Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam mam problem w grą kiedy chce ją włączyć to pojawia się jakaś informacja o Teges drivers i jak kliknę tak albo nie to wyskakuje informacja ze nie mam uprawnień administratora mój Windows to 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 12:57, Szw3dzik napisał:

Witam mam problem w grą kiedy chce ją włączyć to pojawia się jakaś informacja o Teges
drivers i jak kliknę tak albo nie to wyskakuje informacja ze nie mam uprawnień administratora
mój Windows to 7


Też tak mam pod siódemką. Nie pamiętam, jak rozwiązałem problem, chyba ściągnąłem nowe sterowniki Tagesa. Wejdź na stronę którą proponuje pomoc systemu i ściągnij stamtąd sterowniki. Jeśli problem nie ustanie, po prostu zignoruj komunikaty i powiedz systemowi, żeby więcej ci ich nie pokazywał. Jest taka opcja xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie. Gram w zwyklego wiedzmina, gdybym zainstalowal Edycje Rozszerzona moglbym w jakis sposob przeniesc swoj Save czy musialbym grac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 23:56, IneedWoW napisał:

Witam. mam pytanie. Gram w zwyklego wiedzmina, gdybym zainstalowal Edycje Rozszerzona
moglbym w jakis sposob przeniesc swoj Save czy musialbym grac od nowa?


Z praktycznego punktu widzenia nie powiem Ci, bo najpierw ukończyłem wersję normalną, a potem od nowa spatchowaną, więc siłą rzeczy problemów z patchem nie miałem. Wydaje mi się jednak, że nie powinno być problemu z savem. Po prostu zainstaluj edycję rozszerzoną - jeśli będą działały to dobrze, jeśli nie to i tak nie byłoby z tych save''ów większego pożytku. Poczytaj też na stronie Wiedźmina o zmianach, jakie wprowadza patch, czy save''y ze starszej wersji działają pod nowszą, bo sam już nie pamiętam :).

@Baluk25 - w sensie że jak? Odpalam przygodę w D''jinii i mogę wykupić wszystkie możliwe talenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalezc klucz rejestracji online? Sama gra do zaistalowania nie potzrzebowala zadnego klucza. W pudelku mam kilogram makulatury z K@#*! reklamami gier ale zadnej instrukcji nie ma. Na plycie jest instrukcja, ale na niej nie ma klucza. Gre kupilem z drugiej reki. Ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:09, krak2610 napisał:

> > Masz Wiedźmina z PK czy premierowa?
>
> Premierowa
No to ktoś Ci sprzedał bez instrukcji ?


No chyba tak. Ale co z tego? Jezeli gra sie instaluje bez problemu to po co klucz do instalacji online, skoro rozszerzona wersja i tak jest za darmo. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:12, Despeir napisał:

> > > Masz Wiedźmina z PK czy premierowa?
> >
> > Premierowa
> No to ktoś Ci sprzedał bez instrukcji ?

No chyba tak. Ale co z tego? Jezeli gra sie instaluje bez problemu to po co klucz do
instalacji online, skoro rozszerzona wersja i tak jest za darmo. Absurd.

Ehm, ja tam nie wiem. Może to klucz do oblokowania wPLN ?
Szczerze mówiąc to się tym nie interesowałem, ponieważ gram na egzemplarzu kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:32, krak2610 napisał:

Ehm, ja tam nie wiem. Może to klucz do oblokowania wPLN ?
Szczerze mówiąc to się tym nie interesowałem, ponieważ gram na egzemplarzu kolegi.


A co ma wPLN wspolnego z rejestracja online? Pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:38, Despeir napisał:

> Ehm, ja tam nie wiem. Może to klucz do oblokowania wPLN ?
> Szczerze mówiąc to się tym nie interesowałem, ponieważ gram na egzemplarzu kolegi.


A co ma wPLN wspolnego z rejestracja online? Pomysl.

wPLN rejestruję się online ?
-.-
napisałem, przecież, że nie wiem i strzelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz podany na odwrocie instrukcji służy do zarejestrowania gry na stronie thewitcher.com - oficjalnej stronie gry. Jednak żadnych specjalnych profitów to chyba nie daje - przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem.

krak2610: "nie wiem -> nie piszę głupot". Lepiej po prostu milczeć, niż wprowadzać kogoś w błąd. A do nabijania postów są quizy i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:10, Lfdracon napisał:

Klucz podany na odwrocie instrukcji służy do zarejestrowania gry na stronie thewitcher.com
- oficjalnej stronie gry. Jednak żadnych specjalnych profitów to chyba nie daje - przynajmniej
ja nic takiego nie zauważyłem.


Zadnych. Zarejestrowalem sie i nic. K#!*= mnie zalew juz. Co za debile wymyslaja takie nieudogodnienia? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostalem ten klucz i zarejestrowalem gre. Ale zeby nie bylo za latwo, patch enhanced edition nie chce sie zainstalowac (wow). A jeszcze zeby bylo smieszniej, to jak po angielsku instaluje, to wyskakuje komunikat ''Cannot install Microsoft. NET Framework 3.0.'' a jak po polsku to ''Instalacja skladnikow redystrybucyjnych zakonczyla sie niepowodzeniem''. Buhahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:04, Despeir napisał:

Zadnych. Zarejestrowalem sie i nic. K#!*= mnie zalew juz. Co za debile wymyslaja takie nieudogodnienia? Po co?

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Możesz zarejestrować się na thewitcher,com bez gry, a kod, który jest podany na odwrocie instrukcji jest po to, by "przypisać" do konta egzemplarz gry - dzięki temu na forum thewitcher.com pojawia się przy Twoim profilu jakiś znaczek z podpisem "posiadacz gry"(czy coś podobnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować