Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 16:16, Enzo_0 napisał:

> No "PINKNIE", z filmiku making of dowiedziałem się, ze CDProjekt usunął z silnika to co było
> najważniejsze - niezależność platformową zapewnianą przez OpenGL!!!
> CDProjekt RED, "dziękuję" wam bardzo... Zbrodnia!!!!

Dnia 23.10.2007 o 16:16, Enzo_0 napisał:

Iiiii co to znaczy?

Że przygotowanie gry na inne systemy jest praktycznie nie wykonalne (np. na Linuksa). To było wielką siłą produkcji BioWare, że w łatwy sposób były dostępne nie tylko pod Windami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:36, AQ22 napisał:

Wygląda tak jak na pierwszym załączonym obrazku? bo ja takie dostałem?

Tak właśnie to dostałem, czyli mogę być spokojny; pozostaje grać i czekać na dodatki. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i mój fart... Moja paczka została zwrócona do nadawcy... Dzięki CDP, możecie liczyć , że następnym razem nic u was nie zamówię, bo za każdym razem mam u was jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:39, PatrolPatryk napisał:

> Wygląda tak jak na pierwszym załączonym obrazku? bo ja takie dostałem?
Tak właśnie to dostałem, czyli mogę być spokojny; pozostaje grać i czekać na dodatki. Pozdro!

A dostałeś może tego mejla w sprawie EK? Bo ja nie dostałem i już sie pogubiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś próbował odpalic wiedźmina na sprzecie podobnym do mojego:
2 GHz
Ati Radeon 9200 128MB
1280 MB RAM

karta może słaba ale mimo tego że nie obsługuje pixel shadera 2.0 to udało mi sie odpalić kilka gier które miały w minimalnych wymaganiach karte z obsługa pixel shader 2.0 wiec mam nadzieje że w tej gierce też sie to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę po komentach, że obawy co do tego, że Wiedźmin nie spełni wymagań graczy były niewłaściwe : P
Ehh, chętnie bym pograł, ale cóż AMD Duron 700mhz 256 ram''u i GeForce 2 Mx 400... za 3 miechy nowy komp, więc pewnie wtedy zakupię Wiedźmina. Mam jeszcze jedną prośbę, może ktoś jakąś taką większą reckę napisać?
Chciałbym się dowiedzieć co nieco o grze, bo już od bardzo dawna śledze postępy nad grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:43, AQ22 napisał:

> > Wygląda tak jak na pierwszym załączonym obrazku? bo ja takie dostałem?
> Tak właśnie to dostałem, czyli mogę być spokojny; pozostaje grać i czekać na dodatki.
Pozdro!
A dostałeś może tego mejla w sprawie EK? Bo ja nie dostałem i już sie pogubiłem...

Dostałem informacje, że będzie opóźnienie i resztę rzeczy dostanę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja opiszę swoję wrażenia z gry (po około 3 godzinach gry).

Po pierwsze fabuła.
Wybory, nawet te drobniejsze to bardzo fajna rzecz ;). Całość prezentuje się ciekawie i obiecująco.
Po drugie dubbing.
Uważam że jest bardzo fajny. Jacek Rozenek znakomicie podszedł do tej roli. Również głos Vesimira (nie wiem co to za aktor) bardzo pasuje do postaci, a i Triss wypadła ciekawie ;-). Poza tym dialogi są klimatyczne i oddają klimat Sapkowskiego.
Po trzecie grafika.
Na prawdę ładna i ciekawa, a co najważniejsze tworząca klimat.
Po czwartę walka.
Najlepsza walka ze wszystkich gier RPG i tyle ;].

Do wad zaliczyłbym animacje biegu Geralta, niekiedy drobne błędy w dochodzeniu do postaci (np. przy zagadaniu do karczmarza, Geralt obiega dookoła blat tak by stać obok niego, zamiast na przeciwko).

To chyba tyle, takie na gorąco przemyślenia z gry, niedługo naskrobie coś na gramsajcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Zrobiłem już dwa pierwsze zadania i jest filmik w którym następuje pożegnanie. Trris wchodzi do portalu, wczytywanie i... wywala mnie to windy że błąd i muszę kliknąć nie wysyłaj.
Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:47, Warrior Within napisał:

Skoro gra praktycznie nie działa na dużo mocniejszym Radeonie 9600 to nie ma szans na to aby
ruszyła na starym 9200


dzieki za szybka odpowiedź może na nowym kompie (którego prawdopodobnie nigdy nie bede miał) sobie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kogos to zainteresuje na moim kompie (AMD AThlon 3600+ 64x2 GF 7900GS, 2 GB RAM ) Gra ustwila sama sobie najwyzsza rozdzialke i ustawineia wszytsko na max) A tak poza tym to gra jest super ekstra. Dynamika walki, swietne przerywniki filmowe... czegoz chciec wiecej :p
Pozfro
Dolaczam screen z gry

20071023175031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:49, struksik napisał:

Mam problem.
Zrobiłem już dwa pierwsze zadania i jest filmik w którym następuje pożegnanie. Trris wchodzi
do portalu, wczytywanie i... wywala mnie to windy że błąd i muszę kliknąć nie wysyłaj.
Co jest?


Witam,

Również miałem ten sam błąd ale powtórne odpalenie gry rozwiązało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:01, lothar-mb napisał:

> /.../> o kurcze, coraz mniej mi się to podoba z tymi wymaganiami :(

Bez przesady. Ja mam Pentium IV 2,8 (ale jeszcze stare, na szynie 533, to tak, jakby było nowsze Pentium 1,9!) z GF 7800 GS i chodzi całkiem dobrze na srednich detalach w rozdzielczości 1280x1024. Przestań się zamartwiać, tylko kup grę i graj. Jak dotąd okazuje się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh tak:) Okazuje się że gra działa płynnie nawet na ciut gorszym sprzęcie
A co do gry: widze żeś wybrał sterowanie klawą:) Mi się lepiej gra mychą:) wiecej widać i mniej detali pogarsza "cudo" grafiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Początek, początek..
2. Zawszse rubłem rude, ale Triss to figurą wymiata ;D
3. Run Geralt, run!
4. To miała być prezentacja stylu grupowego, ale liczby z obrażeniami zniknęły ;/

20071023175457

20071023175502

20071023175515

20071023175520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5. Bad Boys
6. Stąd uczymy się Znaków.
7. I sru!

PS. Szkoda, że nie uchwyciłem momentu z tekstem "Zapraszamy pana magistra". Myślałem, że walnę o glebę szczególnie w sytuacji jak ten w okularach zwie się Magister. ;p

20071023175816

20071023175820

20071023175839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:28, Piotrek B. napisał:

> Ja własnie zagrałem kompa mam slabego i nie selnia wymagań ale chodzi i to mnie bardzo
cieszy
> gram przez
> klawiature, a wy jak? Bo moim zdaniem ten rodzaj grania jest lepszy. Gra jest spoko teraz
ide
> na zwiady, chociaż
> jeszcze nie mam wprawy i strasznie długo mi sie walczy z bandytami, ale ogólnie wspaniała

> gra.

A jakiego masz kompa ??

to nie ważne procesor i karta graficzna mogą być ale pamięć ram 512 co wszystko osłabia.
A ja nie grałem jescze stylem w którym porusza się myszką, według was jest on lepszy czy gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować