Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Przyznam, że jestem trochę zaskoczony, że przy grze o tak niskim poziomie trudności jak Wiedźmin, ktoś ma problemy z jej przejściem ;p

Ale wracając do tematu - czego potrzebujesz?
1) miecz - na bagnach, na Wyspie Wywern jest miecz do zdobycia LUB poszukaj meteorytów do wykucia całkiem nowego LUB znajdź w zwłokach miecz o lepszych parametrach niż ten wiedźmiński
2) olej na miecz - popatrz w recepturach, osobiście polecam Olej z Crinfrid - wywołuje u przeciwnika ból
3) eliksiry - Jaskółka + Grom / Puszczyk / Rosomak itp. - dają świetne rezultaty
4) wymaksowany Igni zadaje duże obrażenia / Aard - ogłusza przeciwników

Korzystając z tych porad powinieneś z palcem w (_!_) wygrać każdą walkę w wersji bez modów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam dziwny problem, jestem w trzecim akcie, chcę zrobić quest z Hildegardą od tego zmarłego męża, pod koniec dialogu pojawia mi się kwestia poproszenia o zapłatę, konczę rozmowę, a gra mi mówi, że duch już odszedł w zaświaty, a ja mam sie po pieniądze zgłosić... Pomózcie, kumpel mówił ze to fajny quest wiec nie chcę go przegapić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:43, Stach158 napisał:

Pomózcie, kumpel mówił ze to fajny quest wiec nie chcę go przegapić ;(


Przyjdź pod bramę cmentarza w południe. Ta stara menda będzie tam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:45, KannX napisał:

> Pomózcie, kumpel mówił ze to fajny quest wiec nie chcę go przegapić ;(

Przyjdź pod bramę cmentarza w południe. Ta stara menda będzie tam czekać.



znaczy ja mam na myśli, że gra zalicza quest zanim go wykonam, od razu po rozmowie z ta starą mendą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:49, Stach158 napisał:

znaczy ja mam na myśli, że gra zalicza quest zanim go wykonam, od razu po rozmowie z
ta starą mendą ;)


Czyli zabiłeś ducha przed rozmową z Hildegardą i przed wzięciem od niej questa. Chyba nic nie straciłeś z dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposoba na odpalenie Wiedźmina na laptopie z Windowsem 7 i procesorem Intela? Wymagania spełnia bez problemu, niemniej przy próbie odpalenia wyświetla tekst, iż "Minimalne wymagania sprzętowe nie zostały spełnione". Teoretycznie to wina dwóch procesorów, jednego zintegrowanego, a drugiego od Intela i możliwe, że jeszcze po części systemu. Z tego co widziałem w Internecie problem popularny, a i rozwiązań wiele, mało które działały. Przestawiłem preferowany procesor w panelu NVIDII na wysokiej jakości i udało się odpalić, teraz jednak, nie wiedzieć czemu - przestało. Opcje te same, sterowniki - najnowsze.
Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile RAM-u? Bo jak próbowałem na lapku z teoretycznie 1 GB, a w praktyce 0,99 GB (tyle system wykrywał), to też był taki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka (dostępne 3,79), ogólnie to i druga część powinna na nim działać, więc z samymi wymaganiami problemu nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendarny Wiedźmin lvl 51 na poziomie trudnym, sejw dopieszczony do granic możliwości, neutralność.

Jupijej, czekam na implementację sejwów :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 19:07, Ostrowiak napisał:

Legendarny Wiedźmin lvl 51 na poziomie trudnym, sejw dopieszczony do granic możliwości,
neutralność.

Jupijej, czekam na implementację sejwów :3

Kozak weź wrzuć filmik na YT i daj linka bo chce to wszystko zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano nie, tego próbowałem od początku, ale nie rozumiem, co się w systemie zmieniło, że grze to nie wystarcza ^^
Wyjdzie na to, że gry rzeczywiście nie da się odpalić, a to by było dziwne, gdy tak z 2 miesiące temu na maksymalnych chodziła bez problemu.

Chyba zamiast tworzyć nowy zapis, Wiedźmin 2 będzie musiał przyjąć stary, z zakończeniem po stronie Zakonu :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wszystko masz na maxa oprócz jednego znaku? Ponoć później brakuje talentów i nie da się wszystkiego wyexpić?
Czy ten pasek Legendarny Wiedźmin da się do końca uzupełnić tymi złotymi oczkami? Jaki jest max level?
Btw w W2 przechodzi zbroja, chyba miecze i niektóre decyzje. Wątpię żebyś zaczynał grę z 50levelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 50 lvl zwyczajnie talenty nie wchodzą, ale levelować można do woli - ponoć jest człowiek, który wbił ponad 80 dla przyjemności.

Na max mam atrybuty i style mieczem, bardzo rozwinięte zaś Aard i Igni - na resztę znaków zwyczajnie zabrakło talentów, bo od 45 dostaje się 4 srebrne i 1 złoty, a od 48 dwa złote. Nie wyrobiłem ze srebrnymi, to musiałem wsadzić złoto w quen i yrden.

orion - prosze nie pysiaczkować na starych screenach tylko tych nowszejszych z tego miesiąca, są bardziej sweet :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 09:03, Ostrowiak napisał:

ponoć jest człowiek, który wbił ponad 80 dla przyjemności.

Według mnie to dość wątpliwa przyjemność...

A gdzie Ty expiłeś? Na kuroliszkach w III akcie, czy jeszcze gdzieś później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 14:37, Lfdracon napisał:

A gdzie Ty expiłeś? Na kuroliszkach w III akcie, czy jeszcze gdzieś później?


Prawdę mówiąc przegapiłem kuroliszki, 3 poziomy nabiłem mozolnie w Krypcie na polach w akcie IV, zaś ostatnie 9 nabiłem w krypcie kruka (ok. 10k xp w 7 minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować