Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 13:43, castlerock napisał:

o rany, a ja myslałem, że to gra planszowa :P nie widzisz, ze to prostu badziewnie wyglada?

Taa badźiewne to są Twoje wypowiedzi ;]. To co pasek ma być nad postacią? Czy w ogóle nie ma go widać? Spróbuj zrobić coś lepszego :).

Dnia 18.10.2007 o 13:43, castlerock napisał:

i co ty chrzanisz o zabijaniu jednym ciosem?

Wspominałeś o realiźmie dlatego zabijanie jednym ciosem. Pasek jest bardzo przydatny nie wiem , ale jakoś w większości gier można takowy zaobserwować. Nie widze tutaj żadnego problemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że nie wytrzymam presji i w dniu premiery polecę do sklepu po Wiedźmina. Po angielsku... Bo jak większość z Was wie, mieszkam w Szkocji i nie widzi mi się czekanie kilku tygodni na przesyłkę z Polski. W związku z powyższym mam takie pytanie (fajnie jakby odpowiedział Niebieski ;] ) : czy po premierze będzie możliwość ściągnięcia z gram.pl łatki polonizującej? Nie widziałem takiego rozwiązania w innych głośnych tytułach wydawanych przez CDP więc mam małe wątpliwości co do pozytywnej odpowiedzi... :( Jakoś niespecjalnie widzi mi się grać w Wiedźmina, polską grę, po angielsku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:21, deih napisał:


>>

Dnia 18.10.2007 o 14:21, deih napisał:

Taa badźiewne to są Twoje wypowiedzi ;]. To co pasek ma być nad postacią? Czy w ogóle nie
ma go widać? Spróbuj zrobić coś lepszego :).

Dnia 18.10.2007 o 14:21, deih napisał:

Wspominałeś o realiźmie dlatego zabijanie jednym ciosem. Pasek jest bardzo przydatny nie wiem
, ale jakoś w większości gier można takowy zaobserwować. Nie widze tutaj żadnego problemu
:).


hehe ale mi pojechałeś :D
zabić jednym ciosem to sobie możesz zwierzaka wielkości kota. albo psa .pekińczyka.
i tak jak pisałem wczesniej, nie mam zwyczaju łykac wszystkiego co mi podsuna. ale cóż, nie jestem sikającym z ekscytacji w majty fanbojem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 14:31, castlerock napisał:

hehe ale mi pojechałeś :D

N/c :)

Dnia 18.10.2007 o 14:31, castlerock napisał:

i tak jak pisałem wczesniej, nie mam zwyczaju łykac wszystkiego co mi podsuna. ale cóż, nie
jestem sikającym z ekscytacji w majty fanbojem :P

A czy ja jestem? Jak zobaczyłem w CDA "za pięć dwunasta" to sobie pomyślałem , że gra będzie ciut daremna. Gdy obejrzałem gameplay zmieniłem zdanie. Poza tym też nie gram w wielkie hity , które podobno są świetne...Wiedźmin to rodzima produkcja więc trzeba trzymać za nią kciuki i jeśli jest bardzo dobra to chwalić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, być może potem będziesz mógł poszukać kogoś kto ma wersje polską i wyciągnie z niej rodzime dialogi, tyle tylko że nie wiadomo jak to w Wiedźminie będzie rozwiązane. W NWN taka możliwość była i wielu z niej na potęge korzystało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:53, Robin Good napisał:

Powie mi ktos keidy bedize ten czat z 1 z twórców wiedźmina wczoraj czytałem a nie pamiętam
;]

Jutro o 17.00 jest czat z jedynym zaakceptowanym przez ASa rysownikiem komiksów o Wiedźminie - Bogusławem Polchem. Chyba jeszcze nie wiadomo kiedy będzie czat z kimś z ekipy tworzącej Witchera, pewnie kilka dni później, w ramach Dwóch tygodni z Wiedźminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi właśnie w grach przeszkadzało: strzelam/biję/atakuję komuś w nogi, a on umiera. Owszem, przewróci się, ale na leżąco można jeszcze strzelać... Mam nadzieję że w Wiedźminie zostanie to wzięte pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:19, nazgul47 napisał:

U mnie pisze, że paczka została wysłana w poniedziałek 22 paź. Come back to the future?

Nie jestes osamotniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:19, nazgul47 napisał:

U mnie pisze, że paczka została wysłana w poniedziałek 22 paź. Come back to the future?

Naprawdę toto jest dziwne. ; /
U mnie też to samo, ale pewnie chcą wysłać wszystko wcześniej i nadać, żeby dotarło na określony termin, ponieważ po prostu w ciągu jednego dnia nie wyślą aż tylu paczek. :P
No i pewnie postanowili się pobawić w dokumentacji, żeby wszystko niby zostało wysłane jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 09:00, Liqid napisał:

A właśnie, mam 2 pytania odnośnie książek, a związane z Kompedium Wiedźmińskim z CDA.
1) W którym opowiadaniu i w jakich okolicznościach pojawił się ten demoniczny pies Barghest
(to chyba tak było). Wydaje mi się, że w którymś z Miecza przeznaczenia, ale nie wiem właśnie
w którym. Już się zapomniało, niestety nieco z tego tomu...

2) Jak to było z tą bronią konfesjonalną? Mi to się kojarzy tylko z Granicą możliwości, cóż
to było?

1) Nie kojarzę żadnego psa. To raczej w Harrym Potterze:)
2) Yarpen bodajże chciał na Yennefer użyć dyszla, bo była to najbliższa w tej chwili broń "konfesjonalna", a sformułowania "konwencjonalna" użył Villentretenmerth, czyli Borch Trzy Kawki, czyli Chyra, czyli Złoty Smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:26, castlerock napisał:

> Ktoś prosił o filmik przedstawiający walkę ?? .................. http://www.gamespot.com/video/915112/6181227/the-witcher-official-movie-8
> żona mówi taki stary a taki głupi :) ale jak tu nie cieszyć się ,że "Wilk" już nadciąga
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> :)
ooo....jakie slicne cerwone kółecka pod przeciwnikami..bleee..nie ma to jak realizm walki..ja
chyba za wiedźmina podziękuję

Jeśli chcesz realizmu, to zagraj w Operation Flashpoint. One shot one kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:01, Gol Galad napisał:

> U mnie pisze, że paczka została wysłana w poniedziałek 22 paź. Come back to the
future?
Naprawdę toto jest dziwne. ; /

Ostatnio normalna praktyka przy pre-orderach.
Gry są pakowane wcześniej i przekazywane firmie kurierskiej z zaleceniem, by wysłać je dnia tego-i-owego.
W ten sposób przynajmniej częściowo eliminuje się opóźnienia w dostawie, bo nie trzeba na gwałt zapakować 5.000 paczek w jeden wieczór tylko robi się to sukcesywnie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorzy moga pamietac moj wczorajszy spor z min. Karharotem i Batkiem 93 otoz polegal on na tym ze ja mowilem ze wiedzmini mieli 2 reczne miecze a oni ze 1 reczne i mieli racje ale zmylilo mnie to ze
a) geralt jak wyciagal miecz lapal go w 2 rece i robil kolka w powietrzu
b) na tym rysunku ponizej wyglada jak 2reczny
ale mieliscie racje bo on by nie byl wstanie tak walczyc i wyciagac miecz zza plecow

20071018183602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować