Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 19:34, boduczek napisał:

I jeszcze jedno - co dać tej starej babie w domu Shani, żeby się ucieszyła?


Alkohol lub powiedz, że jesteś ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 19:52, Karol44 napisał:

ale by powiedzieć że jesteś ze szpitala trzeba mieć sygnet melitele


Nie sygnet Melitele, a sygnet Straży Miejskiej. Zdaje się, że dostaje się go za uniewinnienie Vincenta... jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sygnet straży jest po to by wyjść z dzielnicy klasztornej , a sygnet melitele by cię szanowali starsi ludzie dostaje się go od pucybuta jak odkryjemy jego tożsamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 15:05, boduczek napisał:

Jasne. W ogóle to we Wiedźminie poruszam się, ujeżdżając różowego, niewidzialnego nosorożca...

A różowe to słonie nie były przypadkiem? :P

Dnia 10.10.2009 o 15:05, boduczek napisał:

Aktualne mam tylko dwie misje - tą z Shanii (niestety jej babka albo chce pić, albo wyprasza
mnie z domu. Nie chciała kwiatka, to kij jej w oczy. )

Spoiler

Upij Talara, dostaniesz książkę. Daj ją Pucybutowi, dostaniesz sygnet.

Daj babci i będzie cię czcić. Albo wyczekaj na odpowiednią cutscenkę i
Spoiler

daj jej wódki (nie, nie chodzi o wspólne picie).

Dnia 10.10.2009 o 15:05, boduczek napisał:

a Kalkstein się na mnie obraził.

Na jego fochy wystarczy wyjść, (chyba trzeba też przekimać parę godzin) i wejść do jego chatki. I już jest radosny jak Kaczyński na wieść o aferze w PO :p

Dnia 10.10.2009 o 15:05, boduczek napisał:

Vaska mówi o "wodnych panach", ale oprócz tego, że "oni przyjdą" nie dowiedziałem się
niczego ciekawego... ;-)

Później

Spoiler

od niej i tak dostaniesz kartę, umożliwiającą ci zdobycie jednej z sefir.



Skasowałem odpowiedni kawałek twojej wypowiedzi - tą książkę o popieprzonej nazwie można kupić od Antykwariusza. Jedną z nich. Co do drugiej - zaglądaj do poradnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.
Co zrobic zeby gra nie wywalala mi sie caly czas do pulpitu?
Sciagelem wszystkie patche(do 1.5),sciagnelem ta aktualizacje do systemu(win vista),ale to nic nie daje.Czy konieczne sa service packi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 19:52, Karol44 napisał:

ale by powiedzieć że jesteś ze szpitala trzeba mieć sygnet melitele

Nawet nie ma czegoś takiego jak sygnet Melitele. Wystarczy powiedzieć, że jest się ze szpitala i to wszystko babeczka uwierzy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma masz wytłumaczone 2 posty wyżej jak go zdobyć
(dzięki temu sygnetowi czczą cię wszyscy starsi ludzie )


Spoiler

[ Upij Talara, dostaniesz książkę. Daj ją Pucybutowi, dostaniesz sygnet. ] Daj babci i będzie cię czcić. Albo wyczekaj na odpowiednią cutscenkę i [ daj jej wódki (nie, nie chodzi o wspólne picie). ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, ostatnim razem grałem w Wiedźmaka wieki temu i teraz chciałem sobię wrócić do gry. Oczywiście mam jakąś prastarą zabugowaną wersję. Kliknąłem "Sprawdź dostępność aktualizacji" i wyskoczyło mi coś takiego:
"Aktualnie posiadasz grę w wersji 1.0.0.1103"

I link do ściągnięcia patcha 1.5, z dopiskiem, że trzeba mieć patch 1.4 by móc go zainstalować. Fail jest taki, że na stronie wiedźmina tego patcha nie ma. A więc może mi ktoś powiedzieć w jakiej kolejności te patche trzeba instalować? Bo już sam nie wiem, czy mogę od razu znaleźć 1.4 i zainstalować, czy trzeba coś wcześniej mieć :/

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-THE_WITCHER_Wiedzmin_ENHANCED_EDITION/4432
Edycja rozszerzona czyli patch 1.4

http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-Wiedzmin__Edycja_rozszerzona/4407
Gdy to ściągniesz to włóż do tego samego folderu co edycja rozszerzoną

A link do patchu 1.5 znajdź sobie

1.Instalujesz patch 1.4
2.instalujesz patch 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 19:59, Karol44 napisał:

nie sygnet straży jest po to by wyjść z dzielnicy klasztornej , a sygnet melitele by
cię szanowali starsi ludzie dostaje się go od pucybuta jak odkryjemy jego tożsamość


Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe xD. Oto przykład, że można przejść grę 3 razy i wciąż nic o niej nie wiedzieć :). A po co ten sygnet tak właściwie? Jakiś quest jest z tym związany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Np strapiona sanitariuszka chce byś uratował jej babcie od jakiegoś tam graviera czy coś ale babcia cię nie chce wpuścić do domu bo ubzdurała sobie że gravier to jej przyjaciel ale jak jej pokażemy sygnet to powinna nas wpuścić bez problemu działa to na każdą starszą osobę jeśli ma coś do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:08, Karol44 napisał:

Spoiler

Np strapiona sanitariuszka chce byś uratował jej babcie od jakiegoś tam graviera czy
coś ale babcia cię nie chce wpuścić do domu bo ubzdurała sobie że gravier to jej przyjaciel
ale jak jej pokażemy sygnet to powinna nas wpuścić bez problemu działa to na każdą
starszą osobę jeśli ma coś do zaoferowania



To zadanie wykonałem i bez tego sygnetu, także podziękuję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Posiadam Windows 7 RC. Zainstalowałem edycję rozszerzoną Wiedźmina, i chciałem zainstalować na to patch 1.5. I po kliknięciu na nim wyskakuje błąd taki jak na screenie. O co chodzi?

20091013185021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:50, Feallan napisał:

Mam problem. Posiadam Windows 7 RC. Zainstalowałem edycję rozszerzoną Wiedźmina, i chciałem
zainstalować na to patch 1.5. I po kliknięciu na nim wyskakuje błąd taki jak na screenie.
O co chodzi?

Wygląda na to, że nie masz C++ http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1858 zdaje się, że ta porada jest uniwersalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 08:58, Shadover napisał:

Ciekawe gdzie jest jej twarz ;]


Buehehe ;] Aż przypomina mi się Fallout 3, tam też były takie akcje xD
A poza tym często jeśli z kimś się rozmawia w karczmie to są latające kufle w tle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować