Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2012 o 09:38, Ostrowiak napisał:

Przy instalacji, czy przy czym? Spatchowany wiedźmin płyt nie wymaga.

Po instalacji, gdy chce odpalić grę. Edycja Rozszerzona, żadnych patchy i tak dalej już nie ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 09:46, Ostrowiak napisał:

To ściągnij :3

Dopiero teraz zauważyłem że jest jeszcze nowszy patch niż wersja z Edycji Rozszerzonej. Zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "znafca" prawa? W polskim prawie nie ma nic odnośnie pobierania plików. Tak jak mówiłem wcześniej, pobierać można, udostępniać już nie, zarabiać na tym lub zacierać ślady złamania prawa również jest zabronione. Jakiś czas temu był artykuł na stronie Komputer Świat odnośnie polskiego prawa związanego z własnością intelektualną wraz z komentarzem policji. Tam było wszstko dokładnie napisane jak to działa i co wolno a czego nie. Artykułu na obecną chwilę nie mogę znaleźć, ale postaram się przekopać choćby cały internet żeby tylko wrzucić Wam tu linka i udowodnić swoją rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 13:57, Kraju napisał:

Artykułu na obecną chwilę nie mogę znaleźć, ale postaram się przekopać choćby cały internet żeby tylko wrzucić > Wam tu linka i udowodnić swoją rację.


Nie mówiłem, że jestem znawcą prawa, ale jak widać wiem wiecej od Ciebie, no, ale czekamy Panie "fszystko" wiedzący... i sie pewnie nie doczekamy. W Polsce owszem można pobierać (bez udostępniania) ale filmy i muzyke, a nie programy komputerowe...
no, ale "wiedźmin" to nie temat na takie rozmowy... jak już znajdziesz ten artykuł to wrzuć, np. tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31985&u=53 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 13:57, Kraju napisał:

Kolejny "znafca" prawa? W polskim prawie nie ma nic odnośnie pobierania plików. Tak jak
mówiłem wcześniej, pobierać można, udostępniać już nie, zarabiać na tym lub zacierać
ślady złamania prawa również jest zabronione. Jakiś czas temu był artykuł na stronie
Komputer Świat odnośnie polskiego prawa związanego z własnością intelektualną wraz z
komentarzem policji. Tam było wszstko dokładnie napisane jak to działa i co wolno a czego
nie. Artykułu na obecną chwilę nie mogę znaleźć, ale postaram się przekopać choćby cały
internet żeby tylko wrzucić Wam tu linka i udowodnić swoją rację.


Niestety się mylisz, poczytaj ustawę rozdział 7. artykuł 77 wyraźnie mówi, że nie ma czegoś takiego jak dozwolony użytek odnośnie programów komputerowych.

link do ustawy: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde gram w tą grę już długi, długi czas a dalej nie mogę rozkminić paru parametrów broni.
Co byłoby lepsze.
Miecz z czerwonej stali meteorytowej
Obrażenia +40%
Specjalne: krwawienie + 30%
Czy
Ceremonialny miecz z Diethwen
Obrażenia - 30%
Rozborjenie +60%
Precyzyjne trafienie + 30%

Czemu przy niektórych broniach jest obrażenia + a przy niektórych - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten pierwszy jest lepszy. + to zwiększenie obrażeń a - to zmniejszenie obrażeń :) w tym drugim po prostu masz większe szanse na rozbrojenie, ale kosztem obrażeń. Dlatego wybrałbym pierwszy miecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z miejscem kultu Lwiogłowego Pająka jest jakieś zadanie?
Przechodzę grę czwarty raz i chcę się tym w końcu zainteresować :P
I jeszcze apropos martwego ciała rycerza które znajduje się w kanałach, to przydaje się do czegoś innego poza otwarciem kraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 00:06, Bezi_113 napisał:

Czy z miejscem kultu Lwiogłowego Pająka jest jakieś zadanie?

Nie, kryjówka kultystów służy wyłącznie temu, żeby ich zarżnąć i pozbierać łupy ze skrzyń.

Dnia 15.02.2012 o 00:06, Bezi_113 napisał:

I jeszcze apropos martwego ciała rycerza które znajduje się w kanałach, to przydaje się do czegoś innego poza otwarciem kraty?

Klucz do kryjówki, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z paczuszką fisstechu od Harena zawsze kończy się niepowodzeniem?
Pomyślałem teraz, żeby wsadzić to pudełko do przechowania u karczmarza, ale jednak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 13:23, Lfdracon napisał:

Skończy się niepowodzeniem, jeśli w I akcie

Spoiler

pozwoliłeś Wiewiórkom zabrać towary Harena.


Na pewno?
Zawsze zabijałem Wiewiórki, a zadanie i tak kończyło się niepowodzeniem, to jest Siemko skonfiskował ją w loszku miejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Siemko ją konfiskuje, nie kończy zadania. Idziesz pogadać z Colemanem i mówisz mu, że miałeś paczkę, ale została skonfiskowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 14:20, Lfdracon napisał:

To, że Siemko ją konfiskuje, nie kończy zadania. Idziesz pogadać z Colemanem i mówisz
mu, że miałeś paczkę, ale została skonfiskowana.

Tak też robiłem.
Myślałem, że istnieje możliwość oddania tej paczki Colemanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudny stał się dla mnie łatwy i jego przejście nie stanowi żadnego wyzwania. Jak nazywa się mod, bądz program do zwiększania poziomu trudności (słyszałem, że coś takiego jest, ale nie mogę poszukać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rozdziale pierwszym powinno być zadanie od jakiegoś klienta żeby znaleźć kogoś w jaskini i potem go pochować, niestety nie dostałem tego zadania, bo tego klienta w ogóle nie widziałem.
Kiedy ten koleś się pojaawia by zdobyć takie zadanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować