Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Powiem ci tak :), biegnę w dzień do wioski druidów od pólnocno-południowego wschodu, przez las tam gdzie było trochę czarnych wilków, w końcu coś mnie goni goni i nie chce dać spokoju, po dobiegnięciu do druidów oglądam się a tam wielkie bydlę- wilk xD no i tak go znalazłem ;], a ubić go to non problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 31.10.2007 o 22:00, Andriela napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Duży wilk, na bagnach. On się pojawia jakoś w nocy?


Ja dopadłem go na cmentarzysku golemów i o ile pamiętam było to gdzieś za dnia, wcześniej byłem tam w nocy i go nie zastałem choć być może po prostu szwendał się po okolicy.

Dnia 31.10.2007 o 22:00, Andriela napisał:

Tak samo jak tego dzieciaka (Zbłąkana Owieczka) w poradniku pisało,
że będzie w jaskini gdy będę uwalniała ceglarzy, niestety zapomniałam o nim. Rozumiem, że już
jest nie do znalezienia ten dzieciak?


Na pewno tam był, ale czy wciąż tam jest jeśli z nim nie porozmawiałeś... Cóż nie zaszkodzi sprawdzić...

->donaan
Zawzięte bydlę było:) Ale chyba źle sobie dobrało kandydata na przekąskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach można zastać krasnoludzkiego dentyste w Wyzimie Klasztornej? Potrzebny do questa "Nie będzie bolało", a kiedy bym nie wszedł do jego chaty to pusto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:08, Karharot napisał:

SPOILER
> Jeszcze jedno pytanie. Duży wilk, na bagnach. On się pojawia jakoś w nocy?

Ja dopadłem go na cmentarzysku golemów i o ile pamiętam było to gdzieś za dnia, wcześniej
byłem tam w nocy i go nie zastałem choć być może po prostu szwendał się po okolicy.

> Tak samo jak tego dzieciaka (Zbłąkana Owieczka) w poradniku pisało,
> że będzie w jaskini gdy będę uwalniała ceglarzy, niestety zapomniałam o nim. Rozumiem,
że już
> jest nie do znalezienia ten dzieciak?

Na pewno tam był, ale czy wciąż tam jest jeśli z nim nie porozmawiałeś... Cóż nie zaszkodzi
sprawdzić...

->donaan
Zawzięte bydlę było:) Ale chyba źle sobie dobrało kandydata na przekąskę:)


No właśnie dzieciaka nie ma w tej jaskini :( Czyżby bug, że jak się nie znajdzie go na samym początku to już niemożliwy quest do wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:47, GanD napisał:

A w jakich okolicznościach może dojść do bliskiego spotkania z półelką? Spotkałem ich już sporo,
ale jak do tej pory żadna nie okazała się zbyt rozmowna. Poza tym ktoś rozdzielał na osobne
karty prostytutki i kurtyzany. To jak to jest. Istnieje jakiś podział, czy to tylko przejęzyczenie?


SPOILER:D

Musisz ją uwolnić z rąk bandytów w misji pobocznej w drugim rozdziale - Nawiedzony dom. Quest ten zleca Oprych którego można znaleźć w dzielnicy biedoty lub w domu (mieszka naprzeciwko magazynu). Quest polega na tym, żeby oczyścić nawiedzony dom. Co się okazuje? Dom jest pułapką - czeka na ciebie kilku oprychów oraz półelfka którą ratujesz i ona mówi, że jest wdzięczna i żebyś do niej wpadł. Mieszka ona w dzielnicy nieludzi (masz zaznaczone na mapie), trzeba także dobrze poprowadzić dialog, z tego co pamiętam to było coś w tym stylu "Jesteś Feainweed. Dziecko Słońca.", "Ty przybywasz z rzek albastrowych... mostów.", "Masz rację... En''ca minne, maleńko miłości... Czas Końca Tedd Deireadh...".

KONIEC SPOILERA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy to tak do końca bug, w końcu dlaczego dzieciak miałby tam wciąż siedzieć po tym jak pozabijałeś strażników. Choć trzeba przyznać że ułatwiłoby to grę...
Zawsze możesz jeszcze spróbować zagadać do starszej wioski i zobaczyć czy może uda Ci się zaliczyć tego questa, jednak niestety jest to raczej mało prawdopodobne:(

->turbol
Chyba lepiej będzie jak zapytasz się o ten problem w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070#u_1048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:22, turbol napisał:

ja pier... no 2 raz mnie do windowsa wyrzucilo :/ nie wiem co jest... ma ktoś taki problem?


Ja również mam taki problem i nie wiem czego to jest wina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:24, gagol napisał:

> ja pier... no 2 raz mnie do windowsa wyrzucilo :/ nie wiem co jest... ma ktoś taki problem?


Ja również mam taki problem i nie wiem czego to jest wina;/

Ściągnijcie patcha, dużo poprawia, m.in własnie takie wywalanie.

Osobiście pierwsze moje wrażenia z grą są bardzo pozytywne. Gra naprawde zrobiona przez speców i śmiało moze konkurowac z wieloma grami RPG do gry roku ^^. Nie wiele było gier RPG, które mogły mnie wciągnąć, ale Wiedzmin zdecydowanie tego chce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:31, lancuch napisał:

wiecie moze czy w tej jaskini na bagnach jest jakis alghul bo ja spotkalem 2 na cmentarzu i
mam 2 szpiki a potrzebuje 3 ;/


wejdz do krypty i pochodz troche, tam ich jest cale mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie łażę niespiesznie po Podgrodziu i mam pytanie dotyczące psa Oda. W pewnym momencie Geralt mówi (o psie): "Czego ty tak pilnujesz?" lub coś w tym rodzaju. Zauważyłem też, że na budzie psa ikona zmienia się na użycie/przeszukanie, ale nic się nie dzieje. Czy to już psychoza maniakalna z mojej strony, czy można tam coś zrobić (znaleźć? zgubić? cokolwiek?)?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w krypcie bylem i byly tylko 2 ALghule a za to ghuli bylo od ch ale mi one potrzebne nie byly :(
i powiedzialem grabarzowi ze oczyscilem krypte wykonujac zadanie wdzieczny grabarz no i on mi klucz zabral :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:34, lancuch napisał:

wlasnie w krypcie bylem i byly tylko 2 ALghule a za to ghuli bylo od ch ale mi one potrzebne
nie byly :(


to wejdz jeszcze raz jesli nie bedzie to idz przespij sie 24h i wroc na cmentarz i pochodz troche napewno znajdziesz cale mnostwo alghuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej lookne a przy okazji rozwale te utopce na prystani ^^
a i znalazlem ta umiejetnosc co daje doladowanyznak igni i dziala na te rosliny bardzo dobrze dzieki za rade !
gratuluje ci awansu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować