Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam, włączam aktualizację, pobieram wymagane tam pierdoły, rejestruję grę bo chcą, ale mimo to pisze że gra nie jest zarejestrowana i się nie spatchuje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo pierwszy raz tak zrobiłem:

Czy jeśli uratowaliśmy Abigail i wybraliśmy opcję dialogową "Wybrałem mniejsze zło" a ona stwierdziła, że "przykro mi, że tak myślisz" to wpłynie jakoś na późniejszą rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ważne decyzje, włączeni z tą, wpływają w mniejszym lub większym stopniu na dalszą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tylko uratowanie jej lub ukatrupienie wpływa na rozgrywkę
Tekst być może pojawi się w Epilogu podczas walki z Wielkim Mistrzem, poza tym będziesz musiał walczyć tam z Abigail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
naszła mnie ochota aby powrócić do pierwszego Wiedźmina i ukończyć grę po raz drugi. Posiadam tą pierwszą edycję, premierową. Chciałbym do tego dokupić Wiedźmin update, szybkie pytanko:
opłaca się inwestować w ten zestaw patchy? i czy posiadając taki pakiet będę zmuszony pobierać jeszcze jakieś łatki? gra będzie wtedy w najnowszej wersji?
Pytam, bo w grach już tak "nie siedzę" i nie orientuje się jak to teraz jest z wersjami Wiedźmina, ale z chęcią odwiedziłbym znowu Wyzimę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały ten pakiet Wiedźmin Update, upgrade''ujący grę do Edycji Rozszerzonej, można pobrać za darmo. Nie wiem tylko jak to teraz wygląda, bo od czasu zapowiedzi "dwójki" strona Wiedźmina uległa przebudowie, ale penie nadal po zarejestrowaniu gry na ich stronie będziesz miał możliwość pobrania wszystkiego, tylko trzeba poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już Ci damlon napisał, możesz to mieć za darmo. W przypiętym poście nawet o tym pisze. Ja tylko doradzam "ręcznie" wklepywać w googla patche, np. "wiedźmin patch 1.x pobierz" gdzie x to 2, 3, 4 lub 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:27, damlon napisał:

Cały ten pakiet Wiedźmin Update, upgrade''ujący grę do Edycji Rozszerzonej, można pobrać
za darmo.

Wszystko wiem, ale nie uśmiecha mi się pobierać tylu patchy i rozszerzeń, bodajże nie było tego z 7gb nawet (szczególnie przy łączu 1mb)? Grę mam zarejestrowaną, także sprawdzę jak to wygląda. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 GB to tego nie będzie, nie martw się. Do Edycji Rozszerzonej były dodane wszystkie "paczki" językowe, tzn. wszystkie wersje językowe gry: angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, polska, rosyjska, węgierska, czeska i chińska (tylko napisy); przypuszczam, że wszystkich tych paczek językowych pobierać nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy instalacji ER wyskakuje błąd po wpisaniu danych o żadnej treści.. a dane są prawdziwe. W ogóle to jest tak, jakby strona internetowa Wiedźmina nie istniała/była nieaktywna i nie mogę się zalogować by zainstalować ER. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 16:54, Bithda napisał:

przy instalacji ER wyskakuje błąd po wpisaniu danych o żadnej treści.. a dane są prawdziwe.
W ogóle to jest tak, jakby strona internetowa Wiedźmina nie istniała/była nieaktywna
i nie mogę się zalogować by zainstalować ER. Co jest grane?


Wyłączyli stronę wiedźmina i rejestracja nie działa, wróci z nowym forum (kiedy - nie wiadomo). Na razie patch do wiedźmina 1 rozszerzonego pobierasz stąd: http://pl.thewitcher.com/the-witcher/1/ nie trzeba do niego rejestrować się przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:47, Nufiko napisał:

Wyłączyli stronę wiedźmina i rejestracja nie działa, wróci z nowym forum (kiedy - nie
wiadomo). Na razie patch do wiedźmina 1 rozszerzonego pobierasz stąd: http://pl.thewitcher.com/the-witcher/1/
nie trzeba do niego rejestrować się przez neta.

Dzięki, nie domyśliłbym się i odpuścił. Gdyby nie to, że mam 1mb to bym nie ściągał:P Choć i tak dla niektórych byłby mór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:09, Bithda napisał:

Dzięki, nie domyśliłbym się i odpuścił. Gdyby nie to, że mam 1mb to bym nie ściągał:P
Choć i tak dla niektórych byłby mór:)


ja tylko tak ze słyszenia, bo sobie kiedyś kupiłem płytę z patchem i tam nie trzeba się rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gram właśnie w ER Wiedźmina i mam pewien problem, otóż gra co jakiś czas wywala mnie do Windowsa. W niektórych lokacjach (np. w Wyzimie Handlowej) zdarza się to co 15-20 minut, co cholernie przeszkadza w grze. Zna ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam że co jakiś czas wywala grę do Windowsa. Niestety nie znalazłem na to rozwiązania, chociaż częstotliwość jest u mnie mniejsza niż u Ciebie. Sprawdź czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszego directax zainstalowanego na kompie. Polecam również przeczyścić komputer CCleanerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować