Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 21:53, Bartek 93 napisał:

Zapisane stany gry działają prawidłowo po aktualizacji.
Łata 1.1a zawiera hotfix krytycznego błędu z Rozdziału V, który uniemożliwiam zakończenie gry.


W tym tekście jest błąd. Zaznaczyłem go pogrubieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:22, Solstheim napisał:

Powie ktos kilka porad jak poradzić sobie z napadem na bank? Gdy dochodze do ostatniej komnaty
i mowie ze nie pomoge Scoia''tel rzuca się na mnie z 20chłopa. Zygfryd mówi bym uciekał za
Yeavinem do kanałów lecz nigdzie nie widze do nich wejscia a banda tych zasranych wiewiórczo
ogonnych mnie ubija w kilka chwil. Trzeba ich zabic czy jak radzi Zygfryd gonic yeavina?

SPOILER
Wejście do kanałów znajduje się w tunelu w lewej ścianie pomieszczenia. Niestety nie wejdziesz tam,gdy zacznie się atak dlatego masz moją radę: stań na schodach i wybijaj Wiewórki pojedyńczo,najlepiej korzystając ze stylu silnego,a później pobiegnij za Yeavinem.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 21:19, _DOOMinik_ napisał:

@Sob-styl: coś więcej? Który akt i do czego to potrzebne (jaki quest?)


Akt I. Potrzebne do... sam nie wiem. Chyba za to są jakieś PD? W końcu gra RPG jest po to, aby przejść jak najwięcej questów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie dostałem od alchemika zadanie aby znaleźć 10 kamieni, i użyć ich na obeliskach jednak nie mogę znaleźć kamienia który rzekomo znajduje się w kanałach Wizimiy. Ktoś mógłby mnie wspomóc radą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:30, Lord Riven napisał:

Mam takie małe pytanie dostałem od alchemika zadanie aby znaleźć 10 kamieni, i użyć ich na
obeliskach jednak nie mogę znaleźć kamienia który rzekomo znajduje się w kanałach Wizimiy.
Ktoś mógłby mnie wspomóc radą??

SPOILER
Ten kamień już masz był w zwłokach kuroliszka :)
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER***

III Rozdział, udało mi się wygrać wszystkie gry w pokera z czterema graczami, piszę iż pokonałam zawodowców itd. i że Zoltanowi oczy zbieleją. Wnioskuje, iż należy z nim porozmawiać i...

No właśnie, gdzie on jest?

Karczma w Wyzimie Klasztornej - Brak
Dom Vivaldiego w WK - Brak
Karczma w Wyzimie Handlowej - Brak

Gdzie jest Zoltan?

Z góry dziękuje za pomoc :)

***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomy, jak się miecz przekuwa?
Bo gadam z kowalem w Klasztornej i za cholerę mogę tylko kupić miecz lub sprzedać miecz/meteoryty;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:38, BioZ napisał:

Ziomy, jak się miecz przekuwa?
Bo gadam z kowalem w Klasztornej i za cholerę mogę tylko kupić miecz lub sprzedać miecz/meteoryty;]...


Jak masz 3 jednakowe meteoryty w plecaku to u kowala pojawia się opcja kupna miecza który powstałby z przekucia tych właśnie meteorytów. Nie ma opcji wykucia jako takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:38, BioZ napisał:

Ziomy, jak się miecz przekuwa?
Bo gadam z kowalem w Klasztornej i za cholerę mogę tylko kupić miecz lub sprzedać miecz/meteoryty;]...


w Klasztornej jest tych 2 krasnoludów... jeden sprzedaje rzeczy a drugi zajmuje sie przekuwaniem broni- należy z nim pogadać i wtedy taka ikona sie powinna odblokować po lewej... no i chyba jeszcze u tego grubszego sprzedawcy broni - należy on do zakonu róży więc zakon musi cie lubić jeżeli chcesz z nim handlować... aby przekuć broń potrzebujesz 3 meteorytów lub 3 run

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:31, KrzysztofMarek napisał:

Miał ktoś coś podobnego?


Mi też się coś takiego zdarzyło, zdenerwowało mnie to tym bardziej że miało to miejsce po tym jak naprodukowałem sobie Kotów aby je mieć z głowy na dłużej, a tu nagle takie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:43, _DOOMinik_ napisał:

> Ziomy, jak się miecz przekuwa?
> Bo gadam z kowalem w Klasztornej i za cholerę mogę tylko kupić miecz lub sprzedać miecz/meteoryty;]...


Jak masz 3 jednakowe meteoryty w plecaku to u kowala pojawia się opcja kupna miecza który powstałby
z przekucia tych właśnie meteorytów. Nie ma opcji wykucia jako takiej.

No niby tak, ale mogę u niego albo kupić jakiś porąbany miecz z -30% do obrażeń, albo nóż, a stalowy i runy mogę co najwyżej sprzedać...?

Edit: A jeeeeeeest, myślałem że to jest jakiś artefaktowy u niego sprzedawany xD... Thx;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:31, KrzysztofMarek napisał:

OSTRZEŻENIE
Nie chciałem tego nazywać spoilerem, bo to nie spoiler, ale...
Ale z kieszeni kurtki znikają mi eliksiry "Kot". Mam 5 a po medytacji, albo po wgraniu sejwa
zostaje jeden W sakwie wszystko się zgadza. Tak samo, po złożeniu w depozycie u karczmarza
różnych rupieci.
Miał ktoś coś podobnego?

może masz kosmicznego chomika ukrytego gdzieś w zakamarkach, który podpija co nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:37, Andriela napisał:


>...

Zoltan na pewno jest w części klasztornej ... jeżeli go nie znajdziesz w tych miejscach, co podałaś to pewnie się włóczy po dzielnicy na trasie bankier-handlarze-karczma. Niestety w nocy lubi włazić do niedostępnych budynków więc trzeba zaczekać gdzieś do 6:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:03, bruli napisał:

> Tja.... może by autorzy najpierw zorientowali się w świecie AS''a:/
> Tak to jest jak tłuk z zachodzu myśli że wszystko zna i ocenia bez znajomości korzeni

> Bez obrazy

Czemu miałbym się obrażać? :P Zresztą wcześniej już napisałem co sądzę o tej recenzji.

to raczej tyczyło się "recenzentów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:54, Pluszak napisał:

>
>...

Zoltan na pewno jest w części klasztornej ... jeżeli go nie znajdziesz w tych miejscach, co
podałaś to pewnie się włóczy po dzielnicy na trasie bankier-handlarze-karczma. Niestety w nocy
lubi włazić do niedostępnych budynków więc trzeba zaczekać gdzieś do 6:00



***SPOILER
No właśnie z tym mam problem, w ogóle nie mogę go odnaleźć, ostatnie spotkanie z nim miałam w karczmie po wieczorze kawalerskim :) (po zdecydowaniu komu przypadnie Alvin)

Czyli szukać go w Wyzimie Klasztornej, no nic poszperam jeszcze

Jeszcze jedno pytanie. Duży wilk, na bagnach. On się pojawia jakoś w nocy? Ubiłam wiwerne, ale wilka znaleźć nie idzie. Tak samo jak tego dzieciaka (Zbłąkana Owieczka) w poradniku pisało, że będzie w jaskini gdy będę uwalniała ceglarzy, niestety zapomniałam o nim. Rozumiem, że już jest nie do znalezienia ten dzieciak?

KONIEC SPOILERA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować