Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2009 o 08:58, Shadover napisał:

Ciekawe gdzie jest jej twarz ;]

Też mam ten problem w dodatkowych przygodach. Wkurza mnie to raczej, niż śmieszy ;P

Miałem też screena z cieniami postaci, których... nigdzie nie ma( niedaleko kwatery Zakonu), drugiego zrobiłem w momencie wyciągnięcia mieczy przez czterech delikwentów; jeden bezpański miecz znalazł się w powietrzu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 13:25, Woo-Cash napisał:

> Ciekawe gdzie jest jej twarz ;]
Też mam ten problem w dodatkowych przygodach. Wkurza mnie to raczej, niż śmieszy ;P

Miałem też screena z cieniami postaci, których... nigdzie nie ma( niedaleko kwatery Zakonu),
drugiego zrobiłem w momencie wyciągnięcia mieczy przez czterech delikwentów; jeden bezpański
miecz znalazł się w powietrzu ;D


Też miałem takie błędy, raz twarz Zygfryda zrobiła mi się półmetrowa, a jego włosy wyrosły my na uchu, raz Geraltowi stało się coś w twarz, a kumplowi zdarzyło się, że jeden ze strażników patrolujących miasto miał zdeformowaną twarz, a halabardę nosił w sobie xD. Mimo to jednak takie błędy należą do rzadkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie wczoraj zakupiłem sobie edycje rozszerzoną wiedźmina i dziś po intensywnym dniu doszedłem do momentu w którym

Spoiler

muszę zabić bestie na końcu pierwszego aktu.


No i mam z tym problem tzn. wcześniej z innymi potworami nie było żadnych problemów, a tu ginę za każdym razem próbowałem z różnymi eliksirami, ale zawsze zginę
Spoiler

a bestii zabiorę co najwyżej połowę życia. Ze stylów próbowałem najpierw grupowy żeby wybić barghesty, a potem szybkim na bestię ale co chwilę zbieram ból i zaraz ginę.


Jeśli ktoś ma jakąś wypróbowaną taktykę albo cokolwiek co może mi pomóc to chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz zaostrzyć miałem diamentowym albo dać jakiś olej (chyba zadziała ten przeciwko upiorom), do tego Jaskółka i ewentualnie Grom. Najpierw zgarnąć pierwszą falę barghestów i potem skupić się tylko na Bestii. Jeśli pomaga Ci wiedźma, to masz gratisowe szybkie leczenie i barghesty chętnie się nią zajmą przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 19:12, Piter_Fersin napisał:

Jeśli ktoś ma jakąś wypróbowano taktykę albo cokolwiek co może mi pomóc to chętnie skorzystam


Spoko, do Bestii trzeba podejść parę razy i można wykminić jak ją pokonać i tak naprawdę nie jest aż tak trudno ;)

Po pierwsze: warto użyć oleju na upiory i w zasadzie obowiązkowo Jaskółki. Jeśli pozwoliłeś Abigail żyć, to będzie Cię co jakiś czas uleczać w walce. Jak to działa:
-nakładasz olej
-pijesz Jaskółkę
-olewasz Barghesty bo tylko przeszkadzają, tylko od razu rzucasz się na Bestię. Nie wierz poradnikowi i pseudoradom, gdzie zalecają używanie stylu szybkiego przeciwko Bestii. Przeciwko Barghestom styl szybko jest najlepszy, ale nie przeciwko Bossowi. Na Bestię użyj stylu silnego a pokonasz ją bez większego problemu wykręcając combo. Jakbyś miał zginąć biegaj w kółko aż Ci jaskółka hp zregeneruje. A potem dobij Bestię i powinno pójść bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:55, Burczyn_1 napisał:

> Też miałem takie błędy, raz twarz Zygfryda zrobiła mi się półmetrowa, a jego włosy
wyrosły
> my na uchu,

Nie żebym robił reklamę swojego filmiku ale... patrz:

http://www.xfire.com/video/14329e/

I jak? Całkiem podobne, prawda? :D

Hahaaha <placze> ale beka xD To na pewno bug?
Retrek
Ogólnie bieganie w Wiedźminie jest jakieś poryte- gdy Geralt zaczyna biec to tak jakby przez chwile ślizgał się po ziemi... Mam nadzieję, że w II to poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:39, Piter_Fersin napisał:

Dzięki za pomoc Prosiaq i Outlander-pro

Bestia zabita jestem już w Wyzimie :D


Ja do bestii użyłem jedynie eliksiru jaskółki i to na trudnym poziomie :D Ale pokonałem ją w sumie troche lamerskim sposobem ;p Czyli że jak miałem mało życia to biegałem wkoło czekając aż się odnowi i dalej walczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 09:29, POZDRO-Grizzly napisał:

Ja do bestii użyłem jedynie eliksiru jaskółki i to na trudnym poziomie :D

Ja również. ;) Ogólnie to wiedźmin to nie za bardzo trudny.

Dnia 17.10.2009 o 09:29, POZDRO-Grizzly napisał:

Ale pokonałem ją w sumie troche lamerskim sposobem ;p Czyli że jak miałem mało życia to biegałem wkoło
czekając aż się odnowi i dalej walczyłem :)

Wg. mnie to żaden lamerski sposób. ;D Przecież lepiej pobiegać i poczekać niż ginąć i robić loading... i to enty raz z rzędu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;]

Mam mały problemikz Q "w pełnym słońcu" (IV), otóż:

Spoiler

Nie mogę podnieść pierwszego kawałka lustra które znajduję się na dachu ruin.


20091017144722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Lol...ja tam miałem południcę, którą musiałem zabić i z niej zabrać kawałek lustra o.O Poszukaj też w innych miejscach kawałków luster bo ja np. znalazłem te południce w kilku miejscach nie zaznaczonych na mapie w poradniku ;p



EDIT:
Spoiler

Widzę, że ty tam w nocy poszedłeś, a chyba musisz iść w dzień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:59, Mateuszencjowaty napisał:

Mam problem z Wiesiem. Pogram z 30, 40 min...i wywala do Windy z błędem TheWitcher.exe...Patch
1.5...oryginał


PS; Dopiero w 2 akcie tak się dzieje...prolog i 1 akt bez tego typu problemów


Ja też tak miałem dopóki komp mi się nie rozwalił.
Udało mi się sejwy zachować zrobiłem formata zainstalowałem ponownie wiedźmina i już nie mam żadnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować