Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Sprawa zpaczkami wygląda następująco: CDP wysłał Masterlinkowi listę paczek które mają zostać zwrócone. Na infolini Masterlinka panie nie mają zielonego pojęcia co się dzieje. Kurierzy mają odgórne polecenie zwracania wszystkich paczek. CDP ma jak najszybciej to naprawić i wszystko wyjaśnić z kierownictwem Masterlinka. Tak więc należy molestować Masterlinka, ponieważ po pierwsze mają numery feralnych paczek, po drugie mogą dostarczać paczki które są dobrze zaadresowane. Problem leży natomiast w wewnętrznej komunikacji firmy kurierskiej która nie potrafi poinformować wszytskich swoich pracowników o całej sytuacji, dlatego też Masterlink udziela często mylnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:30, kamceg napisał:

Co ty masz do Fronczewskiego?:P Przecież on się idealnie nadaje na lektora do gier, bo gdyby
było inaczej nie byłby wciąż zatrudniany. Jak dla mnie w każdej grze, w której podkładał głos
odwalił kawał dobrej roboty.


w sumie nic nie mam - ale jakiego polskiego erpega bym nie odpalił... znowu on... ma dobry głos ale do znudzenia...
cosik świeżości i nowości by sie czasem przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP mnie rozsmiesza. Własna gra , tyle reklam w czasopismach o grach , zapowiedzi , spotkania, Bóg wie co jeszcze , a tu taka plama.. Już sie nie dziwie dlaczego Cenega zostala najlepszym polskim dystrybutorem. Bo jak wydaje gre to na czas i wszystko gra. Nie tak jak w CDP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:31, hehe napisał:

Sprawa zpaczkami wygląda następująco: CDP wysłał Masterlinkowi listę paczek które mają zostać
zwrócone. Na infolini Masterlinka panie nie mają zielonego pojęcia co się dzieje. Kurierzy
mają odgórne polecenie zwracania wszystkich paczek. CDP ma jak najszybciej to naprawić i wszystko
wyjaśnić z kierownictwem Masterlinka. Tak więc należy molestować Masterlinka, ponieważ po pierwsze
mają numery feralnych paczek, po drugie mogą dostarczać paczki które są dobrze zaadresowane.
Problem leży natomiast w wewnętrznej komunikacji firmy kurierskiej która nie potrafi poinformować
wszytskich swoich pracowników o całej sytuacji, dlatego też Masterlink udziela często mylnych
informacji.


Naprawdę żenada.... ja też specjalnie nie poszedłem do szkoły żeby odebrać paczkę i lipa.
W takim razie dzwonie molestować masterlink cytując im powyższy tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:29, szarywilq napisał:

A jesteś z wrocławia?

Jak ktoś jest z wro i dostał to piszcie bede miał argumenty do walki z dpd:D


jestem z wrocławia i moje EK dostałem przed 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:32, Daimon_Frey napisał:

Jest jakiś przycisk który automatycznie zapisuje screenshoty czy mam się prt scr i paintem
bawić?

Ja robiłem programem który automatycznie zapisuje screeny. Sie zowie ZD Soft Game Recorder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: prolog zapowiada się zachwycająco, grałem może ze 2 godzinki i na chwilę obecną jestem usatysfakcjonowany. Trudno przyzwyczaić mi się natomiast do sterowania, niby możliwość TPP, ale jakiś Wiedźmin sztywny, rzuty izometryczne nie dają za to takiej samej kontroli nad postacią.

Ogólnie pierwsze (takie bardzo pierwsze) wrażenie pozytywne!

"Zapraszam panie ministrze" tekst mi się spodobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:36, tomekbee napisał:

> A jesteś z wrocławia?
>
> Jak ktoś jest z wro i dostał to piszcie bede miał argumenty do walki z dpd:D

jestem z wrocławia i moje EK dostałem przed 10



taaa... to teraz naprawde nie rozumiem, przed chwilą dzwoniłem do DPD i oczywiście NIC nie wiedza o żadnej liście paczek do zwrotu i nie wysyłają zadnej, i cholera jakim cudem kolejne osoby to dostają kiedy moja paczka jak sie dowiedziałem w centrali CDP jest dobra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze ani do gram.pl ani do masterlinka nie sposob sie dodzwonic....

wiec info tylko z 2 reki - ktos zadzwoni i powie

a kiedy ktos z CDP sie pojawi na forum i wspomoze nas jakims zalazkiem informacji ?

czy CDP pracuje wieczorami tylko ?

acha - ktos moze podac wlasciwy numer co CDP ? pod ktorym udzielaja dobrych informacji ? bo zawsze jak sie juz dodzwonie to odsylaja mnie dalej.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się i poszedłem do sąsiada pograć ;], bo dzisiaj paki nie dostane, jemu dostarczyli rano a mi nie bo paka była wstrzymana xD, a teraz podobno już idzie, chociaż kurier powinien być godzinę temu, teraz mam do czynienia ze zwykłym olewaniem ze strony masterlinka :P
A co do gry : very very nice xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:38, szarywilq napisał:

> > A jesteś z wrocławia?
> >
> > Jak ktoś jest z wro i dostał to piszcie bede miał argumenty do walki z dpd:D
>
> jestem z wrocławia i moje EK dostałem przed 10


taaa... to teraz naprawde nie rozumiem, przed chwilą dzwoniłem do DPD i oczywiście NIC nie
wiedza o żadnej liście paczek do zwrotu i nie wysyłają zadnej, i cholera jakim cudem kolejne
osoby to dostają kiedy moja paczka jak sie dowiedziałem w centrali CDP jest dobra.....

mam dokladnie ta sama sytuacje. Po prostu wzieli i wszystko cofneli. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:38, szarywilq napisał:

> > A jesteś z wrocławia?
> >
> > Jak ktoś jest z wro i dostał to piszcie bede miał argumenty do walki z dpd:D
>
> jestem z wrocławia i moje EK dostałem przed 10


taaa... to teraz naprawde nie rozumiem, przed chwilą dzwoniłem do DPD i oczywiście NIC nie
wiedza o żadnej liście paczek do zwrotu i nie wysyłają zadnej, i cholera jakim cudem kolejne
osoby to dostają kiedy moja paczka jak sie dowiedziałem w centrali CDP jest dobra.....



EK dostalem przed godzina 10 a wiec wtedy nie bylo jeszcze chyba aferty ze zle zadresowanymi przesylkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa po krótce wyglada tak, jeśli sa problemy z twoją paczką -

dzwonisz do cdp i pytasz czy jest dobra - jak zła to masz pecha - jak dobra to módl sie zeby ta informacja dotrala do twojego kuriera...

do mojego kuriera jak narazie nie dotarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:11, RobeN napisał:

-1 za SPAM - patrz przypięty post...


Co do samej gry jedynie podczas animacji/przerywników troszkę zwalnia a po za tym działa płynnie i wydaje mi się że chyba nim padnie cios wcześniej jest krzyk i odgłos miecza co jet trochę dziwne :s
I niestety te wczytywanie co jakiś czas lokacji jak przechodzimy miedzy nimi niby za 2 razem jest szybciej ale jednak przerywa grę i troszkę denerwuje ale tez sie da przeżyć.
I ten system walki troszkę jest taki dziwny nie łatwo się do niego przyzwyczaić a kamera tez tak sobie ale na szczęście można sobie to ustawić :>.
I najciekawsze i zarazem denerwujące kwestie mówione przez nie których anty bohaterów przeważnie powtarzają podczas walki tylko przekleństwa i to tak że się robi trochę nie smacznie ale ogólnie również wszystko jest robione i zapięte jak do tej pory na ostatni guzik ;>

Ps. co do tego -1 stary dzięki ale zachowaj to dla siebie bo mnie to nie interesuje i zamiast samemu spamować temat mogłeś edytował mój i tam to wpisać i nie martw się nie toczył bym z tego powodu burzy na forum kto mi dal degrada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pierwsze wrażenia są bardzo obiecujące, a nawet wiecej niż obiecujące :). Tym bardziej nie mogę się już doczekać odbioru wiedźmina, którego to muszę odebrać osobiście, bo inaczej dostanę go jutro, bo się kurier nie wyrobi :/.
Karharot mógłbyś podać przyblizone parametry swojego kompa? Bo twoja wzmianka o spełnieniu minimalnych zaledwie wymagań bardzo mnie optymistycznie nastawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:41, Be-Yacz napisał:

A mi powiedziała śmieszna pani, że nic nie wie o żadnej liście i WSZYSTKIE PACZKI są rozwożone.
HAHA Co 5 minut inna wersja. Żenua ;/



hahaha, a w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować