Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 20:36, Space marine napisał:

Mógłby ktoś podac wszystkie niezbędne składniki do Jaskółki? Teoretyczie mam wszystkie ale
nie mogę zrobić żadnej Jaskółki :/

A masz mocny alkohol!? Sam kiedyś długo myślałem, aż na to wpadłem ;-D
No i musisz medytować godzinę najmarniej. O tym też raz zapomniałem ;-D...
Bimber też starczy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:17, JEDIDJ napisał:

> a ja mam pytanie gdzie można znaleśc wielkiego wilka i drapieżną wiwernę ? bo potrzebuje
ich
> dla wielkiego łowczego
> z aktu 3 który zleca mi zabicie wyżej wymienionych, bardziej opłaca się kupic miecz czy
przekuc
> za pomoca run i jaki kolor run jest najlepszy ?

wilk łazi koło grobowca golemów (nazywa sie Wolof chyba) a wywerna chyba przy wyspie wywern
(nazywa sie... nie pamiętam xD... coś na ''A" )


> Witam. Mam pytanie - gdzie mogę w trzecim Akcie spotkać alpa i zjadarkę? Bo potrzebuję
ich
> kłów, aby wykonać zadanie od dentysty z Wyzimy Klasztornej.

Zjadarki chyba na pewno w II nie spotkasz... jest dopiero w IV na polach a Alpy w grupie też
w sumie tylko w IV chociaż 1 możesz spotkać gdzieś w kanałach... w takiej krypcie gdzie jest
teleport... nie pamiętam dokładnie...


ok wilk tak tylko o wiwernie w poradniku pisze ze jest w miescie tylko nie wiem gdzie , proszę o odpowiedz do mojego pytani zwiazanego z mieczami bo teraz mam mozliwosc kupienia a nie wiem czy nie lepiej przekuc tylko jakim kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:34, hehe napisał:

U mnie koty nie chca się w ekwipunku "połączyć". Jak mam 5, to zajmują 5 miejsc :/ Coś chyba
nie tak z tym eliksirem...

Coś podobnego też miałem, z tym, że 3 eliksiry nie chciały połączyć się z 4. A potem się połączyły. Nie wiem, od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System walki w Wiedźminie koszmarny... Kupiłem dzisiaj tą grę i zamiast cieszyć się to siedzę przed komputerem i naciskam jak w grach na komórkę "w odpowiednim momencie"... To psuje całą przyjemność płynącą z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie nie, może na początku tryb walki wydaje się łatwy, ale w późniejszych etapach naprawdę ważny wpływ będzie miało, czy walczysz srebrnym czy stalowym mieczem, i jakim trybem. To wcale takie łatwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:46, ron88ald napisał:

System walki w Wiedźminie koszmarny... Kupiłem dzisiaj tą grę i zamiast cieszyć się to siedzę
przed komputerem i naciskam jak w grach na komórkę "w odpowiednim momencie"... To psuje całą
przyjemność płynącą z gry...


Też tak myślałem zaraz po kupnie gry i ubiciu paru pierwszych przeciwników, ale wbrew pozorom - im dalej tym lepiej ;) Mam tylko nadzieję że w dodatku (który pewnie kiedyś wyjdzie) będzie więcej walki z większą liczbą potworów jednocześnie, i coś co tygrysy lubią najbardziej - DUŻE moby :D np. Kikimory Wojownicy fajne wrażenie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:44, Valentino S.A. napisał:

...
ok wilk tak tylko o wiwernie w poradniku pisze ze jest w miescie tylko nie wiem gdzie , proszę
o odpowiedz do mojego pytani zwiazanego z mieczami bo teraz mam mozliwosc kupienia a nie wiem
czy nie lepiej przekuc tylko jakim kolorem


W poradniku jest chyba błąd ... ja tą wiwrene spotkałem na bagnach na wysepce pośród innych wiwren, a co do miecza na ludzi to można zaleźć ciekawy egzemplarz już w II akcie przy zwłokach, właśnie na tej wyspie wiwren i jest on lepszy od tego, który można wykuć z meteorytów czerwonych lub niebieskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER*** DOTYCZY PROLOGU

Mam pytanie ponieważ wybrałem inną odpowiedz. W prologu co się dzieje kiedy wybiorę misje zabicia przerazy (kto zginął, kto został ranny,co się ogólnie stało)?
Wybrałem ratowanie laboratorium.

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumieć ten opis z załącznika? Ktoś ma jakiś pomysł?

@Oloninho: ja kupowałem praktycznie wszystkie książki, niejednokrotnie po 600 golda za sztukę, i tak nie ma co z kasą robić :|
@Sob-styl: coś więcej? Który akt i do czego to potrzebne (jaki quest?)

20071031211732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:16, Oloninho napisał:

A właśnie, co z tą Vesną? Jak się jej pomoże, to ona mówi żeby się spotkać w młynie. Kiedy,
gdzie i jak?


Trzeba być około 19tej przy młynie niedaleko murów Wyzimy.Tam , po krótkiej rozmowie i wręczeniu prezentu w postaci winka , zdobywamy kolejną kartę.I to taką całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:19, KrzychW napisał:

> A właśnie, co z tą Vesną? Jak się jej pomoże, to ona mówi żeby się spotkać w młynie. Kiedy,

> gdzie i jak?

Trzeba być około 19tej przy młynie niedaleko murów Wyzimy.Tam , po krótkiej rozmowie i wręczeniu
prezentu w postaci winka , zdobywamy kolejną kartę.I to taką całkiem całkiem.


A obojętnie jakiego dnia? I jakie to winko musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktos kilka porad jak poradzić sobie z napadem na bank? Gdy dochodze do ostatniej komnaty i mowie ze nie pomoge Scoia''tel rzuca się na mnie z 20chłopa. Zygfryd mówi bym uciekał za Yeavinem do kanałów lecz nigdzie nie widze do nich wejscia a banda tych zasranych wiewiórczo ogonnych mnie ubija w kilka chwil. Trzeba ich zabic czy jak radzi Zygfryd gonic yeavina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować