Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Hmmm?
To znaczy, że paczka ma dojść dzisiaj?
Miało być 2 dni, przed premierą.... cóż.
A ja kasy nie mam, i jutro mieć będę XD
No i poplątała się sytuacja....
Myślę, że sobie jakoś poradzę... tylko jedno jest na -.
Co?
A no to, że dodatki z EK wyślą później...:(
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest świetny :) Grafika może być/średnia. Jak na polską produkcję to bardzo dobrze. Tylko jedno mnie boli, CDP RED powinni to jak najszybciej naprawić: postacie wyglądają jakby fruwały nad ziemią i popuściły w gacie ... (dla niewtajemniczonych: dziwnie się poruszają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą wysyłają tylko EK czy normalną edycję też?
Swoją drogą to promocja w sklepie gram.pl jest standardowa, czyli praktycznie żadna. Doliczając koszty wysyłki wychodzi 2 może 3 zyle taniej jak zapewne będzie np. w MM (standoardowo cena niższa o 10%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:20, Piotrek B. napisał:

Czy ktoś uruchamiał Wiedźmina na Radeonie 9600 ? I czy gra chodziła w miarę płynnie chociaż
na LOW (wszystko na minimalne) ?


Magwisienka pisała że na GF 6600 GT chodzi jako tako, więc tym bardziej na Radku 9600 nie będzie rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:41, lothar-mb napisał:

> Czy ktoś uruchamiał Wiedźmina na Radeonie 9600 ? I czy gra chodziła w miarę płynnie chociaż

> na LOW (wszystko na minimalne) ?

Magwisienka pisała że na GF 6600 GT chodzi jako tako, więc tym bardziej na Radku 9600 nie będzie
rewelacji

Wystarczy, żeby było płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:39, T34 napisał:

Przed premierą wysyłają tylko EK czy normalną edycję też?
Swoją drogą to promocja w sklepie gram.pl jest standardowa, czyli praktycznie żadna. Doliczając
koszty wysyłki wychodzi 2 może 3 zyle taniej jak zapewne będzie np. w MM (standoardowo cena
niższa o 10%).


No jeżeli chodzi o sam fakt cenowy to zgadza się, nie ma zbytniej rewelacji, ale róznica polega na tym, że w MM nie dostaniesz jako gratis(właściwie jako rekompensata) plakatu i naklejki oraz tego opakowania black & white.

Aha i przed premierą wysyłają też EP nie tylko EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:17, Venom24 napisał:

> elo! ziomki pewnie już niektórzy maja Witchera wiec czy może ktoś mi opowiedzieć jaki
on jest
> bo niestety mój komp niepozwoliłby na sprawdzenie tego

ziomek widze zer lubisz the ge.a wiesz co ten gosc jest smieszny
z niego taki gangster jak ze mnie swiety mikolaj
g-unit


-_- ej g*wno mnie interesuje co myślisz o Graczu zadałem inne pytanie jak chciałbym wiedzieć co o nim myślisz to bym sie chyba zapytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czekania i czy warto? Niedługo się przekonam... a tym czasem macie zdjęcia (wszyscy tu mówią, że mają a mógłby ktoś wizualnie się pochwalić)... ten numer to numer paczki czy coś?


Pozdrawiam :D

20071023163838

20071023163952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:47, Steel Dogg napisał:

-_- ej g*wno mnie interesuje co myślisz o Graczu zadałem inne pytanie jak chciałbym wiedzieć
co o nim myślisz to bym sie chyba zapytał


I również -1 dla Ciebie za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: czy ktoś z CD Projektu mógłby napisać jakiegoś "oficjalnego newsa" o co chodzi z tymi przesyłkami i ich cofaniem? Próbowałem to znaleźć w tym temacie i jakoś się nie doszukałem. Dzwonić nigdzie nie będę bo ktoś już pisał że łącza się urywają więc bez sensu. Ale jako przyszły nabywca gry mam prawo wiedzieć co się dzieje z oficjalnego źródła, jakim jest niewątpliwie i serwis gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:36, Selv napisał:

Dalibyście spokój z pisaniem "Woo, ale super", tylko byście napisali jakieś konkrety, jak chodzi
na sprzęcie, czy przycina itp


Gra jest super, wow :)) Na 8800 GTS, E2160 i 2GB ramu i na wykrytych przez grę ustawieniach, czyli wszystko na max i 1280x1024 gra delikatnie się tnie. Szczególnie przy początkowej walce, gdzie jest sporo osób. Potem jest już ponad 30 fpsów. Grać się da, ale na walki to chyba za wysokie ustawienia. Ale warto przez chwilę przeboleć te przycinki i pooglądać świat, bo gra wygląda naprawdę nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:43, myszkiness napisał:

> Przed premierą wysyłają tylko EK czy normalną edycję też?
> Swoją drogą to promocja w sklepie gram.pl jest standardowa, czyli praktycznie żadna. Doliczając

> koszty wysyłki wychodzi 2 może 3 zyle taniej jak zapewne będzie np. w MM (standoardowo
cena
> niższa o 10%).

No jeżeli chodzi o sam fakt cenowy to zgadza się, nie ma zbytniej rewelacji, ale róznica polega
na tym, że w MM nie dostaniesz jako gratis(właściwie jako rekompensata) plakatu i naklejki
oraz tego opakowania black & white.

Aha i przed premierą wysyłają też EP nie tylko EK.


OK dzięki za info.
Machnąłem się w poprzednim poście, to będzie nawet drożej, a nie taniej.
Wiem, że suma śmieszna ale liczy się fakt, że trudno nazywać coś promocją zwłaszcza u producenta i wydawcy, co okazuje się droższe niż w detalu. Kogo interesuje, że nie potrafią sobie wynegocjować kosztów wysyłki i wrzucają tam swoją dodatkową marże, którą nazwają kosztami pakowania albo jakkolwiek inaczej. Liczy się cena końcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:48, RobeN napisał:

> -_- ej g*wno mnie interesuje co myślisz o Graczu zadałem inne pytanie jak chciałbym
wiedzieć
> co o nim myślisz to bym sie chyba zapytał

I również -1 dla Ciebie za SPAM.


za jaki spam odpowiedziałem na posta i skończyłem rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:42, Piotrek B. napisał:

> Magwisienka pisała że na GF 6600 GT chodzi jako tako, więc tym bardziej na Radku 9600
nie będzie
> rewelacji
Wystarczy, żeby było płynnie.


Ja gram na Radku 9600 i przy rozdzielczości 800 na 600 i minimalnych detalach gra działa płynnie... choć nie wiem jak zachowa się w miastach czy przy większej ilości wrogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakieś screeny wrzucić? :)
Daj np: ten sam widok na LOW, MID, HIGH jeśli łaska.
Chyba najlepiej zobrazuje to `kto jak pogra` :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować