Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 13:24, heyboy napisał:


Właśnie podobno mają być. W wiedźminowym sklepie, dlatego czekam z niecierpliwością na jego
otwarcie ;)


O! O tym jeszcze nie słyszałem. A nie ma jakiś zapowiedzi, kiedy ma ruszyć ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:14, lurynowicz napisał:

> zarzuć jakimś zdjeciem:)
Proszę Was!



IMO lepsza by była wersja z geraltem na pudełku karty, coby go było na półkach widać;) Ale takie coś też by było ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd mamy to wiedzieć? Jakbyś nie zauważył, gra się jeszcze nie ukazała :) Pewnie ruszy, ale na więcej niż minimalne bym nie liczył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:02, dambialko napisał:

czy na takim sprzęcie wiedźmin mi pójdzie ???


Masz bardzo słabą kartę graficzną i mało ramu. Wymień grafę (np. na 7600GS) i dokup drugie 512 ramu. Wtedy na pewno pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:14, lurynowicz napisał:

> zarzuć jakimś zdjeciem:)
Proszę Was!

Spojrzenie tego pana mogłoby uszkodzić karte garficzną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:02, dambialko napisał:

mam pytanie mam taki sprzęt:
2,5 GHZ
RADEON 9550
Procesor.Atlon
512 Mb
80 GG
czy na takim sprzęcie wiedźmin mi pójdzie ???

tak jak KannX napisał na 100% RAM dokup.
No a kartę hmm no na minimalnych powinno pójść, a jak wyzsze detale to lepiej wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:37, fish13 napisał:

> Muszę już kończyć poradzę się wujka(wkońcu skończył 2 szkoły informatyczne)

Sprawdź tym programem, co mówiłem i wówczas coś więcej Tobie poradzimy.

Dzięki za doradzenie! okazuję się zę wkompie mam DDR 256 Ram 400 MHz. A w sklepie jest dokładnie tak samo DDR 400GHz. Od jutra będe miał 512+256 Ram = 768! A na minimalnych pewnie wtedy pójdzie.
PS. Mój Wujek ma procek Intel Celeron 1.70 GHz. Wie ktoś ile najwięcej można podkręcić z takiego procka? słyszałem że z Celerona 1.9 można wyciągnąć 2.4 czyli pięć jednostek! ciekawe czy na procku mojego wujka uda się podkręcić o 5(2.2 GHz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:01, Bartek 93 napisał:

> No to na szczęście na średnich mi ruszy.
>
> Bo mam sprzęt:
> AMD Athlon 2500+
> GF 6600 128MB
> 1280 MB RAM
na pewno?? nie za słaby procek jak na średniaki?? Bo9 wiesz, wymagania to taktowanie w okolicach
2.8 Ghz a z tego co pamiętam to Athlony sprzed serii 64 mają niższe taktowania... może się
mylę:)

mam nadzieję żę na niskie będzie coś jak: 2.4 GHz, 512 ram i karta pokroju GF FX 5200(128mb). Mój wujek gra z kuzynem w grę Sacred. Ta gra wymaga 1.7 GHz a mój wujek ma procek 1 może 1.2 GHz(ostatnio patrzyłem) i bez ani jednego zacięcia chodzi na niskich, a zlekkim przycinaniem na średnich detalach! czy mając procek ok. 2 Ghz(2.4/2.2) da się zagrać w wiedźminatak jak mój wujek w sacreda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:29, BioZ napisał:

Pewnie tak;].

A mógłby ktoś powiedzieć, jak się do wszystkiego ima Asus Radeon X1300 Pro?

jak się ma ? Nom sporo wolniej niż GF 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:10, W.S.A.D napisał:

> > Muszę już kończyć poradzę się wujka(wkońcu skończył 2 szkoły informatyczne)
>
> Sprawdź tym programem, co mówiłem i wówczas coś więcej Tobie poradzimy.
Dzięki za doradzenie! okazuję się zę wkompie mam DDR 256 Ram 400 MHz. A w sklepie jest dokładnie
tak samo DDR 400GHz. Od jutra będe miał 512+256 Ram = 768! A na minimalnych pewnie wtedy pójdzie.

PS. Mój Wujek ma procek Intel Celeron 1.70 GHz. Wie ktoś ile najwięcej można podkręcić z takiego
procka? słyszałem że z Celerona 1.9 można wyciągnąć 2.4 czyli pięć jednostek! ciekawe czy na
procku mojego wujka uda się podkręcić o 5(2.2 GHz)


Są specjalne programu do podkręcenia procka, musisz uważać na temperaturę w kompie bo inaczej Ci się wszystko sfajczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:15, W.S.A.D napisał:

Znaczy się mając procek 2GHz/2.2GHz/2.4GHz będzie się dało zagrać na minimala w wiedźmina?

zapewne tak, a nawet bardzo prawdopodobnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja kiedyś na starym kompie miałem 16 Ram-u i kuzyn włożył do niego 128MB ramu-u, to pochwili zaczeło sie cospalić. Okazało sie żę kostka 128 MB zazaczeła się topić. Byliśmy zszokowani tym co sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, też mam takiego Athlonka. Słyszałem takie coś, że Athlon 2500+ 1,83 GHz to taki Pentium IV 2,5 GHz (Jakby co to zawsze można troszkę podkręcić, jak w moim przypadku:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:50, Joannita napisał:

>
Ja kiedyś na starym kompie miałem 16 Ram-u i kuzyn włożył do niego 128MB ramu-u, to pochwili
zaczeło sie cospalić. Okazało sie żę kostka 128 MB zazaczeła się topić. Byliśmy zszokowani
tym co sie stało.


Zbyt duży skok ilości pamięci, osiem razy więcej to teraz jakbym sobie na kompie zamontował dodatkowe 8 GB ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 23:08, fish13 napisał:

Zbyt duży skok ilości pamięci, osiem razy więcej to teraz jakbym sobie na kompie zamontował
dodatkowe 8 GB ramu :)


nie chodzi o wielkosc kosci tylko o roznice napiec, stare plyty na SDRamach chodzily na nizszym napieciu, dlatego nowa kostka 128 sie spalila.Na standardowej plycie ddr czy ddr2 mozesz sobie z dnia na dzien zwiekszyc ram ze 128 MB na 2 GB i nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować