Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 14:24, Evil Khan napisał:

Nadal mam dylemat czy zamówić na:
1) gram.pl i mieć dodatkowe czarne opakowanie na całość (pomijam że trzeba użyć WPLNów i droższą
wysyłkę)
2) wirtus.pl i mieć smycz + możliwość wygrania kufla....

Ja już prawie zamawiałem wiedzmina z kuflem, ale po chwili zauwazyłem że on jest do wygrania, a nie jako pewny dodatek. Ale chętnie taki kufel bym kupił. Może na allegro kiedyś będzie. Szkoda że CDProjekt nie dodaje takiego. Świetny moim zdaniem i przydatny gadzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:04, nazgul47 napisał:

Kto ma EK.... :D

Chamstwo, powiadam! :P

A opisy - nie powiem, udały się. Screeny też całkiem, całkiem. (Ja chcę graaaać.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:13, Nathais napisał:

> Kto ma EK.... :D
Chamstwo, powiadam! :P


Ja bym powiedział: "prawo dżungli" - im więcej wydasz, tym lepiej masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:32, RobeN napisał:

> to czarne pudło ma być w EK z tego co mi wiadomo.

No Ty masz zapewne lepsze informacje Zigrin ze swoich tajemnych źródeł wiedźmińskich;)
To mnie pocieszyłeś!!!
Jeśli to prawda, to będzie super.
Już myślałem, żeby szukać kogoś kto nie lubi pudełek :D



chcesz jakieś nowe zdjęcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:19, nazgul47 napisał:

> > Kto ma EK.... :D
> Chamstwo, powiadam! :P

Ja bym powiedział: "prawo dżungli" - im więcej wydasz, tym lepiej masz :D


No dobra, nie wystarczy, że dostajcie multum innych rzeczy? Przynajmniej niech pre-ordery przyjdą w tym samym czasie. Pff. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:22, Nathais napisał:

No dobra, nie wystarczy, że dostajcie multum innych rzeczy? Przynajmniej niech pre-ordery przyjdą
w tym samym czasie. Pff. xD


Płacę za to, więc wymagam. Ale nie martw się. Zanim uzbieram na sprzęcior, na jakim będę mógł pograć w Wiedźmina, to się zima skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym wy właściwie dyskutujecie? Pre-ordery Wiedźmina (zarówno edycja podstawowa jak i EK) będą wysyłane 23 X (czyli dojdą 24), nie ma tu dyskryminacji tych którzy nie zamówili EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nieprawdopodobne, ale gra robiona przez Polski zespół jest po Polsku! (czas na krzyk przerażenia).

A tak na serio: TAK. A co do głosów ci nie powiem, bo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, stąd emoticon ;)
Ale przy całej tej szumnej reklamie gry, jakos nie ma info na temat aktorów podkładających głosy, choc mozna miec nadzieje, ze bedzie dobrze, CDP ma chyba niezle kontatky z polskim swiatkiem aktorskim. A Żebrowski byłby niezly, bo jakich by psów nie wieszać na filmie (Krzyk grozy), to Żebrowski i wyglądał dobrze jako wiedzin, i grał - to co się dało przy żałosnym scenariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Trafne spostrzeżenie i bardzo dobre. Może panowie z CDA coś powiedzą? Fakt pozostaje faktem - głos Żebrowskiego nie byłby wcale taki zły, choć... któż to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:22, YarpenZirgin napisał:

chcesz jakieś nowe zdjęcie? :P

Najlepiej umieść ja na forum, bo nei tylko RobeN jest zainteresowany jak teraz wygląda EK(i to etui które jest świetne w normalnej edycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:49, Nufiko napisał:

będzie wysłane jeszcze jedno przypomnienie.


Niestety już przyszło wczoraj że mam 2 dni.. Mówiąc krótko jeśli mi nie odpiszą to z lekka burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:55, ^RaZZieL^ napisał:

Już nie wiem, jak to interpretować. Ja osobiście dawno nie widziałem lepszego wydania gry niż
to które oferuje ekipa CDP w CE Wiedźmina. Jak popatrzeć na wydania konsolowe gdzie dostajesz
kawałek plastiku + DVD + kawałek kartki który ma przypominać instrukcje za 230 pln to aż śmiać
się chce. Czego oczekiwałeś po takim wydaniu gry? Kluczyków do maybacha ojca dyrektora? ;)


Jako zajadły konsolowiec muszę ci powiedzieć że bzdury gadasz :) Gry na PS3 czy XBOX 360 są po 215-249 zł gdyż o wiele trudniej je wydać, są droższe w produkcji i trudniej na nich zarobić. Na PC''ta każdy może gre wydać czy to maluch racer za 9 zł czy World in Conflict za 100 zł . Na konsole wpierw trzeba mieć specjalne narzędzia od sony (PS3) czy microsoftu (Xklocek). Poza tym w Polsce gry często są tak tanie gdyż są spolszczone! Na zachodzie gry komputerowe wcale nie są tanie jak barszcz. Dla przykładu jakiś rok temu Obliviona widziałem w MM w 2 wersjach. 1- spolszczona z dodatkami i kosztowała 99 zł. 2- angielska i kosztowała 159 zł ...
Gry konsolowe nawet jak spolszczone są ''multi językowe''. W Australijskim sklepie DVDcrave (w którym kupuje gry na konsole taniej niż u nas) zakupiłem pal''owską wersje Forzy i była z możliwością wyboru polskiego.

Co do EK wiedźmina to dla mnie jest to śmieszna cena i dlatego zamówiłem tą wersje :) Wystarczyło sprzedać za 210 zł używanego Bioshocka na allegro (wersja Xbox 360) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:34, Skie napisał:

przy całej tej szumnej reklamie gry, jakos nie ma info na temat aktorów podkładających głosy


Info było, ale jeśli ktoś przeoczył, nie ma problemu:
Geralt.pl = Jacek Rozenek
Geralt.us = Doug Cockle
Miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:34, Skie napisał:

hehe, stąd emoticon ;)
Ale przy całej tej szumnej reklamie gry, jakos nie ma info na temat aktorów podkładających
głosy, choc mozna miec nadzieje, ze bedzie dobrze, CDP ma chyba niezle kontatky z polskim swiatkiem
aktorskim. A Żebrowski byłby niezly, bo jakich by psów nie wieszać na filmie (Krzyk grozy),
to Żebrowski i wyglądał dobrze jako wiedzin, i grał - to co się dało przy żałosnym scenariuszu.

Gdzieś były próbki głosu Geralta w języku angielskim, a o polskiej wersji cisza. Podawali tylko nazwisko polskiego Geralta i napewno nie będzie to Żebro.

O właśnie Rozenek J. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Niektórzy się tu zabiją dla EK, a ja nie wiem czy potwierdzić.
Ja rozumiem - polska gra na podstawie polskich książek...
Ale 120zł to jedna różnica. Gdyby soundtrack był tylko w EK, to potwierdził bym już dawno temu.
DO EK przyciąga mnie artbook i bestariusz...
Kurde no, nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:18, Mychaa napisał:

Gdzieś były próbki głosu Geralta w języku angielskim, a o polskiej wersji cisza. Podawali tylko
nazwisko polskiego Geralta i napewno nie będzie to Żebro.

Polskie próbki Geralta też były na gramie. Pamiętam jak ich słuchałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować