Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 15:47, Ringno5 napisał:

natomiast jeśli mam 3-5 FPS podczas odtwarzania
przerywnika (owszem, przez chwilę raptem, ale zawsze to o chwilę za długo), to znaczy że coś
jest nie w porządku.


zainstaluj na nowo windows:) zasada jest prosta, jesli windows od zainstalowania ma wiecej niz pol roku nie jest jakimkolwiek wykladnikiem. 3D tam nie ma sensu: swiezy windows=swieza krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:51, hehe napisał:

A to dziwne, bo pisałem o tym już parę razy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=7659


Troche za duzo postów tu dzis...

Czy to oznacza ze np. dziś wczesnie rano ktoś mógł juz dostaj moją paczkę? o.0 (zanim np. CDP do nich zadzwonił)
I gdzies czytałem, że to dotyczy tylko Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:54, Łeber napisał:

Eh aż dostałem ślinotoku, to jest edycja normalna?


Normalna... jestem graczem, nie kolekcjonerem.. :)

Dnia 23.10.2007 o 16:54, Łeber napisał:

A i jakiego masz kompa?? :)


Ogólnie nie najgorszego, tylko ta karta graficzna... ;(

Intel Core 2 Duo E6600 (2.40GHz), 4 GB RAM, GeForce 8500 GT 512 MB xP


P.S. screeny dam niedługo... :D


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra,przyszlo. gra dziala. mowie tutaj o EP. skupie sie na bledach, chwalil bede jak troche pogram :D
pierwsze co jest na tak sobie to samo opakowanie, wydaje sie jakies takie malo solidne, miekkie bardzo to pudeleczko na plyty i instrukcje. pudelka dvd tez jakies takie maks sredniej jakosci, gdzieniegdzie odłazi ta folia.
troche rozczarowuje plyta z materialami, zwykly dvd video. spodziewalem sie normalnego dvd roma na ktorym beda trailery, tapety, artworki itp a tu klops.
a co do Masterlinka to ja jestem bardzo zadowolony, klopotow jak sie okazuje nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:49, hehe napisał:

Gra jest super, wow :)) Na 8800 GTS, E2160 i 2GB ramu i na wykrytych przez grę ustawieniach,
czyli wszystko na max i 1280x1024 gra delikatnie się tnie. Szczególnie przy początkowej walce,
gdzie jest sporo osób.


o kurcze, coraz mniej mi się to podoba z tymi wymaganiami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, coś wam powiem. Wylałem wcześniej trochę żółci, ale... Wystarczy otworzyć pudełko, zainstalować grę, pograć trochę a wtedy zapomina się o perypetiach związanych z dodatkami EK. :))) super giera... Pozdrawiam i idę grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe, to wymagania dosyć sporawe, to trzeba przyznać. No to już się boję, jak to będzie działać na moim złomie, który dosyć nowy raczej on nie jest ;) A jak wrażenia? Wrażenia z gry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... A myślałem, że przynajmniej spróbuję odpalić Wiedźmina, ale tu zastosowano jakąś blokadę sprzętową. Kiedy próbuje odpalić, to wyskakuje komunikat, że mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry. ;/
REDy, nie musicie się martwić o nasze komputery takimi blokadami, ale i tak czy siak - na odpalenie Wiedźmina nie mógłbym liczyć.........
Po prostu, ot za słaby sprzęt. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przeskok w podróży pomiędzy Prologiem a Aktem I jest moim zdaniem nieco zbyt gwałtowny. Kiedy rozpoczął się Akt I przez chwile miałem wrażenie jakbym pominął co najmniej jedną stronę w toczącej się historii...
Swoją drogą Geralt naprawdę nie marnuje czasu, dwa dni po odzyskaniu przytomności i zaledwie po godzinie czy dwóch gry "odnowił znajomość" z Triss Merigold... Oby to nie doszło do Yennefer (gdziekolwiek teraz jest) bo będą problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się komuś jak mi? Miałem zamówioną EK... Nie został mi przysłany mail o opóźnieniu produkcji. O wszystkim dowiedziałem się dopiero z newsa. Mam w opisie przesyłki "pakowane i przygotowywane do wysyłki", a mój kolega mimo, że zamówił o wiele później dziś już otrzymał (mieszka w OLsztynie, a ja 17 km od).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos napisac o wrazeniach z gry i zamiescic kilka screnow??
nie ma jak czekac na swoje gre tyle czasu ;/..rano byla w bazie do ktorej mam 60Km i jeszcze nie dotarla do mnie...
sorki za offtop ale mnie roznosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dostałem wiedźmina dzisiaj paczką i zamisat edycji kolekcjonerskiej dostałem zwykła z koszulką. morze mi ktos powiedzieć dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:16, Reven29 napisał:

Witam mam pytanie dostałem wiedźmina dzisiaj paczką i zamisat edycji kolekcjonerskiej dostałem
zwykła z koszulką. morze mi ktos powiedzieć dlaczego tak jest?

Bo EK zostałą podzielona na 2 paczki, reszte stuffu dostaniesz w 2 paczce(tej już darmowej) do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ze zapomnieli mi przeslac edycje zwykla heh a wyslali 2 inne jutro maja doslac mam nadzieje ze nie zapomna ale co jak co musze przyznac panom z CDP Red ze odwalili kawal naprawde pozadnej roboty, gram juz z 2h moze to i nie dlugo ale gra mnie zachwycila jest naprawde zajebista w pelnym tego slowa znaczeniu! Mam AMD Athlon 64 3000 1,5 gb ddr ram patriot cl3.2 i gf palit 6800gs 256/256 i wiecie co? Moze i to niewiarygodne ale gra mi dziala PIEKNIE bez przycinek na pelnych max detalach w rozdzielczosci 1024/768 naprawde swietna gra i polecam i gratuluje udanego tytuly oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować