Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Igni rozwinięte na maxa to niezła pożoga. Zasięg 360 stopni i duże obrażenia :) Mozna się fajnie wbić pomiędzy kilku przeciwników i strzelić Ignim parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Wieśkiem.
Mam edycję rozszerzoną, zainstalowany patch, który był do niej dodany. Elegancko wszystko zawsze działało, gra chodziła płynnie na maksymalnych ustawieniach, a dzisiaj przy próbie jej włączenia otrzymuję komunikat, że minimalne wymagania nie zostały spełnione!
Doradzicie coś?
Mój komputer (laptop) to:
Procesor i3-380M (2,53 GHz)
Radeon HD6550M
4 GB RAM
Windows 7 Home Premium 64 bitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam edycje Rozszerzoną Wiedźmina, wcześniej na starym komputerze śmigał mi na maksymalnych ustawieniach. Było dobrze, ale postanowiłem sobie zmienić sprzęt. I tu zaczął się mój problem. Teraz nawet na średnich gra się tnie i wygląda brzydko. Mój komputer to:
Procesor Quad Q8200 (2,33GHz)
3GB RAM
GeForce 9500 GT
Windows 7 Home Premium 32 bitowy.
Ma ktoś jakieś pomysły gdzie tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GF9500 ;)
To karta do pracy biurowej, nie do grania (chyba ze w tytuły sprzed 2005r ;P


@Down
Już nie przesadzaj, 7 to nie Vista i przesiadka się z XP na 7 może nawet czasem przynieść wzrost wydajności (Vide direct 10.1, który w AC dodawał kilka FPS'ów) aniżeli jego spadek ;)
Spory raban był o pamięciożerność, ale teraz gdy 4GB jest standardem to także nie jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 13:25, Daronn_Darker napisał:

Ma ktoś jakieś pomysły gdzie tkwi problem?


Zmieniałeś też system operacyjny? Jeśli zmieniłeś z XP na Windows 7 to pewnie dlatego gra teraz chodzi wolniej. Siódemka jest bardziej zasobożerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 13:40, KannX napisał:

> Ma ktoś jakieś pomysły gdzie tkwi problem?

Zmieniałeś też system operacyjny? Jeśli zmieniłeś z XP na Windows 7 to pewnie dlatego
gra teraz chodzi wolniej. Siódemka jest bardziej zasobożerna.


Sam posiadałem XP a teraz 7 i powiem ze na XP nie miałem problemów a na 7 jest ich troche z kilkoma grami, dłuzej sie je odpala. Po zainstalowaniu SP1 jest gorzej z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do tego układu polecasz jaką kartę? Czy ATI Radeon HD4850 to dobre rozwiązanie? Mówię tu w ogóle o grach, nie tylko o Wiedźminie. Ja już dawno przestałem śledzić co się dzieje na rynku komputerowym, może dlatego źle złożyłem swój sprzęt;p
I pytanie bonus(do wszystkich) Czy jeśli zmienię Win 32 na 64 bit to z Wieśkiem nie będzie problemów? Bo dołożyłbym pamięci tak z 2GB, a na 32 bitach już miejsca dla procesów nie ma.
Za offtop przepraszam
Za wcześniejszą odpowiedz, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD4850 to dobre rozwiązanie - jest podawana jako karta zalecana dla W2 nawet ;)
W1 nie ma żadnych problemów z W7 - zarówno 32- jak i 64-bit. Natomiast na chwilę obecną W2 ma pewne spadki płynności na W7 64, niemniej najpewniej zostanie to rozwiązane do premiery. Także W7 x64 - dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by sobie trochę Wieśka 1 przypomnieć przed premierą następnej części. Ale że nie chce mi się przechodzić głównego wątku fabularnego znowu to poleci ktoś jakieś dobre scenariusze dodatkowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 15:43, Harrolfo napisał:

Słuchajcie, jak zdobyć Złote Talenty? Bo ciągle mam tylko Brązowe i Srebrne


Złote talenty można zdobyć napewno na wyższych poziomach, ewentualnie jest jakiś eliksir który dodaje, złoty talent ale tego na 100% nie jestem pewny.Prawdopodobnie pozostaje ci więc wykonywanie qestów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 16:12, Harrolfo napisał:

Mam na razie 18 lvl, od którego wtedy są złote talenty?

Wyczytałem że Złote talenty można zdobywać od 30 lev, ja skonczyłem wieśka na 35 mając 5+1 z eliksiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 14:29, Ecko09 napisał:

W jakich godzinach Shani jest w szpitalu? Za dnia jej nie ma, w nocy siedzi w domu.

Próbuj po południu, około 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to?

Wiedźmin 1 na gog.com ( tylko język angielski ), będzie w sprzedaży od 10 maja do 24 maja za 5,99 dolca ( czyli około 15 złotych ), a od 24 maja za 9,99 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem, zadanie z sefirami, mam wszystkie, ale.... po umieszczeniu kilku nie mogę żadnej innej już włożyć do obelisku? czy to jakiś błąd czy coś muszę jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować