Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Tylko, że podejrzani to teraz baranina, którego przesłuchałem, i nic na niego nie mam.
Drugi jest Kalkstein, i właśnie mam zdobyć jego zaufanie, a jego zaufanie mogę zdobyć poprzez wypełnienie tego questa z sefirami, no i tu jest pies pogrzebany ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:15, Bezi_113 napisał:

Tylko, że podejrzani to teraz baranina, którego przesłuchałem, i nic na niego nie mam.
Drugi jest Kalkstein, i właśnie mam zdobyć jego zaufanie, a jego zaufanie mogę zdobyć
poprzez wypełnienie tego questa z sefirami, no i tu jest pies pogrzebany ... :/


Ja to powiedziałem Kalksteinowi że

Spoiler

go podejrzewam i poszło dalej w razie czego polataj po mieście i wykonuj inne zadania a główny wątek powinien zostać w pewnym momencie pchnięty jeśli dobrze myślę gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sprawie książki, to przy okazji czytałem sobie parę książek ostatnio, i natrafiłem na opis legendy o Panu Twardowskim.
Nie pisałbym o tym, gdyby nie to, że skojarzyłem z Dziecikiem Nispodzianka:
Otóż Twardowski przy zaprzysięganiu swej duszy diabłu (to byl już drugi raz, i tym razem nieświadomy), podpisał traktat, że "dasz mi to co znajdziesz w domu, a czego się nie spodziewasz". Nie kojarzy się to wam z czymś? ;)
Sądzę, ze to mogłabyć inspiracja do wątku Dziecka Niespodzianki.
To taka odskocznia od rozmów o W2, ale żeby całkiem nie odchodzić od tematu, to muszę przyznac, że zapowiada się nieźle, choć tylko czekajcie na wiadomość w gazecie "CDP Red zburzone. Fani wywarli zemstę za kucyk Geralta". I za to was nienawidzę. NIE WIEM JAK MOZNA BYŁO ZROBIĆ COS TAKIEGO!!! W książce jest o opasce, ALE NIE O KUCYKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:34, Byl napisał:

Tak w sprawie książki, to przy okazji czytałem sobie parę książek ostatnio, i natrafiłem
na opis legendy o Panu Twardowskim.
Nie pisałbym o tym, gdyby nie to, że skojarzyłem z Dziecikiem Nispodzianka:
Otóż Twardowski przy zaprzysięganiu swej duszy diabłu (to byl już drugi raz, i tym razem
nieświadomy), podpisał traktat, że "dasz mi to co znajdziesz w domu, a czego się nie
spodziewasz". Nie kojarzy się to wam z czymś? ;)
Sądzę, ze to mogłabyć inspiracja do wątku Dziecka Niespodzianki.

Owszem mogła i pewnie była bo AS wzorował się na legendach podaniach mitach baśniach opowieściach i wiersza a także na wydarzeniach politycznych- chodzi o "bratnią pomoc" Polaków komuś tam, już nie pamiętam. Budo chyba o tym pisał.

Dnia 17.11.2009 o 18:34, Byl napisał:

To taka odskocznia od rozmów o W2, ale żeby całkiem nie odchodzić od tematu, to muszę
przyznac, że zapowiada się nieźle, choć tylko czekajcie na wiadomość w gazecie "CDP Red
zburzone. Fani wywarli zemstę za kucyk Geralta". I za to was nienawidzę. NIE WIEM JAK
MOZNA BYŁO ZROBIĆ COS TAKIEGO!!! W książce jest o opasce, ALE NIE O KUCYKU!

A niby co takiego? Co z tego, że w książce chodził w opasce? Co to fryzury nie można zmienić? A poza tym nigdzie nie jest napisane, że nie chodził w kucyku jest tylko wzmianka o opasce. Sam mam długie włosy i raz noszę je tak raz inaczej. Z doświadczenia wiem, że fryz z I części nie sprawdza sie przy takich aktobacjach dlatego ten z II jest na prawdę świetny. Dla mnie zdecydowanie najlepszy i chyba najpraktyczniejszy dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:22, Czempion9 napisał:

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=26739.0
Kto wejdzie nie pożałuje :D
Wszystko napisane w powyższym temacie.

Spoiler

Chodzi o nowy wyciek i filmik z Wiedźmina 2

:P

Niedoróbek pełno ale nie ma się co dziwić to dopiero pierwsza wersja gry. Ogromni bossowie- z jednej strony fajnie ale z drugiej nie wiem jak wiedźmin miałby walczyć z taką paskudą tam trzeba całej armii krasnoludów albo wiedźmaków więc mam nadzieję, że to zlikwidują... No i znowu nie ma pochwy na miecze... Ta petarda też mi nie pasi. Ja chce Wiedźminów takich jak w książce- z mieczami i eliksirami. Do tego ogromna szybkość i wszyscy leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech będzie kuc, ale ze wszystkich włosów, a nie z połowy, bo wygląda to kiepsko poprostu :p

FFpisóJcIe Mi@sTa nIe chconce kucyka!!!!11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 22:25, nazgul47 napisał:

No dobra, niech będzie kuc, ale ze wszystkich włosów, a nie z połowy, bo wygląda to kiepsko
poprostu :p

FFpisóJcIe Mi@sTa nIe chconce kucyka!!!!11 :P

Eee a mi się nawet podoba zależy od gustu:) Nie wiem czy Vesemir takiej fryzury nie miał;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpraktyczniejsza widać dla niego była opaska, bo przez wszyskie książki w niej chodził :P
Ale nie zgodzę się z tobą, że kucyk jest praktyczny przy akrobacjach, itp., bo jedyna z niego korzyść , to że nie zasłania oczu. Pozatym jest taki sam jak każdy inny fryz.
Ale to nie temat o włosach, więc może zakończmy tą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 13:56, Byl napisał:

Najpraktyczniejsza widać dla niego była opaska, bo przez wszyskie książki w niej chodził
:P

Niekoniecznie w niej chodził. Poza pierwszym tomem i bodaj 3 albo 4 tam gdzie jest zlot na Tahnned nie ma o tym wzmianki. Praktyczne raczej nie jest. opaska też denerwuje...

Dnia 18.11.2009 o 13:56, Byl napisał:

Ale nie zgodzę się z tobą, że kucyk jest praktyczny przy akrobacjach, itp., bo jedyna
z niego korzyść , to że nie zasłania oczu.poza tym nigdzie ci się włosy nie plątają i nie obetniesz ich sobie mieczem.

I właśnie taka z niego praktyczność to jego najważniejsza cecha. Poza t

Dnia 18.11.2009 o 13:56, Byl napisał:

Pozatym jest taki sam jak każdy inny fryz.
Ale to nie temat o włosach, więc może zakończmy tą dyskusję.

Najlepiej jakby się na łyso ogolił... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vesemir miał wszystkie włosy wplecione w kuc, i spoko, nawet fajnie. Ale Geralt ma połowę, i wygląda to jakby je układał po zbyt dużej ilości eliksirów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:00, Witcher1990 napisał:

Niekoniecznie w niej chodził. Poza pierwszym tomem i bodaj 3 albo 4 tam gdzie jest zlot
na Tahnned nie ma o tym wzmianki. Praktyczne raczej nie jest. opaska też denerwuje...


Bodajże zdjął ją wtedy, bo Yenna mu kazała. Wyjątkowo go te rozpuszczone włosy irytowały, jeżeli nie pomyliłem kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy opłaca mi się sprzedawać edycję rozszerzoną Wiedźmina na Allegro? Chodzi mi o to, czy używana gra się sprzeda, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:31, Czarek-k napisał:

Mam pytanie: czy opłaca mi się sprzedawać edycję rozszerzoną Wiedźmina na Allegro? Chodzi
mi o to, czy używana gra się sprzeda, czy nie.


Zależy od tego ile za nią zażądasz i jak przedstawisz swoją oferte-ale sprzedać mozę się opłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2009 o 18:32, NecroVisioneR napisał:

Zależy od tego ile za nią zażądasz i jak przedstawisz swoją oferte-ale sprzedać mozę
się opłacać

co do ceny wiem, sprzedałem już wiele gier. Chodzi mi o to, czy w ogóle się sprzeda, czy ludzie wolą zapłacić drożej i mieć new grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:48, NecroVisioneR napisał:

Jak już mówiłem jeśli cena będzie atrakcyjna to kto wie?

Gdzieś za 4 dychy góra się sprzeda? Gra sprzed roku jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:36, Czarek-k napisał:

> Jak już mówiłem jeśli cena będzie atrakcyjna to kto wie?
Gdzieś za 4 dychy góra się sprzeda? Gra sprzed roku jakby co.


Wiedźmin ma już dwa lata, a nadal się trzyma niczym 90-letnia baba na silikonach i częstych wizytach u kosmetyczki. Po prostu to świetna produkcja, a nawet grafika się nie zestarzałą tak bardzo. Chodź gra ma swoje lata i pewnie większość osób już ją dawno nabyło, to do tego dochodzi teraz akcja efektu serii 2 gdzie można nabyć Wiedźmina z Figurką za darmo, a więc to kolejna przeszkoda. Ale możesz spróbować sprzedać swój egzemplarz, chodź nie rozumiem po co sprzedawać tak świetną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować