Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 12:27, Gol Galad napisał:

Może byś chociaż sprawdził w sklepie, ale tam - masz wygląd EK.

Imho brakuje tylko jakiegoś mniejszego mieczyka, przydałby się jakiś rabat na kupno miecza
np. w goods.pl. xD


Dzięki. Od jakiegoś czasu przestałem wchodzić na sklep.gram.pl, bo ciągle było tylko to stare zdjęcie, więc wyszedłem z założenia, że jak coś się zmieni, to na pewno napiszą o tym w newsie. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:29, Arclight napisał:

To nadal tylko wizualizacja, a nie zdjęcie produktu który dostaniemy.


To nawet lepiej - zawsze pozostanie ten element zaskoczenia, jakaś niespodzianka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:33, JayC napisał:

> To nadal tylko wizualizacja, a nie zdjęcie produktu który dostaniemy.

To nawet lepiej - zawsze pozostanie ten element zaskoczenia, jakaś niespodzianka :D.


Oby tylko nie była to niespodzianka in minus ;)

Kilka postów temu padło pytanie o to, czy w grze będzie możliwość dodawania profili. Dołączam się do prośby, bo u mnie np i ja i brat chcielibyśmy grać jednocześnie. I zazwyczaj jest tak, że on binduje klawisze inaczej, ustawia inaczej głośność itd, więc profile np "Ja" i "Brat" rozwiązałyby problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:33, JayC napisał:

> To nadal tylko wizualizacja, a nie zdjęcie produktu który dostaniemy.

To nawet lepiej - zawsze pozostanie ten element zaskoczenia, jakaś niespodzianka :D.



taaa. Na przykłąd pognieciona przez DPD paczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z dostaniem się na forum Wiedźmina?
Dobijam się od wczoraj i wyskakują mi ''errory'' wszelakiej maści typu:
Can''t find file: ''./thewitcher_www/smf_messages.frm'' (errno: 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 08:33, tomcio-ndm napisał:


Ja po przykrych doświadczeniach z kurierem zawsze zamawiam pocztą i nie ma żadnych problemów.
Przesyłki są wysyłane priorytetem i na drugi dzień po wysłaniu już są. A to, że przychodzą
tydzień po wysłaniu to między bajki można obecnie włożyć.

Wiesz to zależy od tego gdzie mieszkasz. Ja np do niedawna nie moglem się skarzyć na pocztę, wszystko szło szybko i zawsze dochodziło. Po czym się przeprowadziłem dosłownie 2 ulice dalej, przez co podlegam już pod inną pocztę. I co? A no to że paczki idą 7dni priorytetem. Raz dostałem swoją własną paczkę (którą to ja wysyłałem), bo ktoś na poczcie nadał ją do NADAWCY zamiast adresata, raz paczka zaginęła po czym po 2 miesiącach przyszedł zwrot, a awizo poprostu listonoszowi się nie chce zostawiać, lub wrzuca do innej skrzynki nie wiem. Więc to nie są wcale takie bajki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:03, Simon Whiteman napisał:

Czy tylko ja mam problem z dostaniem się na forum Wiedźmina?
Dobijam się od wczoraj i wyskakują mi ''errory'' wszelakiej maści typu:
Can''t find file: ''./thewitcher_www/smf_messages.frm'' (errno: 5)


Jest przerwa ("maintenance mode"), zaraz wszystko winno być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz oryginalną Vistę, to problemu przecież nie ma - pewnie auto update już zassało wymaganą łatkę :P
Oczywiście jest możliwość, że auto-update jest wyłączone, wtedy faktycznie być może będziesz musiała pościągać jakieś aktualizacje. Ale przecież one dają więcej dobrego niż złego, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 08:33, tomcio-ndm napisał:

Ja po przykrych doświadczeniach z kurierem zawsze zamawiam pocztą i nie ma żadnych problemów.
Przesyłki są wysyłane priorytetem i na drugi dzień po wysłaniu już są. A to, że przychodzą
tydzień po wysłaniu to między bajki można obecnie włożyć.


żadne tam bajki, tylko nagie fakty :). Z moich doświadczeń wynika odwrotnie - kurierem szybko, na czas. A pocztą czasem kilka (4-5 dni) i jeszcze do tego nie chce im się dzwonić do drzwi, tylko awizo zostawiają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do faktów to bym się spierał. Poczta ZAWSZE w 3 dojdzie (robocze). A z Masterlinkiem to:
- raz czekałem tylko parę godzin.
- raz czekałem tydzień.
- raz czekałem prawie trzy tygodnie (przesyłka nie z Gramu).

Ciekawe jak będzie teraz :-) Oby parę godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam na swoją talię Magic the Gathering takich a''la na wizytówki. Firma oczywiście no-name. A trzymam w pudełku po jakimś serku homogenizowanym, pasuje idealnie :-)

Od około 2 lat karty nienaruszone ;) Tylko trzeba wymiar tych od Wiedźka oblatać, czasem przez jeden milimetr się folia nie chce nałożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 11:47, LK30 napisał:

Czy to znaczy, że jest ryzyko że nie pójdzie, że
będe musiała ściągać jakieś łatki, dodatki, aktualizacje??? ja się chyba wykończę jak gra będzie
leżała na biurku a nie będę mogła zainstalować....Wrrrr...

Aby cię uspokoić polecam ostatni akapit z pierwszej strony recenzji na gamebanshee: http://gamebanshee.com/previews/thewitcher2-1.php - w skrócie: autor grał zarówno na XP i Viście i gra chodziła bez żadnego problemu (nie spotkał żadnego buga, ścinek, wyrzucania z gry); jest szczęśliwy, że w przeciwieństwie do niektórych gier, które mają problemy z nowym systemem operacyjnym CDP potraktował oba systemy równorzędnie :)

Co do grafiki - w tym samym wywiadzie autor użył stwierdzenia, że Wiedźmin posiada najlepszą grafikę jaką widział w RPGach, więc może to wystarczy ludziom, którzy mają jeszcze co do tego wątpliwości ;) Oczywiście uruchamiał grę na GF8800 Ultra, ale sprawdzał również grę na GF7800GTX, który wystarczał na płynną grę na średnich detalach w rozdzielczości 1920x1200. Podoba mi się również podsumowanie recenzji: "While it doesn''t quite reach perfection, CD Projekt''s debut title is probably the best CRPG I''ve played in years."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi 3 dniami robiczymi przesadziles
ja se kiedys z goods.pl zamowilem pake i ja dostalem 3 tyg po tym jak na goods zostalem meila ze wyslali a pozniej okazalo sie ze te k***** ( czyt.mili panowie) z poczty zgubili moja paczke w tej graciarni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:33, Nathais napisał:

E, tam... Ja tam uważam, że Wiedźmin pójdzie. W końcu to nowa gra, huh.

No ale łatki do Visty zawsze się przyda ściągnąć :))

Seph --> 3 dni robocze ? Oj polemizowałbym ;) Czasem są to 4-5 dni (no i jeszcze trzeba dorzucić problem awizo, bo u mnie praktycznie NIGDY nie zostawia paczki, tylko idzie na łatwiznę i wrzuca awizo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować