Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nie dajmy się zwariować. Wiadomo, że żeby grać komfortowo w nowe gry, komputer należy wymieniać co najmniej co 2 lata. Bez sensu jest narzekanie, że gra z końca roku 2007 potrzebuje karty nowszej od tej z 2004 roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:06, Arclight napisał:

> Tja... kompy będące nowymi rok temu pod te wymagania ledwo podchodzą

Ja mam kompa dwuletniego i jakoś spełnia wymagania :-P

No wiesz.. brałem pod uwage kompy średniej klasy (najpopularniejsze) i konfiguracja była około minimalny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:02, Bartek 93 napisał:

Tja... kompy będące nowymi rok temu pod te wymagania ledwo podchodzą


Ja kompa wymieniałem prawie rok temu i mam nadzieję na najwyższe:) I mi też entuzjazm opadł jakoś teraz do Wiedźmina:/ Po prostu chcę już mieć w rękach a nie na screenshoty i filmy patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy zeszłoroczne komputery nie spełniają wymagań... Szczerze? Powątpiewam w taką teorię. Myślę, że taki sprzęt przynajmniej minimalne wyciągnie. Oczywiście mówimy tu o najnowszych zeszłorocznych piecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zależy od tego jak będzie Wiedźmin zoptymalizowany, jeśli programiści odwalili kawał dobrej roboty na słabszych konfiguracja da się grać, jeśli nie... no cóż bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kompa ktory byl mozliwie najlepszy w lipcu bo starszy zabral mi moj do firmy i powiedzial ze mi to jakos wynagrodzi i dotrzymal slowa :D
no wiedzmin mi pojdzie na maxach bez problemu

wie ktos czy jest gempley gdzie pokazuja jak geralt miesza miksturki lub czaruje bo chetnie bym obejrzal a ze znakow widzialem tylki znak aard

Bartek 93 gratuluje ci awansu ! :P

^RaZZieL^ => powinien byc bo podobno przez to byla opsuwa premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że zeszłoroczne PCety, które wtedy były hitem teraz ledwo minimalne wymagania spełniają.. Ja kupiłam swój w kwietniu zeszłego roku i dałam za niego taaaaaaką furę kasy - sprzedawca twierdził, że pierwsza w mieście mam taką odjechaną kartę graficzną... I co??? I teraz się martwię, że mam lekko ponad minimalne i poważnie się zastanawiam nad wywaleniem staruszka (półtorarocznego) i zakupem nówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:31, LK30 napisał:

sprzedawca twierdził, że pierwsza w mieście mam taką odjechaną kartę graficzną...

Kit standardowo wciskał lub miasto takie małe:D Naprawdę te wymagania takie wielkie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:33, destro177 napisał:

Kit standardowo wciskał lub miasto takie małe:D Naprawdę te wymagania takie wielkie nie są.



Nio ba - może i wciskał, niech mu będzie - jego pawo i prawie obowiązek:)... Ale jak grając nie będę mogła się powstrzymać od rzucania mięsem w monitor i zamordowania przez uduszene myszki z powody zcinania, zacinania, pikselozy i innych tego typu po 3 latach czekania to... wywalę złoma przez okno!!! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:39, LK30 napisał:

Nio ba - może i wciskał, niech mu będzie - jego pawo i prawie obowiązek:)... Ale jak grając
nie będę mogła się powstrzymać od rzucania mięsem w monitor i zamordowania przez uduszene myszki
z powody zcinania, zacinania, pikselozy i innych tego typu po 3 latach czekania to... wywalę
złoma przez okno!!! :)))))

To jakiego kompa masz że aż tak źle jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj tam wymagania wiedźmina naprawdę są bardzo małe jak na dzisiejsze standardy :)
JA osobiście kupuje kompa z głową aby później go optymalizować powoli (sam na kompie już wogóle nie gram robię wyjątek dla Wiedźmina i Fm''a) do obróbki grafiki i multimediów. W sumie tylko procka bym musiał wymienić bo mam AMD X2 4400+ ale przeżyje z tym :)

Co 2 lata nie opłaca się kupować kompa to już lepiej se konsole kupcie:)

P.S. Mój Profesor od Algorytmów i struktur danych powtarza że KAŻDY komputer zaraz po zakupieniu i zamontowaniu w domu jest już stary :) Ostatnio widziałem konferencje Intela a w Lipcu byłem na konferencji Fizyków w Wawie i tam już pokazywali plan Intela na najbliższe 10 lat mają zejść do 2017 roku do 13 nm :) Prawo Moor'a się kłania :) Ok kończe bo chyba zanudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:33, destro177 napisał:


> sprzedawca twierdził, że pierwsza w mieście mam taką odjechaną kartę graficzną...
Kit standardowo wciskał lub miasto takie małe:D Naprawdę te wymagania takie wielkie nie są.


Pewnie, że nie są. Ja kompa kupiłem prawie dwa lata temu. I pewnie śmignie w miare rozsądnie. Mam praktycznie identyczną konfiguracje jak Ty destro. Ty, że gf''a 7900gt a nie gs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:41, Blantman napisał:

aj tam wymagania wiedźmina naprawdę są bardzo małe jak na dzisiejsze standardy :)
JA osobiście kupuje kompa z głową aby później go optymalizować powoli (sam na kompie już wogóle
nie gram robię wyjątek dla Wiedźmina i Fm''a) do obróbki grafiki i multimediów. W sumie tylko
procka bym musiał wymienić bo mam AMD X2 4400+ ale przeżyje z tym :)


No, u mnie o poziom jeden lepsza karta graficzna byłaby potrzebna, ale nie jest źle. Myślę, że powinien pójść na GF7600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:42, batonmars napisał:

Mam praktycznie identyczną konfiguracje jak Ty destro. Ty, że gf''a 7900gt a nie gs :)

Jeśli nie masz go jakoś nieźle podkręconego tego GT to mój chodzi na obecnych zegarach jak przeciętny GT:) 600/1600. I czekam na tego wiedźmiaka żeby pooglądać sieczkę w full grafie:) Się zdziwię jak będzie haczyć. Do tej pory tylko Gothic 3 mnie dobił, ale to za sprawą skopanego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA - sprawdzćie swoje zamówienia - u mnie już napisali, że "wysłano 22 października":)))))) To super jesli dziś jest 16 :))))) I mam nawet numer przesyłki kurierskiej nadany, żebym mogła zlokalizować przesyłkę - jak mnie tu mądrze pouczono:)))))))))))) Lalalalala - to się kurierzy pospieszyli, albo znowy system błędy wali:))))) Ale jeżeli tak będzie jak napisami to wysyłają 22 więc 23 będzie w domciu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:45, destro177 napisał:


> Mam praktycznie identyczną konfiguracje jak Ty destro. Ty, że gf''a 7900gt a nie gs :)

Jeśli nie masz go jakoś nieźle podkręconego tego GT to mój chodzi na obecnych zegarach jak
przeciętny GT:) 600/1600. I czekam na tego wiedźmiaka żeby pooglądać sieczkę w full grafie:)
Się zdziwię jak będzie haczyć. Do tej pory tylko Gothic 3 mnie dobił, ale to za sprawą skopanego
kodu.


nie, nie kręciłem go :) w zupełności mi wystarcza taki jaki jest :) Gothic też mnie dobił :P no ale taki już jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:46, LK30 napisał:

HAHA - sprawdzćie swoje zamówienia - u mnie już napisali, że "wysłano 22 października":))))))
To super jesli dziś jest 16 :))))) I mam nawet numer przesyłki kurierskiej nadany, żebym mogła
zlokalizować przesyłkę - jak mnie tu mądrze pouczono:)))))))))))) Lalalalala - to się kurierzy
pospieszyli, albo znowy system błędy wali:))))) Ale jeżeli tak będzie jak napisami to wysyłają
22 więc 23 będzie w domciu:))))



a u mnie cały czas "pakowanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:46, LK30 napisał:

HAHA - sprawdzćie swoje zamówienia - u mnie już napisali, że "wysłano 22 października":))))))
To super jesli dziś jest 16 :))))) I mam nawet numer przesyłki kurierskiej nadany, żebym mogła
zlokalizować przesyłkę - jak mnie tu mądrze pouczono:)))))))))))) Lalalalala - to się kurierzy
pospieszyli, albo znowy system błędy wali:))))) Ale jeżeli tak będzie jak napisami to wysyłają
22 więc 23 będzie w domciu:))))

Ten sklep to naprawdę grypę jakąś załapał ostrą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować