Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak zwykle przy takich grach pojawia się odwieczny problem - jak rozwijać postać :) ? Przecieramy szlaki, więc jeszcze nie wiadomo co się najlepiej sprawdzi w praniu. A ja jak zawsze nie mogę się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:38, hehe napisał:

Jak zwykle przy takich grach pojawia się odwieczny problem - jak rozwijać postać :) ? Przecieramy
szlaki, więc jeszcze nie wiadomo co się najlepiej sprawdzi w praniu. A ja jak zawsze nie mogę
się zdecydować :P


wybierz 100% wojownika wg mnie animacja walki mieczem wygląda cudownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a wy już gracie ;(. Ja to musze czekać do jutra albo pojutra ( nowe słowo :D ) i jeszcze nie wiadomo czy mi odpali na komputerze :). No ale przynajmniej będę miał się czym pochwalić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:34, Długi18 napisał:

Cóż, gram już o koło dwie godziny, i powiem, że gra jest narazie " tylko " dobra.


Tu bym się mógł zgodzić... pograłem z pół godziny i nie mogę wyczuć jeszcze gry... może za krótko grałem :P

Dnia 23.10.2007 o 19:34, Długi18 napisał:

Nie potrafie
się przyzwyczaić do sterowania i kamery, fabuła jest dobra jak narazie, zobaczymy później czy
się jeszcze bardziej rozkręci.


Pierwsze 10 minut gry to walka z sterowaniem i opanowaniem ogólnie motoryki rozgrywki... teraz to już wycinam :D System walki podobno miał być rewolucyjny, ale jakoś taki nie jest...

Dnia 23.10.2007 o 19:34, Długi18 napisał:

Napewno RPG roku, tego jestem pewny :P


RPG roku zapewne.. czy gra roku? To już nie pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:40, deih napisał:

Heh a wy już gracie ;(. Ja to musze czekać do jutra albo pojutra ( nowe słowo :D ) i jeszcze
nie wiadomo czy mi odpali na komputerze :). No ale przynajmniej będę miał się czym pochwalić
:P.


Aj nie przeczytałem posta boogiego :P. Dobra koniec użalania bo ban :P. Z tego co już mówicie to gra się super tak jak miało być..Eee no to super ! :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pogram dopiero jutro albo pojutrze, i to nie za wiele bo pracuję po 12 godzin... A Wasze opisy i doznania tylko mnie podkręcają:) Co do czułości myszy to u mnie nie ma problemu, bo zmianę czułości mam pod przyciskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja narazie nie pogram w mojego Wiedźmina
nie spełniam minimalnych wymagań sprzętowych,muszę zmienic jak najszybciej karte graficzną!!!
oto co mi sie pojawia,po zainstalowaniu gry klikam uruchom grę wiedźmin i pojawa się to:

20071023194239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:43, Memorr napisał:

a ja narazie nie pogram w mojego Wiedźmina
nie spełniam minimalnych wymagań sprzętowych,muszę zmienic jak najszybciej karte graficzną!!!
oto co mi sie pojawia,po zainstalowaniu gry klikam uruchom grę wiedźmin i pojawa się to:

Uuuu.. A co tam masz za grafę u siebie? Może niepotrzebnie Redzi blokują grę dla słabszego sprzętu, bo może da się coś pozmieniać w plikach konfiguracyjnych żeby zmniejszyć do minimum ustawienia i tym samym wymagania. Zmniejszyć pole widzenia, wyłączyć efekty niektóre itp.
EDIT:
Sorki, nie zajrzałem na GS, faktycznie karta bardzo słaba. Reszta niestety też. Raczej wymiana samej grafy nic nie pomoże w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze jednego.
Myślę że CDP dostarczy mi w najbliższych dniach bestiariusz,mapę, artbook, medalion,grę karcianą, plakat i naklejkę (przeproszenie za kłopoty w lipcu) i jeszcze jakaś niespodzianka miała być dorzucona za to żę EK nie dotrze w całości. Myślę że CDP sie wywiąże z tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku minutach gry i już udało mi się zginąc w walce z przerazą :). Chciałem wczytać grę po mojej śmierci i już jestem po pierwszej zwieszce gry :/. Ogólnie gra się przyjemnie ale nie rewelacyjnie, narazie to bardziej samouczek niż normalna gra. Wstrzymam się narazie z komentarzami co do rozgrywki. Co do grafiki to jest ona taka sobie na ustawieniach średnich, ale i tutaj jak narazie nie wyszedłem poza mury, więc narazie cicho sza i gram dalej. Niestety strasznie irytuje mimika postaci:/ a właściwie jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>...

wiem że mam słabego kompa
miałem juz dawno częsci wymieniac,ale teraz sie zmotywowałem że by pograc w wiedzmina
wiec muszę poprosic rodziców o nowe częsci do kompa,może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gra jest zajebi.... po prostu super...musze sobie karte graficzna wymienic bo troche mi sie tnie choc spelnia wymagania wiec nie wiem czemu ale gra jest super...narrator-swietny,dzwiek-swietny,filmiki-swietne. Spisali sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i EK do mnie dotarło.

Mój komp spełnia tylko minimalne wymagania jeśli chodzi o kartę graficzną ale mam bardzo dużo RAM więc chodzi mi na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: Re-We-La-Cja!
Na moim sprzęcie- GF 8800 GTS, Intel Core 2 Duo E4400 2GHZ, 2GB RAM Kingston- gra chodzi przepięknie na maksymalnych detalach.
Na zdjęciach to nie wygląda tak pięknie- po prostu trzeba zagrać o sprawdzić samemu! ;)
(Zdjęcie w formacie JPG)

Coś nie mogę dodać zdjęcia, więc zamieszczam go na imageshacku.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4f8979176c1d899.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:59, hagen321 napisał:

mam pytanie bo ja EK będe miał topiero jutro ci co dostali EK to macie kolorowe instrukcje
poradnik itp????


Tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować