Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 21:06, Bartek 93 napisał:

hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12 różnych
zakończeniach?? :)

Jak będą "różne" w pełnym słowa znaczeniu, to będziemy mieli jedno z najlepszych RPG!
Mało które ma więcej niż 6. A co już mówić o 12... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proste wiedzmiarz jest the bestem i nic tego nie zmieni zadne tak duze RPG nie mialo np. tak rozbudowanego trybu walki
i widac ze nie tylko Polacy czekaja na wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:06, Bartek 93 napisał:

hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12 różnych
zakończeniach?? :)


Nie 12 zakończeń, tylko 12 głównych decyzji prowadzących do 3 zakończeń. Czytanie ze zrozumieniem nie boli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:06, Bartek 93 napisał:

hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12 różnych
zakończeniach?? :)

Mówili że zakończenia są 3 ale jest 12 decyzji głównych które wpływają na to jakie zokończenie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 12 głównych decyzji i 3 zakończeń to mam nadzieję, że też poboczne misje będą miały wpływ na zakończenie. Chociaż te najważniejsze decyzje będą tak ukryte, że trudno, będzie odkryć, które jest główne, a które poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:06, Bartek 93 napisał:

hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12 różnych
zakończeniach?? :)

I tak właśnie rodzą się plotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakoś mi się nie widzi ten zamknięty teren. W KotOR on mi nie przeszkadzał. Pewnie dzięki podróży statkiem między planetami. Ale W Fable''a przestałem grać chyba po 2 godzinach. Zupełnie nie pasowały mi ograniczenia. Mam nadzieję, że z Wiedźminem Będzie jak z KotOR''em. Ograniczenia staną się na porządku dziennym i będą wręcz pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:11, Mroku21 napisał:

> hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12
różnych
> zakończeniach?? :)

Nie 12 zakończeń, tylko 12 głównych decyzji prowadzących do 3 zakończeń. Czytanie ze zrozumieniem
nie boli ;]

ajć... sorki, racja.. czytanie ze zrozumieniem:/ jeszcze raz sorki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwunastu zakończeń to nawet Torment nie miał... :P
A zamknięty teren? Cóż, jakoś go przeżyję, choć Kotor z tego powodu miał u mnie zaniżoną ocenę. Jednak wierzę w całych, że aż tak bardzo nie będzie uprzykrzał się podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh te plotki, nie ma jak to niedoczytanie tekstu lub jego nie zrozumienie i powstaje cuś takiego, ale mniejsza o to.

A ja mam takie pytanie co mnie strasznie nurtuje. W wymaganiach jest napisane, że system operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje... i ja tego zupełnie nie czaje. Czy to się tyczy tylko Visty czy też XP? I jak ktoś ma pirata systemu operacyjnego to mu gra nie zadziała? Niesamowicie to mnie ciekawi. Bo jeszcze czegoś takiego nie było :) Może mi ktoś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:51, Łeber napisał:

Eh te plotki, nie ma jak to niedoczytanie tekstu lub jego nie zrozumienie i powstaje cuś takiego,
ale mniejsza o to.


Ta, nie ma to jak "gossip" forumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:51, Łeber napisał:

W wymaganiach jest napisane, że system operacyjny
musi posiadać dostępne aktualizacje... i ja tego zupełnie nie czaje. Czy to się tyczy tylko
Visty czy też XP?


No z reguły jak się podaje wymagania to podają też "wymagany system z aktualnymi poprawkami" :).
Po prostu tak na wszelki wypadek, żeby nikt się nie czepiał że mu gra nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:09, Gol Galad napisał:

> hmm... właśnie obejrzałem filmik ze spotkania we Frankfurcie... słyszeliście już o 12
różnych
> zakończeniach?? :)
Jak będą "różne" w pełnym słowa znaczeniu, to będziemy mieli jedno z najlepszych RPG!
Mało które ma więcej niż 6. A co już mówić o 12... :D


filmik króciuteńki jakiś...znowu pomarudzę, ale animacja postaci tragiczna, rany jak te ręce im bezwładnie zwisają :( toż w stareńkim gothicu 1 gestykulacja była o niebo lepsza...ale miejmy nadzieję że 2GB ramu i dwurdzeniowy procek stosowna karta graf. da radę tej świetnej animacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówiłem wiedźmina zwykłą pocztą, a nie kurierską to dostane go przed premierą? Czy po prostu kurierem mam 100% pewność że dostane przed premierą, a pocztową nie całkiem?
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:07, CooL_ZeeK napisał:

Widzieliście już listę najpopularniejszych gier PC na IGN :D


Super, zainteresowanie duże. To dobrze może dzięki temu Wiedźmin zdobędzie dużą popularność na zachodzie :)
Na GameStats Witcher jest na 5 wśród gier pecetowych.

20071019234151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocztą to najwyżej tydzień po premierze dostaniesz. Jeszcze ci strajk mają robić, więc jeszcze się wydłuży....

A kurierzy jakoś nie strajkują, zazwyczaj(!!!) dbają o paczki i są w znacznie szybsi, w stosunku do poczty... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:40, Shell7 napisał:

Czy jeśli zamówiłem wiedźmina zwykłą pocztą, a nie kurierską to dostane go przed premierą?
Czy po prostu kurierem mam 100% pewność że dostane przed premierą, a pocztową nie całkiem?
pozdr.


Niestety, gwarancja jest tylko jeśli zamówisz kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować