Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Doszedłeś do tego wniosku po 4 miesiącach czekania? No cóż, jestem pewien że na twoją EK znajdzie się jakiś chętny (tak właściwie to cały tłum chętnych ale tylko jeden szczęściarz ją otrzyma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:26, Karharot napisał:

Doszedłeś do tego wniosku po 4 miesiącach czekania? No cóż, jestem pewien że na twoją EK znajdzie
się jakiś chętny (tak właściwie to cały tłum chętnych ale tylko jeden szczęściarz ją otrzyma).

Na początku już byłem raczej pewny, że zamówię zwykłą. Czekanie tylko mnie w tym utwierdziło. Nie jestem aż takim fanem "Sapka" i nie ślinię się na wszystko z wytłoczonym motywem wilka (który swoją drogą wygląda dla mnie dziecinnie śmiesznie jakoś). Teraz mały dylemat:
Czy zamówić na:
1) gram.pl i mieć dodatkowe czarne opakowanie na całość (1 element na : http://www.gram.pl/upl/artykul/120071011134005.jpg ) (pomijam że trzeba użyć WPLNów)
2) wirtus.pl i mieć smycz + możliwość wygrania kufla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dla mnie warto, choć mam podobne zdanie jak ty odnośnie samej zawartości. Dlaczego? Bo to unikalne na skale światową wydanie jednej z nielicznych polskich gier liczących się i docenianych na zachodzie. Sama gra mam nadzieje będzie wielka i na poziomie - tym większa radość z banalnej CE ;)

Hyhy, i nie jestem wielkim fanem Sapkowskiego jednak książki [ które też mam w CE ] są niezłe, a napewno jedne z najlepszych z gatunku polskiego fantasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:32, Łeber napisał:

To po co ją masz zaklepaną, chyba, że sprzedasz na alegro. Znajdzie się lud, który za to by
mieć EK oddał by nawet 600zł :)

600 ? To może i z 2000 ? Na allegro jest masa ofert kup teraz za 350-400 i jakoś nikt się nie rzuca na to. Jak gra okaże się (nie daj Boże) kiepska albo "tylko dobra" to nikt EK nie kupi.
EK Gothica 3 czy NWN2 (które pierwotnie kosztowały 180-200 zł a w przedpsrzedaży nawet i 300) teraz można dorwać za 70 zł.
Uważam, że wydanie za 80 zł jest świetne i warte swojej ceny ale EK za mało oferuje by dopłacać 120 zł. jakby Zwykła edycja miała tylko płytę i dvdbox to można by pomyśleć - ale zawiera wszystko a nawet więcej niż większość zwykłych EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.10.2007 o 13:41, Evil Khan napisał:

EK Gothica 3 czy NWN2 (które pierwotnie kosztowały 180-200 zł a w przedpsrzedaży nawet i 300)
teraz można dorwać za 70 zł.
Uważam, że wydanie za 80 zł jest świetne i warte swojej ceny ale EK za mało oferuje by dopłacać
120 zł. jakby Zwykła edycja miała tylko płytę i dvdbox to można by pomyśleć - ale zawiera wszystko
a nawet więcej niż większość zwykłych EK.


Już nie wiem, jak to interpretować. Ja osobiście dawno nie widziałem lepszego wydania gry niż to które oferuje ekipa CDP w CE Wiedźmina. Jak popatrzeć na wydania konsolowe gdzie dostajesz kawałek plastiku + DVD + kawałek kartki który ma przypominać instrukcje za 230 pln to aż śmiać się chce. Czego oczekiwałeś po takim wydaniu gry? Kluczyków do maybacha ojca dyrektora? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:55, ^RaZZieL^ napisał:

Już nie wiem, jak to interpretować. Ja osobiście dawno nie widziałem lepszego wydania gry niż
to które oferuje ekipa CDP w CE Wiedźmina. Jak popatrzeć na wydania konsolowe gdzie dostajesz
kawałek plastiku + DVD + kawałek kartki który ma przypominać instrukcje za 230 pln to aż śmiać
się chce. Czego oczekiwałeś po takim wydaniu gry? Kluczyków do maybacha ojca dyrektora? ;)

Nie twierdzę że EK jest kiepskie - to zwykła jest za dobra by dopłacać do EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja podstawowa Wiedźmina jest naprawdę dobra, więc jeśli komuś nie zależy na tych pięciu dodatkach i numerku, bądź nie załapał się na EK, na pewno nie będzie zawiedziony. Ja się skusiłem na EK, raz na jakiś czas można zaszaleć:) Ale faktycznie cena mogła by być niższa, maksymalnie o jakieś 40 zł.

20071016140839

20071016140855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy mi się bardziej podoba to Etui na Elementy z wersji Podstawowej.
Ta kontrastowa kompozycja jest dużo bardziej "wzrokolepna" niż ta z EK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:12, RobeN napisał:

Szczerze powiedziawszy mi się bardziej podoba to Etui na Elementy z wersji Podstawowej.

Mi tak samo. To z EK rónież mogło by być takie jak w podstawowej, no ale cóż:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam dylemat czy zamówić na:
1) gram.pl i mieć dodatkowe czarne opakowanie na całość (pomijam że trzeba użyć WPLNów i droższą wysyłkę)
2) wirtus.pl i mieć smycz + możliwość wygrania kufla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:12, RobeN napisał:

Szczerze powiedziawszy mi się bardziej podoba to Etui na Elementy z wersji Podstawowej.
Ta kontrastowa kompozycja jest dużo bardziej "wzrokolepna" niż ta z EK. ;)



to czarne pudło ma być w EK z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:29, YarpenZirgin napisał:

to czarne pudło ma być w EK z tego co mi wiadomo.


No Ty masz zapewne lepsze informacje Zigrin ze swoich tajemnych źródeł wiedźmińskich;)
To mnie pocieszyłeś!!!
Jeśli to prawda, to będzie super.
Już myślałem, żeby szukać kogoś kto nie lubi pudełek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:24, Evil Khan napisał:

Nadal mam dylemat czy zamówić na:
1) gram.pl i mieć dodatkowe czarne opakowanie na całość (pomijam że trzeba użyć WPLNów i droższą
wysyłkę)
2) wirtus.pl i mieć smycz + możliwość wygrania kufla....


IMO na gram.pl, bo etui jest bardzo ładne, podwyższonej jakości książeczki kuszą (cokolwiek by "podwyższonej jakości" nie znaczyło), a taką smycz z wirtusa to.. No ja przynajmniej mam mnóstwo różnych smyczy i żadnej nie noszę, bo mi dresiarzami trąci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za panikę :D ale chce się upewnić czy wszystko jest w porządku. A więc od początku, dostałem maila o terści:
Witaj Marek,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.

Przypominamy o Twoim zamówieniu płatnym z góry.
Prosimy o dokonanie płatności za zamówione towary, w tym celu wystarczy kliknąć poniższy link:
**********
Prosimy o dokonanie płatności w terminie 2 dni od dnia otrzymania tej wiadomości.
Brak wpłaty w tym czasie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.

Natomiast na stronce mam coś takiego:
zamówienie nr *********: złożone Śr, 27.06.2007, oczekiwanie na płatność . Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie

Czy wszystko jest ok? Dodam tylko że jutro zamierzam dokonać wpłaty. Tylko nie wiem czy Inteligo będzie tak szybkie... czy zdążę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
W CD-Projekt INSIDER (z CD-Action) jest napisane ze instrukcja ma 64 strony, a poradnik 80.Jednak kupujac na gram.pl mamy "podwyzszonej jakosci instrukcje i poradnik".Czy wie ktos czym jest ta podwyzszona jakosc-lepsza jakosc papieru,wieksza liczba stron??
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować