Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam ! Mam pytanko odnośnie kościanego pokera, a mianowicie czy jest ktoś wyżej na szczeblu zawodowej drabinki od ducha pokerzysty, czy to już jest ostatni przeciwnik w osiągnięciu mistrza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam wnerwiający problem ;/
Podczas gry wywala mi coraz częściej "Raport o błędach" gdy np: zrobie sejwa lub po wyjściu z jakiegoś pomieszczenia oraz czasem po wyjściu z gry.

Mam Wiedźmina ER 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 18:54, Lazil napisał:

Witam ! Mam pytanko odnośnie kościanego pokera, a mianowicie czy jest ktoś wyżej na szczeblu
zawodowej drabinki od ducha pokerzysty, czy to już jest ostatni przeciwnik w osiągnięciu
mistrza ?


a króla foltesta miałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytanie gdzie mogę znaleźć recepture na Dekord Rafarda Białego (możliwe, że nazwę pokręciłem więc powiem, że chodzi mi o ten eliksir co natychmiastowo odradza pkt życia)
Kiedyś jak grałem w Wiedźmina to znalazłem

Spoiler

miecz Legendarny Sihil z Mahakamu

ale nie pamiętam gdzie może mi ktoś powiedzieć, w którym rozdziale można go znaleźć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 12:09, Stein napisał:

Kiedyś jak grałem w Wiedźmina to znalazłem

Spoiler

miecz Legendarny Sihil z Mahakamu

ale
nie pamiętam gdzie może mi ktoś powiedzieć, w którym rozdziale można go znaleźć? ;)

W piątym, na trzy sposoby.
*zabijając Jean Pierre''a pod koniec zadania Aksamit i błoto(wcześniej musisz odmówić mu oddania pieniędzy - działa tylko wtedy, gdy powiesz że znalazłeś jednego albo dwóch kuzynów);
*dostarczając dentyście wszystkie możliwe eksponaty(po szczegóły odsyłam do poradnika);
*dostarczając wszystkie trofea potworów(10, po dwa na akt) - masz wtedy wybór, zamiast Sihilla możesz wziąć Księżycowe ostrze (miecz srebrny, +100% obrażeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie Wieśka ukończyłem w 100%; finał był kapitalny, polecam grę każdemu, zwłaszcza fanom prozy Sapkowskiego ;).

Ps. Jakuba położyłem w 20 sekund, z Azarem męczyłem się chyba pół godziny...o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 18:35, Woo-Cash napisał:

A ja wreszcie Wieśka ukończyłem w 100%; finał był kapitalny, polecam grę każdemu, zwłaszcza
fanom prozy Sapkowskiego ;).

Ps. Jakuba położyłem w 20 sekund, z Azarem męczyłem się chyba pół godziny...o co kaman?


O to, że gra mimo wszystko jest prosta xD. Azara faktycznie bije się nieco dłużej niż Jakuba (Jakuba rozwaliłem jednym combo, Azar mnie przewracał mimo wypitej Wierzby), ale bez przesady, nie trwa to pół godziny... pół godziny to ja Bestię biłem z FlashModem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 18:42, Woo-Cash napisał:

Bestia zajęła mi tyle, co Jakub ;P. Ale poważnie, z jednym eliksirem HP było trochę ciężko...


Jeśli chodzi o walkę bez moda to wszystko kładzie się bez problemu stojąc w miejscu i ciągnąc kombo. Z modem trzeba się już troszkę postarać ;). Co do ostatniej walki przygotowałem się nieco lepiej: Pełnia, Wierzba, Rosomak (nie wiem po co, hp i tak nie zeszło poniżej połowy), Jaskółka i chyba tyle. I tak wszystko "na marne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która roślina to feannewaedd ? Czy jakoś tak :) Chodzi mi o ten moment na bagnach u scoiatel co jeden z nich mówi że nie wiem co to jest a ja mówie że wiem że to zerwałem i mam pokazać co to jest. Ale nie wiem. Więc co to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:17, POZDRO-Grizzly napisał:

Która roślina to feannewaedd ? Czy jakoś tak :) Chodzi mi o ten moment na bagnach u scoiatel
co jeden z nich mówi że nie wiem co to jest a ja mówie że wiem że to zerwałem i mam pokazać
co to jest. Ale nie wiem. Więc co to ? :D


Ta roślina (wiem o co chodzi, ale nie pamiętam nazwy xD) to taki grzyb, jeśli go zebrałeś to masz go w miejscu gdzie są przetrzymywane itemy questowe, czyli tam na górze. Poszukaj, powinno przypominać takiego białego grzybka xD. Jeśli nie masz to zdaje się, że rósł w krypcie z kuroliszkami (tam, gdzie w 2 akcie ganiali wilcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2009 o 21:20, JayC napisał:

Ta roślina (wiem o co chodzi, ale nie pamiętam nazwy xD) to taki grzyb, jeśli go zebrałeś
to masz go w miejscu gdzie są przetrzymywane itemy questowe, czyli tam na górze. Poszukaj,
powinno przypominać takiego białego grzybka xD. Jeśli nie masz to zdaje się, że rósł
w krypcie z kuroliszkami (tam, gdzie w 2 akcie ganiali wilcy).


nie mam tego grzyba :/ krypta z kuroliszkami ? Przechodze teraz drugi raz wiedźmina ale nie pamiętam czegoś takiego To na bagnach ? Jedynego kuroliszka to pamiętam pod wyzimą w kanałach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:34, POZDRO-Grizzly napisał:

nie mam tego grzyba :/ krypta z kuroliszkami ? Przechodze teraz drugi raz wiedźmina ale
nie pamiętam czegoś takiego To na bagnach ? Jedynego kuroliszka to pamiętam pod wyzimą
w kanałach :D


Tak, to na bagnach ;). Tam w 2 akcie był grobowiec jakiegoś typa, w środku był m. in. topór, a to co tam lata w 3 akcie to zdaje się że to kuroliszki xD. Dawno temu przechodziłem Wieśka, ale zdaje się że to były kuroliszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:34, POZDRO-Grizzly napisał:


> Ta roślina (wiem o co chodzi, ale nie pamiętam nazwy xD) to taki grzyb, jeśli go
zebrałeś
> to masz go w miejscu gdzie są przetrzymywane itemy questowe, czyli tam na górze.
Poszukaj,
> powinno przypominać takiego białego grzybka xD. Jeśli nie masz to zdaje się, że
rósł
> w krypcie z kuroliszkami (tam, gdzie w 2 akcie ganiali wilcy).

nie mam tego grzyba :/ krypta z kuroliszkami ? Przechodze teraz drugi raz wiedźmina ale
nie pamiętam czegoś takiego To na bagnach ? Jedynego kuroliszka to pamiętam pod wyzimą
w kanałach :D

Guzik to nie grzyb. Quasta z grzybem dostaje się od kranoludów ale nie wiemn dokładnie jak to chyba ma związek z wyborami w grze albo potrzebny jest druidowi. Ta roślina to takie białe róże rosną np w obozie Scoija tel;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 23:57, POZDRO-Grizzly napisał:

Już sobie poradziłem. To nie był grzyb. Wystarczyło kupić książke od druidów i to był
taki czerwony kwiat.

Coś bardzo zamieszałeś. Czerwony kwiat to dwugrot- zbiera się go dla przewoźnika na narkotyki. A dla elfow to nic innego jak białą różę. Toż to nawet w sadze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 10:05, Witcher1990 napisał:

> Już sobie poradziłem. To nie był grzyb. Wystarczyło kupić książke od druidów i to
był
> taki czerwony kwiat.
Coś bardzo zamieszałeś. Czerwony kwiat to dwugrot- zbiera się go dla przewoźnika na narkotyki.
A dla elfow to nic innego jak białą różę. Toż to nawet w sadze było


A u mnie ten kwiatek jest bardziej różowy niż biały. ;)

Kwiatek ten wedle legendy rośnie tylko w miejscach gdzie zginął elf. W grze można go znaleźć

Spoiler

na bagnach (II i III akt) w obozowisku Scoia''tael / Salamadry, oraz kilku pojedynczych lokacjach, np. przy chatce Dziadka, niedaleko gaju Druidów.Chyba też jest dostępny w V akcie, ale za to nie ręczę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 10:30, MarcusBrutus napisał:

> > Już sobie poradziłem. To nie był grzyb. Wystarczyło kupić książke od druidów
i to
> był
> > taki czerwony kwiat.
> Coś bardzo zamieszałeś. Czerwony kwiat to dwugrot- zbiera się go dla przewoźnika
na narkotyki.
> A dla elfow to nic innego jak białą różę. Toż to nawet w sadze było

A u mnie ten kwiatek jest bardziej różowy niż biały. ;)

Kwiatek ten wedle legendy rośnie tylko w miejscach gdzie zginął elf. W grze można go
znaleźć

Spoiler

na bagnach (II i III akt) w obozowisku Scoia''tael / Salamadry, oraz kilku
pojedynczych lokacjach, np. przy chatce Dziadka, niedaleko gaju Druidów.Chyba też jest
dostępny w V akcie, ale za to nie ręczę.



Ja grałem na minimalnych więc u mnie wyglądało to jak wielka biała kupa:) Co do miejsc ich występowania to masz rację ale w V akcie nie pamiętam żebym go widział. W książce ta różna rosła w takiej jakby świątyni czy gdzieś tam i nie musiał ginąć elf żeby wyrósł. Opisu w grze chyba nie czytałem więc wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować