Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 22:23, szypek26 napisał:

Wykupiłeś umiejętność zielarstwa?

A gdzie to trza? W talentach? Wiesz, dziś pierwszy dzień gram i z deczka nie ogarniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:29, Kirabaxior napisał:

A gdzie to trza? W talentach?

Poszukaj. Chyba w inteligencji - na drzewku II poziomu, ale głowy nie dam.

Pamiętaj, żeby najnowszego patcha wsadzić - dużo więcej frajdy z grania. Najnowsza wersja to 1.5 (dla porównania - Edycja Rozszerzona ma numerek 1.4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ściągnę, bo gram na Edycji Rozszerzonej(z efektu serii). Dzięki wielkie. To teraz, cholerka, muszę jakoś talenty pozdobywać. Da się je jakoś cofnąć albo zresetować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:38, Kirabaxior napisał:

Jutro ściągnę, bo gram na Edycji Rozszerzonej(z efektu serii). Dzięki wielkie. To teraz,
cholerka, muszę jakoś talenty pozdobywać. Da się je jakoś cofnąć albo zresetować?

Niet. Da się cofnąć tylko jeśli porozdajesz talenty, ale nie zaczniesz medytacji. Ale to problem nie jest - potrzebne są ci chyba dwa brązowiaki - pobiegaj nocą po Podgrodziu, połupaj bestyjki mieczem i level szybko wskoczy :p

1.5 to w zasadzie są dwa hotfixy (problem z dźwiękiem przestrzennym i nadmiernym rozmyciem tła) + ściągnięcie zabezpieczeń (czyli na 1.5 grasz już bez płyty). Więc instalacja aż tak bardzo na gameplay nie wpływa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to do pładków białego mirtu, to Abigail ma przecież książkę ;]
Tak mi się zdaje, bo mimo skilla z zielarstwa, po przeczytanie książki dopiero biały mirt mogłem zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:31, Bezi_113 napisał:

A to do pładków białego mirtu, to Abigail ma przecież książkę ;]
Tak mi się zdaje, bo mimo skilla z zielarstwa, po przeczytanie książki dopiero biały
mirt mogłem zbierać.



Żeby zbierać roślinki to musisz przeczytać odpowiednie książki. Najlepiej grać ze wszystkimi w pokera, to bardzo pomocne przy zdobywaniu gotówki, a i będziesz mógł wszystkie książki kupić. O ile te z pierwszego rozdziału są tanie, to już np. z 2 czy 3 kosztują nawet 600 orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do Kirabaxa pisz, bo to nie ja nie wiem ;]
Ale właśnie, jak już o kościach.
Wygrałem z Zoltanem, skubaniec przegrał ze mną wszystko, a mimo to, Haren Mikul i Odo odsyłają mnie do Krasnoludów ...
Teraz już po ptakach bo jestem w Wyzimie Klasztornej, ale tak o mówię, tzn. że teraz nie mogę już z nikim grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 09:49, Net_com napisał:

Chcę sobie wgrać jakieś łatki do wiedźmina , czy musze wszystkie patche wgrywać po kolei
?


Wystarczy jak zainstalujesz 1.4 i później 1.5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identyczną książkę kupiłem w zajeździe od Antykwariusza, również za taką samą cenę. Wciąż nie mogłem zbierać. Tak czy owak - dzięki wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak skusiłeś się na wieśka:)(Tylko rób zadania poboczne, wtedy lepiej smakuje:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:37, Net_com napisał:

Mam pytanie jak mam pokonąc te cholerne ghule w krypcie , jak dochdze do głównej sali
, dzie są trzy to mnie bardzo szybko zabijają , a w dodatku nic tam nie widac ...

Po pierwsze to przed wejściem do krypty pijesz Kot''a (eliksir). Na ghule weź srebrny miecz, powiedz przede wszystkim w jakim rozdziale jesteś. Możesz nasmarować miecz olejem przeciw trupojadom cz jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kot, Jaskółka, odciagaj je po trochu i dobijaj Silnym Stylem. Używaj Znaku Aard, w głębi krypty masz kaplicę znaku Igni.

Bithda - Skoro ghule sa za mocne, to na pewno akt 1, kiedy srebrniaka jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:42, Bithda napisał:

> Mam pytanie jak mam pokonąc te cholerne ghule w krypcie , jak dochdze do głównej
sali
> , dzie są trzy to mnie bardzo szybko zabijają , a w dodatku nic tam nie widac ...

Po pierwsze to przed wejściem do krypty pijesz Kot''a (eliksir). Na ghule weź srebrny
miecz, powiedz przede wszystkim w jakim rozdziale jesteś. Możesz nasmarować miecz olejem
przeciw trupojadom cz jakoś tak.

jestem w pierwszym akcie i nie mam jeszcze srebrnego miecza , ani eliksiru kota ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:45, Ostrowiak napisał:

Kot, Jaskółka, odciagaj je po trochu i dobijaj Silnym Stylem.

Bithda - Skoro ghule sa za mocne, to na pewno akt 1, kiedy srebrniaka jeszcze nie ma

No to polecam co powiedziałeś. Można jeszcze zażyć Aard do ogłuszania, ale zależy co masz bardziej rozwinięte, Aard czy Igni:)
EDIT do 2posta: Nie masz jeszcze Kota??! Ok... To połaź, porób inne misje, bez kota trochę słabo w kryptach buszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:47, Bithda napisał:

> Kot, Jaskółka, odciagaj je po trochu i dobijaj Silnym Stylem.
>
> Bithda - Skoro ghule sa za mocne, to na pewno akt 1, kiedy srebrniaka jeszcze nie
ma
No to polecam co powiedziałeś. Można jeszcze zażyć Aard do ogłuszania, ale zależy co
masz bardziej rozwinięte, Aard czy Igni:)
EDIT do 2posta: Nie masz jeszcze Kota??! Ok... To połaź, porób inne misje, bez kota
trochę słabo w kryptach buszować.

Ok udało mi się , wypilem jaskółkę i uciekałem przed ghulami , żeby mi się życie regenerowało , jakoś dałem radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepiej pakować w Aard, jeżeli gra się na najniższym poziomie. Ogłuszenie, powalenie, rozbrojenie to świetne sprawy, lepszy niż podpalenie. Ew. Quen (osłona).
Jeżeli walczysz z więcej niż z jednym przeciwnikiem, to używaj stylu grupowego (na te ghule np), a jak zostanie ostatni to rozwalasz go stylem silnym, chyba, że chcesz się poznęcać nad nim, to wtedy szybkim :>. PS: Jak możesz nie mieć kota? To obok jaskółki (a potem również Dekoktem Raffarda Białego) najważniejszy eliksir!! Zawsze trzeba mieć przy sobie z 5... Możesz go zrobić używając podstawowych składników i dowolnego mocnego alkoholu (nie tak jak do większości mocnej jaskółki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować