Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 17:09, NuGGet napisał:


> wystarczy zmienić karte graficzną, czy coś jeszcze?
Masz tu minimalne wymagania.

Wymagania gry
minimalne:
Microsoft ® Windows ® XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne
aktualizacje)
Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800
Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft ® Windows ® XP / 1536 MB dla Microsoft
® Windows ® Vista
Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA
GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c
Napęd DVD

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na 256 MB RAM na pewno Ci pójdzie... W jakich czasach ty żyjesz. Może jeszcze spytasz się na jakich detalach Crysis Ci będzie działał? Swoją drogą trudno nie zauważyć przypiętego posta.

A ja wczoraj się przestraszyłem. Ładuje mi się IV akt i... wywaliło mnie do Windowsa z błędem "nie wysyłaj" itd. Na szczęście po ponownym włączeniu gry było już normalnie. :P

EDIT: Forum to nie czat ani IRC więc nie pisz postów "dzięki". I tnij cytaty bo to się źle czyta. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja skończyłem wiedźmina

najlepszy tekst w grze " masz najlepszy tyłek w temerii "

***SPOILER***
Do tych co już skończyli kto to jest ten ktoś na końcu co se zamach na króla robi?
***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:14, KrzychoCJ napisał:

Tak na 256 MB RAM na pewno Ci pójdzie... W jakich czasach ty żyjesz. Może jeszcze spytasz się
na jakich detalach Crysis Ci będzie działał? Swoją drogą trudno nie zauważyć przypiętego posta.

A ja wczoraj się przestraszyłem. Ładuje mi się IV akt i... wywaliło mnie do Windowsa z błędem
"nie wysyłaj" itd. Na szczęście po ponownym włączeniu gry było już normalnie. :P


mi ciągle ten błąd się pojawia. A generalnie czy u Was też u karczmarzy mnoży się uzbrojenie?? Bo jak raz przez noc przechowałem miecze żeby zebrać jakieś nowe i je sprzedać to rano u karczmarza znalazłem po 3 wiedźmińskie i 3 te Zakonu. lol ale przynajmniej trochę kasy było... ale na tym nie koniec. Teraz nawet jak nic u niego nie przechowuję to ciągle mi się pojawiają te miecze, jeszcze dodatkowo nie wiem skąd maczuga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:20, Gufs napisał:

A generalnie czy u Was też u karczmarzy mnoży się uzbrojenie??
Bo jak raz przez noc przechowałem miecze żeby zebrać jakieś nowe i je sprzedać to rano u karczmarza
znalazłem po 3 wiedźmińskie i 3 te Zakonu.

wiedźmińskie mogły się pojawić jeśli znalazłeś nowe runy/ kawałki meteorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:17, kozikbz napisał:

ale jaja skończyłem wiedźmina

najlepszy tekst w grze " masz najlepszy tyłek w temerii "

***SPOILER***
Do tych co już skończyli kto to jest ten ktoś na końcu co se zamach na króla robi?
***KONIEC SPOILERA***

no wygląda na jakiegoś innego wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:36, scott napisał:

> ale jaja skończyłem wiedźmina
>
> najlepszy tekst w grze " masz najlepszy tyłek w temerii "
>
> ***SPOILER***
> Do tych co już skończyli kto to jest ten ktoś na końcu co se zamach na króla robi?
> ***KONIEC SPOILERA***
no wygląda na jakiegoś innego wiedźmina :)


no wiem na początku myślałem że to vesemir ale gram od nowa i stwierdziłem że za młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:35, flymar napisał:

wiedźmińskie mogły się pojawić jeśli znalazłeś nowe runy/ kawałki meteorytu.


nie. pojawiły się nowe bo jeden tam zostawiłem. a miałem tylko 1 meteoryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ! jestem w 5 akcie, wchodzę na bagna ... i pojawia się problem bo ze mną weszła Shani, która błyskawicznie umiera (głupia dziewczyna rzuca się na potwory). Jakoś tak głupio dać jej umrzeć, any help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Wiedziałem, że do polskich gier nie można mieć zaufania. Wydałem na nią niecałe 90 zeta i od razu problemy. Ale żeby aż taki, że nie mogę odpalić gry?? :/ Nie będę opisywać, po prostu zrobię screena. Nawet, gdy uruchamiam grę przez launchera, to w ogóle nic się nie pojawia. Niech mi to ktoś wytłumaczy, z góry dzięki. Mój sprzęt to Intel Celeron 2,1 GHz, 1GB RAM, GeForce 6600GT 128MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:03, Vytrix napisał:

Grrr... Wiedziałem, że do polskich gier nie można mieć zaufania. Wydałem na nią niecałe 90
zeta i od razu problemy. Ale żeby aż taki, że nie mogę odpalić gry?? :/ Nie będę opisywać,
po prostu zrobię screena. Nawet, gdy uruchamiam grę przez launchera, to w ogóle nic się nie
pojawia. Niech mi to ktoś wytłumaczy, z góry dzięki. Mój sprzęt to Intel Celeron 2,1 GHz, 1GB
RAM, GeForce 6600GT 128MB...

Gra ponoć na Celeronach nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za to, że nie dodałem screena, ale z nerwów nie wytrzymuję... I dlaczego nie pisze tego na pudełku, że niby na Celeronach nie działa?

20071106180549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:03, Vytrix napisał:

Mój sprzęt to Intel Celeron 2,1 GHz, 1GB
RAM, GeForce 6600GT 128MB...


Podziękować możesz tyko sobie.
Jeżeli minimalny PENTIUM to 2,4GHz, to nie wiem czego się spodziewasz od Celerona 2,1GHz.

Do tego:
"Znane problemy: Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron. ".

Więc pisanie, że "do polskich gier (która jest ihmo świetna) nie można mieć zaufania" jest lekko nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:07, Choinix napisał:

> Mój sprzęt to Intel Celeron 2,1 GHz, 1GB
> RAM, GeForce 6600GT 128MB...

Podziękować możesz tyko sobie.
Jeżeli minimalny PENTIUM to 2,4GHz, to nie wiem czego się spodziewasz od Celerona 2,1GHz.

Do tego:
"Znane problemy: Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP
od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron. ".

Więc pisanie, że do polskiej gry (która jest ihmo świetna) nie można mieć zaufania jest lekko
nie na miejscu.


To dlaczego Magwisience działa, bo tak wynika z jej postu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ choć te procesory nie różnią się nazwą, to były wydawane w różnym czasie, a przy ich produkcji wykorzystano inne nowsze technologie (tak samo nazwą prawie nie różni się AthlonXP i Athlon64 a to jednak są różne procesory). Rozchodzi się o obsługę jakichś SS2.0 czy czegoś tam. Najwyraźniej Twój Celeron tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:09, Vytrix napisał:

To dlaczego Magwisience działa, bo tak wynika z jej postu?? :)


Magwisience działa, gdyż ma akurat szczęście, często tak bywa w przypadku niższych wymagań, a ona może się z tego powodu cieszyć, jednak jeżeli Tobie nie działa, to właściwie nie możesz pisać o tym, że polska gra jest be, bo nie jest.
Takie było właściwe przesłanie mojego posta. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować