Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 18:22, Kizibono napisał:

> chyba rzeczywiście warto samemu zadzwonić do oddziału, bo u mnie (poznań ) kurierzy masterlinka

> nie mają zwyczaju dzwonić przed przywiezieniem paczki, a raczej przyjeżdżają kiedy im
wygodnie
> i w razie "pocałowania klamki" zostawiają awizo
a jaki jest numer kontaktowy do kurierów ??

jak w oddziale masterlinka natkniesz się na miłą osobę, to poda ci komórkę do kuriera z twoją paczką. dzięki temu będziesz mógł go namierzyć i umówić się na odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:55, zajacisko napisał:

> A czego się spodziewałeś ;)). Ostatni dzień - to ludzie podekscytowani a CDP się cieszy
- bo
> widzi że promocja działa :D - no i ruch większy.
> Co do Wieśka - no to czekamy na pierwsze recenzje pierwszych graczy :)
Nie licz na recki - ludzię nie będą tracić na to czasu ;) Będą G.R.A.Ć. :D


jeśli ten wątek od jutra zamrze, to będzie to najlepsza recenzja. nie warto tracić czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:06, stasiecki napisał:

Tak czytam jak się denerwujecie czy gra dojdzie czy nie i myślę ,że dobrze zrobiłem ,że postanowiłem
kupić grę w dniu premiery w empiku. Moim zdaniem trochę niepotrzebne jest to ,że grę otrzyma
się dwa dni przed premierą. Psuje radość z oczekiwania na premierę gry.


Ty masz oczekiwanie na 26 i radość z tego, a my mamy oczekiwanie na 23-24 i również czerpiemy z tego radość :D Tyle że nasza radość szybciej się skończy (lub: zamieni się w radość z grania) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 21:11, qn.ik napisał:

Ty masz oczekiwanie na 26 i radość z tego, a my mamy oczekiwanie na 23-24 i również czerpiemy
z tego radość :D Tyle że nasza radość szybciej się skończy (lub: zamieni się w radość z grania)
:P


Pewnie masz rację, chociaż nie do końca premiera to premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:11, qn.ik napisał:

> Tak czytam jak się denerwujecie czy gra dojdzie czy nie i myślę ,że dobrze zrobiłem ,że
postanowiłem
> kupić grę w dniu premiery w empiku. Moim zdaniem trochę niepotrzebne jest to ,że grę otrzyma

> się dwa dni przed premierą. Psuje radość z oczekiwania na premierę gry.

Ty masz oczekiwanie na 26 i radość z tego, a my mamy oczekiwanie na 23-24 i również czerpiemy
z tego radość :D Tyle że nasza radość szybciej się skończy (lub: zamieni się w radość z grania)
:P


no moja radosc z grania raczej dlugo nie zejdzie i troche bedzie trwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dal niektórych ( w tym mnie) Premiera jest jutro a dla innych 26 Października i każdy odczuwa to z tą samą przyjemnością ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Czy owe informacje, które niektórzy dostają na maile dotyczą wszystkich edycji czy tylko EK? Jeżeli zamówiłem podstawową wersję, to prześlą mi informacje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:28, Aenneus napisał:

Pytanie:
Czy owe informacje, które niektórzy dostają na maile dotyczą wszystkich edycji czy tylko EK?
Jeżeli zamówiłem podstawową wersję, to prześlą mi informacje czy nie?

Wszystkich. Ja mam podstawową i dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po coś ten pre-order jest:) Mozemy czuc sie bardziej elitarni niz Ci ktorzy pojda do sklepu 26, bo my dostaniemy gre juz jutro ( I hope so ;) ), a oni dopiero w piatek. Juz dzisiaj zycze wam milego jutrzejszego grania,bo jesli rzeczywiscie jutro bedzie czekac na mnie paczuszka to na forum na pewno nie bede mial czasu:P oj biedne "Przedwiosnie" chyba skonczy sie tak ze przeczytam streszczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:29, Radovan napisał:

W końcu po coś ten pre-order jest:) Mozemy czuc sie bardziej elitarni niz Ci ktorzy pojda do
sklepu 26, bo my dostaniemy gre juz jutro ( I hope so ;) ), a oni dopiero w piatek. Juz dzisiaj
zycze wam milego jutrzejszego grania,bo jesli rzeczywiscie jutro bedzie czekac na mnie paczuszka
to na forum na pewno nie bede mial czasu:P oj biedne "Przedwiosnie" chyba skonczy sie tak ze
przeczytam streszczenie;)



nooo:D ja sie dzisiaj dowiedzialem ze na piatek mam ludzi bezdomnych przeczytac:D chyba nic z tego nie wyjdzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pisze od samego rana, że przesyłka została wysłana, przed chwilą chciałem zobaczyć status przesyłki, a tu ciągle pisze, że wprowadzono błędny numer przesyłki. :/ Co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:36, Długi18 napisał:

A u mnie pisze od samego rana, że przesyłka została wysłana, przed chwilą chciałem zobaczyć
status przesyłki, a tu ciągle pisze, że wprowadzono błędny numer przesyłki. :/ Co jest?!


CZŁOWIEKU! Czytaj poprzednie posty ! Pisalismy o tym milion razy już, nie bede powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:36, Polpager napisał:

> W końcu po coś ten pre-order jest:) Mozemy czuc sie bardziej elitarni niz Ci ktorzy pojda
do
> sklepu 26, bo my dostaniemy gre juz jutro ( I hope so ;) ), a oni dopiero w piatek. Juz
dzisiaj
> zycze wam milego jutrzejszego grania,bo jesli rzeczywiscie jutro bedzie czekac na mnie
paczuszka
> to na forum na pewno nie bede mial czasu:P oj biedne "Przedwiosnie" chyba skonczy sie
tak ze
> przeczytam streszczenie;)


nooo:D ja sie dzisiaj dowiedzialem ze na piatek mam ludzi bezdomnych przeczytac:D chyba nic
z tego nie wyjdzie:P:P:P


dobrze ze juz przerobilem "lalke" niedawno bo jakbym zaczynam dopiero teraz to by bylo bardzo kiepsko skoro i tak tylko przeczytalem streszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:36, Długi18 napisał:

A u mnie pisze od samego rana, że przesyłka została wysłana, przed chwilą chciałem zobaczyć
status przesyłki, a tu ciągle pisze, że wprowadzono błędny numer przesyłki. :/ Co jest?!

To jest, że Masterlink to lenie (niestety...) i wprowadzą przesyłki do bazy pewnie jutro :) Mam nadzieję, że paczki dojdą na czas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam do was pytanie wiem wiem że to już pewnie było ale ja musze wiedzieć na maila przysłali mi że wysłali paczke super i pisze że została wysłana 22 października czyli dzisiaj to dostane gre jutro czy w środe prosze bez głupich komentarzy tylko o odpowiedz będe wdzięczny z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować