Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 19:30, Sob-styl napisał:

Macie może jakieś sposoby na Bestię? Trochę się z nią meczę, może ktoś z obecnych ma jakieś
porady :P Jeszcze jak by nie przezywała barghestów to pół biedy...

Pierw stop, zamieć, zabijasz grupowym bagthersty, następnie odskakujesz kawałek, jaskółka, i silnym stylem na bestie radze atakować ;], z szybkim bawiłem się przez 7 saveów, po czym na silnym zabiłem ją za 2 razem :) (za 1 razem abigail zginęła i nie miał kto mnie leczyć xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:29, gagol napisał:

> > Macie może jakieś sposoby na Bestię? Trochę się z nią meczę, może ktoś z obecnych
ma jakieś
>
> > porady :P Jeszcze jak by nie przezywała barghestów to pół biedy...
> Walcz z nią grupowym a jak jest sama to szybkim i jak najczęściej urzywaj 1 znaku to Ci
się
> uda :D
Żeby zabić bestie najlepiej mieć przy sobie wiedźme. Leczy cię i walczy

***SPOJLER***
Zależy czy dałeś ją spalić czy ją ocaliłeś :)
***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy o tym już było, ale czy u Was też po rozdaniu punktów umiejętności przy ognisku, jak odpoczniecie i wejdziecie do karty postaci i prawym klikniecie na nowo przydzielone umiejętności, to słychać taki dźwięk, jakbym anulował jego przydzielenie? Potem jak wejdę do odpoczynku i chce przydzielić atuty, to te które przydzieliłem są, natomiast te (pkty) na które kliknąłem prawym w karcie postaci są nadal do rozdania. Dziwny błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:38, GoRo-H2o napisał:

Niewiem czy o tym już było, ale czy u Was też po rozdaniu punktów umiejętności przy ognisku,
jak odpoczniecie i wejdziecie do karty postaci i prawym klikniecie na nowo przydzielone umiejętności,
to słychać taki dźwięk, jakbym anulował jego przydzielenie? Potem jak wejdę do odpoczynku i
chce przydzielić atuty, to te które przydzieliłem są, natomiast te (pkty) na które kliknąłem
prawym w karcie postaci są nadal do rozdania. Dziwny błąd :D

ja tak nie mam ? a ściągałeś uaktualnienie (path)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:38, GoRo-H2o napisał:

Niewiem czy o tym już było, ale czy u Was też po rozdaniu punktów umiejętności przy ognisku,
jak odpoczniecie i wejdziecie do karty postaci i prawym klikniecie na nowo przydzielone umiejętności,
to słychać taki dźwięk, jakbym anulował jego przydzielenie? Potem jak wejdę do odpoczynku i
chce przydzielić atuty, to te które przydzieliłem są, natomiast te (pkty) na które kliknąłem
prawym w karcie postaci są nadal do rozdania. Dziwny błąd :D

Może to zależy od ustawień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:42, GoRo-H2o napisał:

Mam najnowszego patcha.
@gagol: od jakich ustawień?

Nie wiem może np sterowania w grze albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:42, gagol napisał:

> Mam najnowszego patcha.
> @gagol: od jakich ustawień?
Nie wiem może np sterowania w grze albo coś takiego

Poszukaj w menu na opcjach jeśli tam nie będzie tego to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Kurczę używam Zamieci,Jaskółki, jeśli jestem bardzo ranny to Dekoktu Raffarda Białego dałem nawet runę ulepszającą czasowo na srebrny miecz i nadal nie umiem pokonać Kościeja.Macie może jakieś pomysły które mi pomogą??Używam stylu szybkiego lecz może powinienem innego?

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:50, Gall historyk napisał:

SPOILER

Kurczę używam Zamieci,Jaskółki, jeśli jestem bardzo ranny to Dekoktu Raffarda Białego dałem
nawet runę ulepszającą czasowo na srebrny miecz i nadal nie umiem pokonać Kościeja.Macie może
jakieś pomysły które mi pomogą??Używam stylu szybkiego lecz może powinienem innego?

SPOILER

Sprubuj ze znakami walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:53, Gall historyk napisał:

Walczę uzywam na początku Aard by powalić Kościeja a później Igni by zadac mu obrażenia i to
tez nie pomaga

A jaki miecz używasz? Na ludzi czy na potwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:01, Gall historyk napisał:

Napisałem że srebrny w moim pierwszym poście konkretnie to srebrny miecz o nazwie Aerondight
ulepszony czasowo jakąś runą

To nie wiem. Wypij se jakiś trunek i zawalcz z nim nietrzeźwy. Może pomoże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:53, Gall historyk napisał:

Walczę uzywam na początku Aard by powalić Kościeja a później Igni by zadac mu obrażenia i to
tez nie pomaga


Ja taktyki wymyślam na bieżąco :D...

Najpierw zanim do mnie dobiegnie to Igni wzmocnione (to go też powinno lekko odepchnąć) potem tarcza i podczas jej działania rysuję pułapkę na ziemi następnie jak uda mu sie przejść pułapkę zaczynam atak mieczem srebrnym stylem silnym (podczas walki potwór też sie cofa i wpada po kilka razy we wcześniej narysowaną pułapkę...
Sekwencję powtarzać do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:50, Gall historyk napisał:

SPOILER

Kurczę używam Zamieci,Jaskółki, jeśli jestem bardzo ranny to Dekoktu Raffarda Białego dałem
nawet runę ulepszającą czasowo na srebrny miecz i nadal nie umiem pokonać Kościeja.Macie może
jakieś pomysły które mi pomogą??Używam stylu szybkiego lecz może powinienem innego?

SPOILER

a w poradniku nic o tym nie pisza ? ( ja nie wiem bo swój gdzieś wsadziłem dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:03, Gall historyk napisał:

Bez komentarza .....dzięki za pomoc ale jednak nie jest to rada jaką chciałem usłyszeć

Zrób sobie dużo mikstur leczniczych przed walką, daj tyle ulepszeń na miecz ile można maksymalnie zażyj inne eliksiry i znaków używaj za którymś razem napewno ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować