Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Odbiło wam totalnie ;)

Ja teraz musze w pocie czoła dokończyć ostatni tom Wiedźmina, więc oczekiwanie na gre drastycznie mi się skróci, zajmijcie się czymś innym - wystarczy ekipa CDP rozsyłająca newsa po newsie aż się płakać momentami chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:01, Długi18 napisał:


> 6 dni 14h :)
> Tych 14h poprostu nie chcę widzieć

a ja wolałbym widzieć " tylko" te 14h niz te 6 dni, a w ogóle wolałbym żeby premiera była dzisiaj
xDD


Nie jest tak źle, my mamy premierę jeden dzień wcześniej. Natomiast reszta dzień później :D Przynajmniej tak wynika z licznika na gram i tego na thewitcher.com. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:12, Marko Pele napisał:

>
> > 6 dni 14h :)
> > Tych 14h poprostu nie chcę widzieć
>
> a ja wolałbym widzieć " tylko" te 14h niz te 6 dni, a w ogóle wolałbym żeby premiera była
dzisiaj
> xDD

Nie jest tak źle, my mamy premierę jeden dzień wcześniej. Natomiast reszta dzień później :D
Przynajmniej tak wynika z licznika na gram i tego na thewitcher.com. :)


Z licznika na gram.pl jak i z licznika na thewicher.com jednoznacznie wynika, że premiera jest 26 października, czyli tak jak wszędzie (oprócz US).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:30, kedzior141 napisał:

No właśnie, wiadomo coś wiecej o wyjsciu dema?


Pierwsza wersja była taka, że demo ukaże się po premierze (gry :P). Ostatnio wróble ćwierkały coś o tym, że w ogóle dema nie będzie :/ Warto, by Panowie Czerwoni wypowiedzieli się w tej sprawie, tak by informacja o demie znalazła się również w moim Wiedźmińskim gramsajtowym F.A.Q. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:07, ^RaZZieL^ napisał:

Odbiło wam totalnie ;)

Ja teraz musze w pocie czoła dokończyć ostatni tom Wiedźmina, więc oczekiwanie na gre drastycznie
mi się skróci, zajmijcie się czymś innym - wystarczy ekipa CDP rozsyłająca newsa po newsie
aż się płakać momentami chce ;)

Witam w klubie, tez ostro lykam w kazdej wolnej chwili Pania Jeziorka :D
A co do opowiadania w EK to o ile dobrze pamietam to obiecywana byla jakas nowa tworczosc Sapcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 08:20, Nathais napisał:

Jeszcze korniszonkiem.
Tak mnie zastanawia, bo chyba popełniłem wielki błąd - wybrałem przesyłkę pocztą.


Zgadzam się - to był błąd ;)
A jeszcze jak dorzucić zapowiadany strajk poznańskiej poczty to już w ogóle robi się różowo...

Zawsze jak pre-ordery zamawiasz bierz kurierem - szkoda nerwów na "Płocztę" Polską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 19.10.2007 o 10:38, MightyBF napisał:

Witam w klubie, tez ostro lykam w kazdej wolnej chwili Pania Jeziorka :D
A co do opowiadania w EK to o ile dobrze pamietam to obiecywana byla jakas nowa tworczosc Sapcia?


Nie jestem pewien ale prawdopodobnie tak. Być może będzie to wprowadzenie w historie z jaką przyjdzie nam się borykać w grze, ale to tylko spekulacje - jeszcze chwile i się przekonamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:38, MightyBF napisał:

A co do opowiadania w EK to o ile dobrze pamietam to obiecywana byla jakas nowa tworczosc Sapcia?

To coś źle pamiętasz. Opowiadanie jakie będzie dołączone to "Wiedźmin". Nie jest to żadne nowe opowiadanie, jak zapewne wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:49, Kel-Shar napisał:

Czy gra będzie obsługiwała rozdzielczości dla monitorów panoramicznych?


Musi :) Skoro zostala skategoryzowana jako "Game for windows";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:49, Kel-Shar napisał:

Czy gra będzie obsługiwała rozdzielczości dla monitorów panoramicznych?


Pewnie tak skoro Wiedźmin + Iyama jest, a tam 22 calowy ekran też widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:49, Kel-Shar napisał:

Czy gra będzie obsługiwała rozdzielczości dla monitorów panoramicznych?


Musi, choćby ze względu, że Iiyama dodaję go do monitorów panoramicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczność Wiedźmina, mrocznością. Ale świat to także humor... jest szansa na takie questy jak przepędzanie zinów specjalnym zaklęciem, które Jaskier znał? :) tak, by można się było trochę też przy grze pobawić :)

Drugie pytanko... jako, że korniszonem gry się nie da sterować, to co z kiszonym? Jak podłączę przez USB, to Geralt będzie biegał za ogórkiem? xD

A, co do sprzętu.. jaki jest Vista Score dla Wiedźmina? bo NWN 2 ma 5.0, a, że gra ma ten sam engine, a ma być bardziej skomplikowana, to jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 14:17, Melkor_79 napisał:

Mroczność Wiedźmina, mrocznością. Ale świat to także humor... jest szansa na takie questy jak
przepędzanie zinów specjalnym zaklęciem, które Jaskier znał? :) tak, by można się było trochę
też przy grze pobawić :)

Drugie pytanko... jako, że korniszonem gry się nie da sterować, to co z kiszonym? Jak podłączę
przez USB, to Geralt będzie biegał za ogórkiem? xD

A, co do sprzętu.. jaki jest Vista Score dla Wiedźmina? bo NWN 2 ma 5.0, a, że gra ma ten sam
engine, a ma być bardziej skomplikowana, to jak to będzie?


1. Wiadomo, że w grze humoru typowo "ASowego" nie zabraknie, nie bój żaby :P
2. No comments
3. To Vista wystawia też oceny grom? :D Dla przypomnienia: Wiedźmin jest oparty na silniku Aurora z pierwszego NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woaw... instrukcję? A może to tylko chwyt reklamowy? ;)

Z tego co pamiętam, kiedyś kumpel mi przesłał zdjęie pewnej gry za 7 dolców, wydawanej w Ameryce. Graz zawierała DVD z grą, i.... DVD z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 14:48, nazgul47 napisał:

Woaw... instrukcję? A może to tylko chwyt reklamowy? ;)

Mój szczwany plan powoli lega w gruzach więc wizja brytyjskiej "Edycji Kolekcjonerskiej" notabene coraz bardziej się ode mnie oddala... Zostaje mi podstawka ze wspomnianym wcześniej bonusem - instrukcją! (nawet nie wiem czy kolorową...) Pocieszam się tym, że przecież najważniejsza jest sama gra, a nie bonusy... :|

Dnia 19.10.2007 o 14:48, nazgul47 napisał:

Z tego co pamiętam, kiedyś kumpel mi przesłał zdjęie pewnej gry za 7 dolców, wydawanej w Ameryce.
Graz zawierała DVD z grą, i.... DVD z grą.

W takich sytuacjach zaczynam doceniać coś co miałem cały czas pod ręką - polskie (a przynajmniej CD Projektowe) wydania gier przewyższające nie raz zagraniczne Edycje Kolekcjonerskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować