Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Także się dowiedziałem, że wszystko jest w porządku. Myśle, że komuś sie troszkę nudzi i rozpisuje takie głupoty ;) A jeżeli CDP naprawdę jest tak nieudolne i nie dostanę tego przed premierą, to się kupi normalnie w sklepie. I będą zwroty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ze sobie dzis nie pogracie panowi
takie zycie
ale musze zaznaczyc ze ze jak czytam to co sie tu dzieje na forum to mnie krew zalewa
daliscie 200 zl za gre i jej nie otrzymacie
to skandal
ja zamowilem podstawowa wersje i ciekawe kiedy mi ja dostarcza ale wziolem pocztawa przesylke bo wiem jak kurierzy działają
ciekawe kiedy ja dostane gre
pozdrawiam wszystkich
tych co dostali gre i tych oszukanych ( jestem z wami chlopaki)
opiszcie gre jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:44, Kel-Shar napisał:

Także się dowiedziałem, że wszystko jest w porządku. Myśle, że komuś sie troszkę nudzi i rozpisuje
takie głupoty ;) A jeżeli CDP naprawdę jest tak nieudolne i nie dostanę tego przed premierą,
to się kupi normalnie w sklepie. I będą zwroty :P


To nie CDP jest nie udolne. CDP wysłało liste błednych paczek do masterlink. to oni się gubią, jedni dostają a inni nie, w jedych miastach na infolinii mówią że wysyłają a w innych że nie, to wszystko wina masterlink niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzownilem do kuriera 2 raz zeby sie upewnic powiedzial ze wszystko jest ok i niedługo będzie :P bo juuż śmiga po mieście i postara się jakoś wykręcić wcześniej do mnie. Tak więc niewiadomu już jak to jest z tym doręczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:46, szarywilq napisał:

To nie CDP jest nie udolne. CDP wysłało liste błednych paczek do masterlink. to oni się gubią,
jedni dostają a inni nie, w jedych miastach na infolinii mówią że wysyłają a w innych że nie,
to wszystko wina masterlink niestety


Nie wnikam czyja to jest dokładnie wina, dla mnie liczy się efekt. A w tym wypadku, jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurierzy Masterlinka już wiedzą o możliwości dstarczania paczek. Jeżeli wasz numer jest dobry to nie ma problemów z dostarczeniem paczki. CDP juz wszystko wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:46, szarywilq napisał:

To nie CDP jest nie udolne. CDP wysłało liste błednych paczek do masterlink. to oni się gubią,
jedni dostają a inni nie, w jedych miastach na infolinii mówią że wysyłają a w innych że nie,
to wszystko wina masterlink niestety

Gdyby CDP nie zaadresowało błędnie paczek to by było wszystko OK. Wniosek jest taki, ze obie firmy są nieudolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA PARTACTWO DZWONIE DO MASTERLINKA I NIESTETY MAMY BARDZO PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ PRZESYŁKA ZOSTAŁA COFNIETA Z POWODU NIEWLASCIWEGO NADANIA HAHAHA PORAZKA! CZY CHOCIAZ RAZ COS ZROBILISCIE DOBRZE? ZEBY TA GRA BYLA CHOCIAZ TEGO WARTA CHOCIAZ I TAK CHCIALEM EK PUSCIC NA ALLEGRO ALE WIDZE ZE JAK 2 MIEHY TEMU BYLA PO 580 NA ALLEGRO TO TERAZ NA ALLEGRO CHODZI PO 250-300 TO SE ZABARDZO NIEPRZYROBIE ALE TO NIE Z TEMATEM PO PROSTU CDP JESTESCIE SMIESZNI ZLE ZAADRESOWANE PRZESYLKI HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:48, batonmars napisał:

Dzownilem do kuriera 2 raz zeby sie upewnic powiedzial ze wszystko jest ok i niedługo będzie
:P bo juuż śmiga po mieście i postara się jakoś wykręcić wcześniej do mnie. Tak więc niewiadomu
już jak to jest z tym doręczeniem



piszcie od razu z jakiego miasta jesteście - to może bardzo pomóc tym co nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:49, hehe napisał:

Kurierzy Masterlinka już wiedzą o możliwości dstarczania paczek. Jeżeli wasz numer jest dobry
to nie ma problemów z dostarczeniem paczki. CDP juz wszystko wyjaśnił.



Ale kto Ci to powiedział? Mi w CDP też powiedzieli że to wyjaśnili, ale informacja mastera we Wro nadal nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:46, Venom24 napisał:

daliscie 200 zl za gre i jej nie otrzymacie
to skandal


chwila, chwila, a premiera gry nie jest przypadkiem 26? ;)
powiem Wam jedno - Polscy kurierzy nie sa tacy źli.
ja mieszkam we Wloszech, i tak dostane paczke pewnie za 2-3 tygodnie. 1-2 dni z Polski do Wloch, a tu juz zazwyczaj tydzien, albo i wiecej. A, no i oczywiscie pracuje sie tu tylko od 9 do 13 i od 15 do 18 :> a gdy Cie nie ma w domu, kurier ustala nastepny termin dostawy (czesto przypadkowy) za 1-5 dni roboczych, kiedyś dopiero za 3-cim razem udalo mi sie akurat być w domu. Czasem udaje się dogadać z kurierem, ale to nie jest opcja za każdym razem. O zwykłej poczcie już nawet nie wspomnę, bo do konkretów to już przestałem używać tej drogi;)
Wiec nie panikowac, tylko pisac co gra oferuje :)
Ze screenshotow wydaje sie byc ok, ale mnie bardziej interesuje fabuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:51, szarywilq napisał:

Ale kto Ci to powiedział? Mi w CDP też powiedzieli że to wyjaśnili, ale informacja mastera
we Wro nadal nic nie wie...


Na infolinii MAsterlinka powiedzieli mi że już wiedzą o wszystkim, tak więc paczka zostanie dostarczona w dniu dzisiejszym. Sprawa wyjaśniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:46, Venom24 napisał:

Przykro mi ze sobie dzis nie pogracie panowi
takie zycie
ale musze zaznaczyc ze ze jak czytam to co sie tu dzieje na forum to mnie krew zalewa
daliscie 200 zl za gre i jej nie otrzymacie
to skandal
ja zamowilem podstawowa wersje i ciekawe kiedy mi ja dostarcza ale wziolem pocztawa przesylke
bo wiem jak kurierzy działają
ciekawe kiedy ja dostane gre
pozdrawiam wszystkich
tych co dostali gre i tych oszukanych ( jestem z wami chlopaki)
opiszcie gre jak najpredzej



mam pytanie, była jakaś deklaracja ze strony CDP odnośnie ile dni preorder ma być przed premierą ?
wcześniej było 2 dni, teraz się to zmieniło ?
bo jeśli nie to ciężko mówić że ktoś, kogoś oszukał, bo jest 3 dni do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:53, hehe napisał:

> Ale kto Ci to powiedział? Mi w CDP też powiedzieli że to wyjaśnili, ale informacja mastera

> we Wro nadal nic nie wie...

Na infolinii MAsterlinka powiedzieli mi że już wiedzą o wszystkim, tak więc paczka zostanie
dostarczona w dniu dzisiejszym. Sprawa wyjaśniona :)


otóż infolinie w różnych miastach mają inne informacje. Jak już ktoś pisał w niektórych miejscowościach w ogólnie nie było problemu, w warszawie były jakieś numerki, we wro nadal nic nie wiedzą... czuje sie jakbym mieszkał w koziodupcu dolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:46, szarywilq napisał:

To nie CDP jest nie udolne. CDP wysłało liste błednych paczek do masterlink. to oni się gubią,
jedni dostają a inni nie, w jedych miastach na infolinii mówią że wysyłają a w innych że nie,
to wszystko wina masterlink niestety


Może i DPD zawiniło, ale i tak za wszystko odpowiada CDP, w końcu gdzie kupowałeś grę? Na gram.pl czy od DPD? Jak zawiniło DPD to CDP za to odpowiada i to oni mogą żadać rekompensaty od DPD, a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinke, BRAWA DLA CDP!!!kamera zza ramienia przywołuje feeling z gears of war:) świetna grafa i też mocno mi się kojarzy z gearsami:),do walki trzeba sie przyzwyczajic hmm, 1680X1050 max detale( włączyłem też supersampling ale w wiedżminie nie działa chyba) mam min 30 fps gdy np w tle są bardzo mocno widoczne ruiny zamku, gdy nie podziwiam otoczenia to jest spokojnie z 50 fps, gra nie ma w opcjach vsync(włączyłem w sterowniku karty bo poziome "paski mnie denerwowały":0 wiedżmin to naprawde światowy poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować