Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja zamówiłem Wiedźmina z dostawą kurierską. mam nadzieję, że ten nie będzie miał problemów z dostarczeniem przesyłki tak jak np. dostawca pizzcy, ponieważ moja ulica jes żlezaznaczona na mapie.:) Co do wymagań sprzętowych to myśle, że gierka będzie działać bez problemu bo mam cod2 2,66 , nvidie 8800 GTS 640 mb, 2 gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:26, bodzio152 napisał:

Ja zamówiłem Wiedźmina z dostawą kurierską. mam nadzieję, że ten nie będzie miał problemów
z dostarczeniem przesyłki tak jak np. dostawca pizzcy, ponieważ moja ulica jes żlezaznaczona
na mapie.:) Co do wymagań sprzętowych to myśle, że gierka będzie działać bez problemu bo mam
cod2 2,66 , nvidie 8800 GTS 640 mb, 2 gb ram


No to na pewno będzie gra chodziła na maksie. Ja mam podobne wymagania lecz karta graficzna 2 razy mniejsza i gorszy procek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:30, MightyBF napisał:

U mnie widzi max 3gb, a madre zrodla podaja Xp i Vista 32bit 3,25gb a dla vista 64bit max 8
gb.


cytat ze str. MS: "System obsługuje do 4 GB pamięci RAM, z czego nawet 3GB mogą być przydzielone aplikacjom."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:33, Nathais napisał:

E, tam... Ja tam uważam, że Wiedźmin pójdzie. W końcu to nowa gra, huh.

Dzięki Nathais za pocieszenie...:) Jak nie pójdzie to przeinstaluję na XP i już - a Vistę niech diabli wezmą:))) Choć jest naprawdę fajna, wygodniejsza i przyjemniejsza w obsłudze - prawdziwy powiew świerzości jeśli chodzi o wingrozę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:08, Kuwabara napisał:

Czy taki: http://pl.youtube.com/watch?v=XgHEXvv2EAQ spot będzie reklamował Wiedźmina w TV?
A jak nie to czy w ogóle jakiś będzie, i kiedy rozpocznie się jego emisja?


Nie wydaje mi się... Po pierwsze nie ma żadnego info na temat gry, a samo video wygląda dość amatorsko i jest posklejane z trailerów udostępnionych przez CDPR oraz próbek głosu polskiego lektora, które również były kiedyś udostępnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może najbliższy tydzień przyniesie jakieś ''spoty''... Do tej pory zdarzyło mi się "usłyszeć" Wiedźmina w Radiu Zet (patron medialny) oraz w kilku czasopismach branżowych. Nadchodzący tydzień powinien przynieść w końcu jakieś reklamy - zarówno w TVN jak i Newsweeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:20, Kuwabara napisał:

A w ogóle mają być jakiekolwiek reklamy w TV? W końcu TVN jest patronem medialnym Wiedźmina...
:)

Wydaje mi się że w TVN-ie coś puszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:57, lothar-mb napisał:

> U mnie widzi max 3gb, a madre zrodla podaja Xp i Vista 32bit 3,25gb a dla vista 64bit
max 8
> gb.

cytat ze str. MS: "System obsługuje do 4 GB pamięci RAM, z czego nawet 3GB mogą być przydzielone
aplikacjom."

No opinie sa bardzo rozbierzne na ten temat, ale faktu nie zmieni ze Xp Prof widzi mi tylko 3gb ramu, ale to nie problem bo w przyszlym tygodniu przenosze sie na wiśte 64bit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:07, LK30 napisał:

> E, tam... Ja tam uważam, że Wiedźmin pójdzie. W końcu to nowa gra, huh.
Dzięki Nathais za pocieszenie...:) Jak nie pójdzie to przeinstaluję na XP i już - a Vistę niech
diabli wezmą:))) Choć jest naprawdę fajna, wygodniejsza i przyjemniejsza w obsłudze - prawdziwy
powiew świerzości jeśli chodzi o wingrozę:))))


Wiesz, miałbym pewne sprzeciwy przeciwko temu, że Vista jest we wszystkim lepsza. Nie, jeszcze nie teraz. Dajmy jej troszkę więcej czasu, aż przyjmie się jako powszechny system operacyjny - niech spadnie cena i wzrośnie ilość łatek. Co gorsza - Vista zżera więcej ramu, a oprócz tego troszkę mnie ona wykosztowała, zatem głupotą byłoby zmienianie os''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wisty. Nie polecam mam ją na laptopie i cały czas coś się chrzani a to poprzestawia rożne rzeczy a to pozmienia nazwy a to bez zapowiedzi wyłączy kompa. p drógie aktualizacje do xp kończą się w 2011 roku a do visty w 2009 ( czy jakoś tak w każdym razie 2 lata wcześniej , vista to tylko systm "przejściowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>p drógie aktualizacje do xp kończą się w 2011 roku
Miałeś na myśli "po drugie", czy "drogie"? Chyba jednak to pierwsze.

W każdym bądź razie - z moją Vistą problemów nie mam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:30, Nathais napisał:

>p drógie aktualizacje do xp kończą się w 2011 roku
Miałeś na myśli "po drugie", czy "drogie"? Chyba jednak to pierwsze.

W każdym bądź razie - z moją Vistą problemów nie mam żadnych.

sorry błąd chodziło mi o to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padło to pytanie wcześniej to przepraszam, ale naprawde nie mam czasu teraz przewertować całego wątku. Pytanie brzmi: czy wam również (i dlaczego do osób ze sklepu gram.pl) pokazuje, że przesyłka z Wiedźminem została już nadana z datą 22 października (a to dopiero za dwa dni)? Przez to nie mogę zmienić formy zaplaty co właśnie zamierzałem, a w moim przypadku jest to dość duży problem.

Edit: dodam, że dotyczy to wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:45, crash8462 napisał:

Jeśli padło to pytanie wcześniej to przepraszam, ale naprawde nie mam czasu teraz przewertować
całego wątku. Pytanie brzmi: czy wam również (i dlaczego do osób ze sklepu gram.pl) pokazuje,
że przesyłka z Wiedźminem została już nadana z datą 22 października (a to dopiero za dwa dni)?
Przez to nie mogę zmienić formy zaplaty co właśnie zamierzałem, a w moim przypadku jest to
dość duży problem.

Edit: dodam, że dotyczy to wersji kolekcjonerskiej.

Tak jest w pre-orderach (gra jeszcze nie dostępna wysłana zostanie 22). Najprawdopodobniej będziesz mógł zmienić formę płatności 22 Paź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków, zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera.


Normalnie żal roku. Dobrze, że przynajmniej grę będę miał przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować