Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 21:22, Gall historyk napisał:

Hmm filmik fajny ale kurka mogli dać normalny a nie nagrywany kamerą:)


Nie chcą, zdradzić "oficjalnie" intra, aby gracze sami po kolei odkrywali świat Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:21, Gruszka941 napisał:

Nie lubie RPG-ków ale w wiedzmina chetnie bym zagral.


Wiedźmin zapowiada się pięknie. Ja też bym sobie pograł już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:22, Gelink napisał:

> Nie lubie RPG-ków ale w wiedzmina chetnie bym zagral.

Wiedźmin zapowiada się pięknie. Ja też bym sobie pograł już.


Jeszcze półtora miesiąca i będziemy grali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:21, fish13 napisał:

Intro ciekawe, tylko że nie najlepszej jakości.


Operatorowi kamery strasznie trzesły się ręce to chyba ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:58, dante1007 napisał:

> Intro ciekawe, tylko że nie najlepszej jakości.

Operatorowi kamery strasznie trzesły się ręce to chyba ze strachu.

Ta, żeby go nie przyłapali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:58, dante1007 napisał:

> Intro ciekawe, tylko że nie najlepszej jakości.

Operatorowi kamery strasznie trzesły się ręce to chyba ze strachu.


ehehe no w niektórych momentach a najbardziej chyba jak strzyga zaczęła atak na Geralta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:23, fish13 napisał:

Jeszcze półtora miesiąca i będziemy grali:)


Optymista. :) Mysle, ze na Wiedzmina poczekamy troche dluzej niz do 24 pazdziernika (no co? Caly czas pamietam obietnice, ze ci gracze, ktorzy zamowili gre Wiedzmin w pre-orderze w sklepie gram.pl dostana gre na dwa dni przed premiera), nie zgadzaja mi sie bowiem wiliczenia. Po prostu zestawiam ze soba rozne fakty. Na przyklad pani rezyser dubbngu gry w wywiadzie ktory mozna znalezc w ksiazece o grze, ktora to jest dolaczona do aktulnego wydania czasopisma CD Action powiedziala, ze gotowy material maja oddac na poczatku wrzesnia. Gdy oddadza ten material bedzie on testowany w grze. Wiemy z informacji z serwisu gram.pl, ze byli poszukiwani teserzy do gry Wiedzmin i ze ich praca bedzie trwac poltora miesiaca. Policzmy zatem: zakladajac, ze ostateczny termin oddania materialow byl 3 wrzesnia (1 dzien miesiaca to byla sobota). W grze dzwiek znalazl sie zalozmy, ze nastepnego dnia czyli 4 wrzesnia. Z wywiadu wiemy, ze testerzy beda przechodzic cala gre. Poltora miesiaca to 6 tygodni. Zatem testy zakoncza sie 16 pazdziernika. Zakladajac, ze nie bedzie zadnych bledow, potrzeby dogrania jakiejs kwesti zostaje 7 dni do wysylki gry do klientow sklepu. W tym czasie trzeba wytloczyc plyty, zakladam, ze druk instrukcji pudelka i innych elementow skaldowych zacznie sie wczesniej. Trzeba tez pamietac, ze samej Edycji Kolekcjonerskiej gry jest 2999 sztuk. A jak sie chwalil CD Projekt - wszystkie egzemplarze zostaly sprzedane. Trzeba wiec bedzie te wszystkie pudelka z gra zapakowac w kartony, zaadresowac i wyslac a to tez czas zajmuje. Mowiac krotko - watpie, ze data premiery gry nie przesunie sie troche w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej sprawie mianowicie kiedy jest największy popyt na gry??W czasie Bożego Narodzenia oczywiście. A więc według mnie CD-Projekt poczeka z wydaniem Witchera do grudnia by zwiększyć zyski.No ale to tylko moje zdanie.....i obym nie miał racji


P.S: Lepiej żebyś ty też nie miał racji bo strasznie chcę pograć w Witchera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:19, Wojman napisał:

ciach


Trzeba być dobrej myśli. :) Poza tym, w niedawnym czacie na IRCu ktoś z CDP mówił, że jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem i nie jest planowana obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:43, balduran2 napisał:

Yyy...jeśli dobrze widzę, przypięty post jest Twojego autorstwa (przynajmniej częściowo).
A w nim jest napisane:
"Akcja toczy się po wydarzeniach Sagi"

Ale filmik wyraźniej jest wzorowany na opowiadaniu "Wiedźmin" czyli pierwszym opowiadaniu o Geralcie
Reszta mi odpowidająca: No może i tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:27, Dark Demon napisał:

> ciach

Trzeba być dobrej myśli. :) Poza tym, w niedawnym czacie na IRCu ktoś z CDP mówił, że jak na
razie wszystko idzie zgodnie z planem i nie jest planowana obsuwa.

Właśnie jak narazie, niestety zawsze coś może sie wydażyć i se jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:27, Dark Demon napisał:

Trzeba być dobrej myśli. :) Poza tym, w niedawnym czacie na IRCu ktoś z CDP mówił, że jak na
razie wszystko idzie zgodnie z planem i nie jest planowana obsuwa.


Czyli mam rozumiec, ze obsuwa ze wrzesnia (kiedy gra miala sie pierwotnie ukazac) na pazdziernik (kiedy gra ma sie ukazac) byla przez CD Projekt planowana? :) Obsuwy w datach premier gry moim zdaniem raczej nigdy nie sa planowane, po prostu wychodza, bo sie okazuje, ze na przyklad w tloczni plyt maja awarie i zamowione DVD bedzie zrobione 2 tygodnie pozniej. Zreszta nie zdziwie sie jesli niedlugo zobaczymy newsa z informacja, ze z przyczyn technicznych premiera gry bedzie miala miejsce w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:33, Wojman napisał:

> Trzeba być dobrej myśli. :) Poza tym, w niedawnym czacie na IRCu ktoś z CDP mówił, że
jak na
> razie wszystko idzie zgodnie z planem i nie jest planowana obsuwa.

>
Nie do końca chodzi o to, że są "planowane" tylko raczej "spodziewane". Źle się wyraziłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:59, Gall historyk napisał:

> > Intro ciekawe, tylko że nie najlepszej jakości.
>
> Operatorowi kamery strasznie trzesły się ręce to chyba ze strachu.

ehehe no w niektórych momentach a najbardziej chyba jak strzyga zaczęła atak na Geralta:)


Bo się przestraszył! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:31, Bartek 93 napisał:

> Yyy...jeśli dobrze widzę, przypięty post jest Twojego autorstwa (przynajmniej częściowo).

> A w nim jest napisane:
> "Akcja toczy się po wydarzeniach Sagi"
Ale filmik wyraźniej jest wzorowany na opowiadaniu "Wiedźmin" czyli pierwszym opowiadaniu o
Geralcie
Reszta mi odpowidająca: No może i tak... :)


no właśnie to mnie ciekawi skoro akcja filmiku jest rozgrywana przed wydarzeniami sagi a fabuła gry toczy się już po tych wydarzeniach to co wspólnego ma tan filmik do fabuły gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:07, Valentino S.A. napisał:

no właśnie to mnie ciekawi skoro akcja filmiku jest rozgrywana przed wydarzeniami sagi a fabuła
gry toczy się już po tych wydarzeniach to co wspólnego ma tan filmik do fabuły gry ??


Filmik przedstawia fragment pierwszego opowiadania pod tytułem "Wiedźmin" i jest wprowadzeniem do gry, przedstawieniem kim jest wiedźmin i czym się zajmuje. Taka informacja dla osób, które sagi nie czytały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:07, Valentino S.A. napisał:

no właśnie to mnie ciekawi skoro akcja filmiku jest rozgrywana przed wydarzeniami sagi a fabuła
gry toczy się już po tych wydarzeniach to co wspólnego ma tan filmik do fabuły gry ??

Chyba nic:) Po prostu to jedna z najbardziej znanych walk Wiedźmina, i w cumie chyba najbardziej efektowna z całej Sagi i opowiadań:) Wydaję mi się że właśnie dla tego to wybrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będę marudził na temat EK. W tej chwili na allegro dostępnych jest aż 14 (!) egzemplarzy. Jeżeli wszyscy... przepraszam... większość tych, którzy kupili drugi egzemplarz "dla swoich przyjaciół" (bądź zamówili go przez przypadek) sprzedają je właśnie na aukcjach, to jaki mają interes w tym, żeby zrzec się drugiego egzemplarza na rzecz osób oczekujących na liście rezerwowej, skoro mogą na czysto "zarobić" na nim ze 150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:53, conradzik napisał:

A ja dalej będę marudził na temat EK. W tej chwili na allegro dostępnych jest aż 14 (!) egzemplarzy.
Jeżeli wszyscy... przepraszam... większość tych, którzy kupili drugi egzemplarz "dla swoich
przyjaciół" (bądź zamówili go przez przypadek) sprzedają je właśnie na aukcjach, to jaki mają
interes w tym, żeby zrzec się drugiego egzemplarza na rzecz osób oczekujących na liście rezerwowej,
skoro mogą na czysto "zarobić" na nim ze 150 zł?

A nie pomyślałeś może że drugi egzemplarz chcą zachować dla siebie? Wtedy też będą mieli z tego korzyść...jakby nie było, będą mieli wtedy swoją EK za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować