Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Cholera. To nie wiem. Gdy odpalam instalkę 1.5, wyskakuje mi błąd "Nie można zidentyfikować zainstalowanej wersji. Aktualizacja niemożliwa." Co jest?

A readme mam napisane "Witcher 1.5". Dodam jeszcze, że mam wersję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 15:36, Oloninho napisał:

Cholera. To nie wiem. Gdy odpalam instalkę 1.5, wyskakuje mi błąd "Nie można zidentyfikować
zainstalowanej wersji. Aktualizacja niemożliwa." Co jest?

Sprawdź plik witcher w podkatalogu system w katalogu z grą. We właściwościach będzie numer wersji jeśli będzie 1.5.0.1304 znaczy że masz najnowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z Wiedźminem. Czasem kiedy nadpisuje gre to wywala mi do pulpitu z wyskakuje okienko "zamknij program". Poza tym cały save się usuwa. Gram drugi raz w Wiedźmina i co wtedy za pierwszym razem też mi wywalało do pulpitu z tym, że z save''ami żadnego problemu nie było. Wtedy ktoś mi coś doradził i było ok, ale już nie pamiętam. Co mam zrobić?

PS: Wymagania spełniam. Mam Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 19:45, Orion napisał:

PS: Wymagania spełniam. Mam Viste.

Może to pomoże. 1) Gra Wiedźmin może wyczerpać wirtualną przestrzeń adresową w 32-bitowej wersji systemu Windows Vista. Microsoft opublikował poprawkę naprawiającą ten problem. Pobierz ją z następującego adresu, jeśli używasz 32-bitowej wersji systemu Windows Vista: http://support.microsoft.com/kb/940105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:12, Maykowiec napisał:

> PS: Wymagania spełniam. Mam Viste.
Może to pomoże. 1) Gra Wiedźmin może wyczerpać wirtualną przestrzeń adresową w 32-bitowej
wersji systemu Windows Vista. Microsoft opublikował poprawkę naprawiającą ten problem.
Pobierz ją z następującego adresu, jeśli używasz 32-bitowej wersji systemu Windows Vista:
http://support.microsoft.com/kb/940105


"Ta aktualizacja nie ma zastosowania do Twojego systemu". Mam oryginał oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:40, Maykowiec napisał:

Tu znalazłem wątek dotyczący możliwego rozwiązania problemu http://bit.ly/jEOrPE


Porobiłem pare zabiegów. Uruchamiam grę jako administrator, wyłączyłem kompozycje wizualne i zmniejszyłem ilość pamięci wirtualnej dla gry. Potem chyba z 20 razy zapisywałem gry jedną po drugiej i wszystko było w porządku. Dzięki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 09:54, Chlorofil napisał:

Co trzeba zrobić by skończyć grę neutralnie ?


Spoiler

W odmętach musisz uciec z jaskrem i alvinem podczas zadania wolne elfy (nie możesz pomóc ani elfom, ani zakonowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy, aby udostępnić mi save z końca gry? Moje oba zapisy szlag trafił przy zmianie komputera, a teraz, mimo najszczerszych chęci nie mam jak Wiedźmina przejść.
Co do moich drobnych wymagań: chciałbym, aby w grze Geralt był neutralny lub po stronie zakonu, a Alvina powierzył Triss. Do tego fajnie by było mieć w miarę wysoki level i trochę pieniędzy.
Bardzo liczę na pomoc, mail jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam save neutralny, przed walką z Jakubem. Strona neutralna,

Spoiler

Alvin oddany Triss

, neutralna Zbroja Kruka, coś około 35 levelu. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w V akcie można wrócić na groblę? Jestem już po kilku misjach (już po

Spoiler

odczarowaniu Addy

), chciałem wrócić na groblę bo tam stoi Jaskier i mi rzeczy przechowuję :/ Tyle, że gdy klikam na bramę jest zamknięta. No chyba, że jest inny człowiek-schowek gdzieś w starej Wyzimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:24, KamyK_84 napisał:

Czy w V akcie można wrócić na groblę?

O ile mnie pamięć nie myli to nie i ta lokacja już do końca pozostanie zamknięta. Kolejny ''schowek'' jest chyba dostępny dopiero w Epilogu. Z drugiej strony jak z tego akurat w ogóle nie korzystałem niemal, więc takiego braku nie odczułem i mogę się tu bardzo mylić ;) Sugeruję przeszukać wszystkie jaskinie z różnymi NPC na tych cmentarnych bagnach (bo w samej Starej Wyzimie takiej postaci nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:24, KamyK_84 napisał:

Czy w V akcie można wrócić na groblę? Jestem już po kilku misjach (już po

Spoiler

odczarowaniu
Addy

), chciałem wrócić na groblę bo tam stoi Jaskier i mi rzeczy przechowuję :/ Tyle,
że gdy klikam na bramę jest zamknięta. No chyba, że jest inny człowiek-schowek gdzieś
w starej Wyzimie?

Nie ma innego schowka zanim wejdziesz do miasta zabierz od Jaska wszystko co będzie Ci potrzebne w tym trofea bo są za nie nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Mam save neutralny, przed walką z Jakubem. Strona neutralna,

Spoiler

Alvin oddany Triss

,
neutralna Zbroja Kruka, coś około 35 levelu. Chcesz?

Jak Ci się chce, to mi podeślij.
Co prawda jeden już mam (za którego bardzo dziękuję), ale na razie nie mogę sprawdzić czy działa poprawnie, więc za Twojego save''a również będę wdzięczny (przezorny zawsze.... itd.)

Dzięki za szybką reakcję btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest maksymalny poziom? Mam 37 chyba i nie wiem czy nabijać dalej czy już zmierzać na zakończenie przygody :)
A i czy za zabicie WSZYSTKICH stworów, za które wyznaczone są nagrody (te za trofea) coś się dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:56, KamyK_84 napisał:

Jaki jest maksymalny poziom? Mam 37 chyba i nie wiem czy nabijać dalej czy już zmierzać
na zakończenie przygody :)
A i czy za zabicie WSZYSTKICH stworów, za które wyznaczone są nagrody (te za trofea)
coś się dostaje?


Będąc w Odmętach zabiłem już piątego unikalnego potwora i dostałem od sołtysa jakiś podarek... Sól święconą chyba... Nie jestem pewien co, ale na pewno za pięć coś dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:56, KamyK_84 napisał:

Jaki jest maksymalny poziom? Mam 37 chyba i nie wiem czy nabijać dalej czy już zmierzać
na zakończenie przygody :)
A i czy za zabicie WSZYSTKICH stworów, za które wyznaczone są nagrody (te za trofea)
coś się dostaje?


Dostaniesz chyba najlepszy miecz srebrny. Zabijaj te potwory,bo warto ;) Jest lepszy od tego od

Spoiler

Pani Jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować