Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 14:56, Dedia Haan napisał:

DOSTAL JUZ KTOS GRE? :D


czlowieku - rzuc okiem strone lub 2 wczesniej to sie dowiesz - a to ze nikt bezposrednio przed twoim postem nie opisal gry to nie znaczy ze na forum nic nie ma na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci co zaplacili 200 zeta za lepsza wersje tzn ulepszana o badziewia w stylu koszulki i zanczka he
mieli dostac 23 .10 .2007
wiec oni juz graja ja bede moze nie wiem kiedy he
zamowilem wersje podstawowa
ciekawe kiedy ja doistane he

20071023145802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:53, mdag napisał:

mam pytanie, była jakaś deklaracja ze strony CDP odnośnie ile dni preorder ma być przed premierą
?
wcześniej było 2 dni, teraz się to zmieniło ?
bo jeśli nie to ciężko mówić że ktoś, kogoś oszukał, bo jest 3 dni do premiery...


Dokładnie, to tylko dobra wola CDP, że zaczęła wysyłać paczki jeden dzień wcześniej niż zadeklarowano to na karcie produktu :P Więc na razie cicho siedzieć, dopiero jak jutro nie dojdzie to zacznijcie interweniować. Ja wiem, że żal Wam d** ściska, że ktoś już gra a Wy nie, ale dajcie spokój.

Mam inne pytanie: czy do każdej przesyłki PRE-ORDER (tj EK i zwykłych) sklep miał dołączać plakat i naklejkę? BO ja tych bonusów nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:58, Venom24 napisał:

ci co zaplacili 200 zeta za lepsza wersje tzn ulepszana o badziewia w stylu koszulki i zanczka
he
mieli dostac 23 .10 .2007
wiec oni juz graja ja bede moze nie wiem kiedy he
zamowilem wersje podstawowa
ciekawe kiedy ja doistane he


wersje podstawowe też są wysyłane dzisiaj
ja swoją wersje podstawową Wiedzmina juz dostałem,i mam już ją ponad 1godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:00, Dedia Haan napisał:

> ja swoją wersje podstawową Wiedzmina juz dostałem,i mam już ją ponad 1godzine :)
no a jak wrazenia z samej gry??!


jeszcze nie zainstalowałem,ale zaraz będe to robic
nie zainstalowalem do tej pory jeszcze bo obserwuje sytuacje innych graczy i ich wiedzminów czy już doszły czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:02, Venom24 napisał:

co masz postawke
o ja jego
ja tez chce
he wazne zeby w piatek byla he



tak mam podstawową wersję
i powiem wam że jakośc wykonania pudełek,poradników jest bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ CZYTAĆ POST PRZYPIĘTY BOOGIE85

NIKOGO nie interesuje czy ktoś już ma swoją przesyłkę, czy ją rozpakował, czy może kurier z zazdrości ją sobie zawłaszczył...

Śmiało piszcie o pierwszych wrażeniach z gry, o błędach, niedoróbkach, jakości wykonania poszczególnych części składowych. Jednak za spamowanie na temat przesyłek będą DEGRADY i basta. Rzekłem :)

Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat Masterlinka/DPD to zapraszam tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271#u_142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam swoje trzy grosze.
Dostałem grę 30 minut temu, jeszcze nie zainstalowałem, bo najpierw czeka mnie format :P
Jakość pudełka, poradnika itp jest super. Ale... No właśnie, jest ale

W instrukcji wyraźnie widać, że nie poświęcono należytej uwagi korekcie instrukcji... Najpierw mowa jest na przykład o Medalionie wiedźmińskim, potem, niespodziewanie pojawia się Medallion (angielski? w polskiej instrukcji?) Drugi błąd, jaki wynalazłem jest w spisie eliksirów. Pojawia się tam podtytuł Potions, lecz w dalszych częściach mowa jest o eliksirach, a następne podtytuły są już polskie - to jest Oleje i Petardy. Nie wiem, czy było to zamierzone, ale jak to się już zauważy to troszkę kłuje w oczy... :)

Wiem także, że jest już za późno, aby wprowadzić zmiany, miejmy nadzieję, że w grze takich bugów nie będzie i że następne edycje (czy to topseller czy inne) Wiedźmina będą już lepiej sprawdzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować