Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 22:17, Gano napisał:

Już się boję. Kończę właśnie II akt, a gra działa na najsłabszych ustawieniach. Co będzie w
III akcie?????


Skoro masz problemy z płynnością pod koniec II Aktu, to prawdopodobnie w III akcie, w Wyzimie Handlowej całkowicie będzie Ci się zacinać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytanek :P

1)Jak można zrobić eliksir z Bestii, czyli ten dodający +1 srebrny talent?
2)Czy można jakoś umówić się z kelnerką w Misiu Kudłaczu? :D
3)Czy można przekuwać srebrny miecz, lub znaleźć jakiś lepszy? Jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:34, Therror napisał:

1)Jak można zrobić eliksir z Bestii, czyli ten dodający +1 srebrny talent?


Po pokonaniu Bestii zdobywasz specjalny składnik, jak już go masz eliksir przyrządzasz tak samo jak każdy inny (chociaż możesz go przyrządzić tylko raz)

Dnia 01.11.2007 o 22:34, Therror napisał:

2)Czy można jakoś umówić się z kelnerką w Misiu Kudłaczu? :D


Nie, nie można.

Dnia 01.11.2007 o 22:34, Therror napisał:

3)Czy można przekuwać srebrny miecz, lub znaleźć jakiś lepszy? Jeśli tak to gdzie?


Możesz go ulepszyć jak zdobędziesz trzy runy - wtedy udajesz się do kowala a on Ci go przekuwa.
Poniżej jest podana lista efektów jakie można uzyskać poprzez takie przekucie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=11308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, muszę teraz zabić Bestie ale nie o to mi chodzi, natomiast wcześniej gry grałem miałem udać się do krypty wszystko fajnie tyle, że ciemno tam jak cholera. Jak zdobyć pochodnię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:41, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie, muszę teraz zabić Bestie ale nie o to mi chodzi, natomiast wcześniej gry
grałem miałem udać się do krypty wszystko fajnie tyle, że ciemno tam jak cholera. Jak zdobyć
pochodnię ?


lepiej wypij kota nie trzeba wtedy przydklada sie z pochodni na miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 22:39, Karharot napisał:

Po pokonaniu Bestii zdobywasz specjalny składnik, jak już go masz eliksir przyrządzasz tak
samo jak każdy inny (chociaż możesz go przyrządzić tylko raz)


Właśnie nie mam takiej opcji przy tworzeniu eliksirów. Może trzeba przeczytać jakąś książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba najpierw przeczytać zwój z recepturą na ten eliksir, jednak jeśli tego nie zrobiłeś to skąd wiesz że taki eliksir można zrobić? Zresztą, nieważne... Teraz już nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się że odpowiednią recepturę otrzymywało się od Abigail razem z zapiskami Berengara na temat Bestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź sprawdź w dzienniku czy nie brakuje ci jakiś składników na ten eliksir... jeżeli masz wszystkie składniki to pewnie brakuje ci alkoholu, który ma 4 sloty na składniki. Kup sobie wtedy jakąś mocną wódeczkę u kelnerki i możesz się brać za przyrządzanie eliksiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak dokladnie dziala "special" witalnosc? Dodaje +2 do zywotnosci wraz z zyskaniem poziomu OD momentu nauczenia sie tego? Jesli tak to raczej malo przydatne...

Ile razy i na jakie miecze mozna wymienic te posiadane? Mam np jakis proszek + 40% obrazenia ale szkoda byloby go zuzyc na cos co za chwile wymienie ;P To samo zreszta dotyczy run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy znalazłeś już rozwiązanie na swój problem z fledderami. W każdym razie jeśli wciąż ich szukasz, to zacznij robić zadanie Złoto dla Zuchwałych, brak fledderów rozwiąże się sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Run możesz używać tylko do ulepszania miecza srebrnego. Natomiast efekty dawane przez kamienie runiczne oraz inne przedmioty których możesz sam użyć na broni są i tak tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak kota... ale gdzie znaleźć formułę itp itd ? Mógł by mi ktoś tak dokładnie i szerzej opisać tą alchemie ? Gdzie co kupować, jakie formuły co się opłaca robić itp. Z góry dziękuje. A pochodni poszukam jeszcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER***
ktoś z was już próbował się oświadczyć Shani? Wiecie jaki pierścionek ona chce? nie wiem czy dobrze przeczytałem... srebrny z bursztynem? gdzie taki zdobyć?
***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nikt do tej pory nie mlowił nic o Yeneffer ani o Ciri?? (jestem w 3 akcie) skoro musimy odzyskać pamieć to czemu nik o tym nie mówi?? nie było nawet małej wzmianki:((
***spoiler***
nie pasuje mi też to że w książce Geralt staral sie zachowć neutralność (nie zawsze mu sie to udawało np podczas napadu wiewiórek na konwój Zoltana) ale jednak nie mieszał sie zbytnio w sprawy elfów. natomist w grze stanąłem przed wyborem: pomóc wiewiórkom czy wybić całe komando. dlaczego nie można było postąpic jak w książce?? nie mieszać sie??
***koniec spoilera***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w opisie proszku nie ma nic o czasowosci(na innych jest) No i wciaz pozostaje pytanie czy w grze bedzie mozna zmienic ten miecz na lepszy czy pozostajemy zn im do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować