Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 18:20, Magwisienka napisał:

> A masz Semprona XP czy 64?
... To jest bardzo dobre pytanie ;D Ale w rogu pudełka jest taki ładny napis "64", więc 64
:P


No to wszystko jasne. To nie jest wprost napisane w instrukcji:

AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron

Chyba jednak chodziło o procesory AMD Sepmron XP 2400+ do 2800+, tylko prawdopodobnie ktoś zjadł to XP... Co nie zmienia faktu, że Sempron64 2600+ to nie Athlon64 2800+, ale mimo to gra działa, więc tak czy siak chyba możesz dalej nazywać się szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***Spojler***

Gdzie mogę znaleźć w pierwszym akcie księgę "Księga trwogi i Obrzydzenia, Tom I" potrzebną do ukończenia zlecenia na ghule dla alchemika Kalksteina z karczmy? Poradnik strona 24 "Zlecenia: Na ghule"

***Koniec Spojlera***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, załatwione, zrobiłem tak, żeby działało. I działa, na razie zacina jak cholera, ale coś jeszcze pozmieniam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wygrać konkurs picia z pijaczkiem z karczmy, od niego można wygrać jakąś książkę i o ile pamiętam właśnie tą. W innym wypadku kup u antykwariusza który przesiaduje w karczmie (bardziej kosztowne rozwiązanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:39, Irc100 napisał:

Gdzie mogę znaleźć w pierwszym akcie księgę "Księga trwogi i Obrzydzenia, Tom I" potrzebną
do ukończenia zlecenia na ghule dla alchemika Kalksteina z karczmy? Poradnik strona 24 "Zlecenia:
Na ghule"


jak nie możesz znaleźć to wstrzymaj się z tym zadaniem do II aktu. Tam bedzie księga u Antykwariusza, a nagrodę od Kalksteina dostaniesz tak czy siak. Można je dokończyć w 2-gim akcie. Ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:01, KrzychoCJ napisał:

> może ktos mi napisac dlaczego na poczatku tak zle sie walczy praktycznnie jeden na 10
ciosow
> zadaje obrazenia przeciwnikowi??
>
Musisz wyprowadzać kombinacje a nie walić w klawisz jak opętany jak w Gothicu. To nie hack''n''slash.
Musisz naciskać gdy kursor zmienia kształt.


Krzycho od kiedy to Gothic jest grą hack''n''slash? ;) Chyba mi coś umknęło jak w nią grałem. A tak na poważnie - Ci którzy narzekają na Wiedźmina, że nie jest idealny - porównajcie sobie go z w/w Gothicem. Przy Wiedźminie Gothic jest sztywny i drętwy, a przecież to też świetna gra. Dla mnie Wiedźmin jest wspaniałą grą. Życze powodzenia jej twórcom i żeby sprzedali jak najwięcej egzemplarzy na całym świecie, tak abyśmy mogli się cieszyć kolejnymi grami z Geraltem w roli głównej (może w Wiedźminie II nie będzie tych długich wczytywań - wtedy byłby grą prawie idealną - chociaż te wczytywania też wpływają w jakimś sensie na odczucia w grze - jak sobie pomyśle ile razy stara u której mieszka Shani wywalała mnie z chałupy i potem czekałem na załadowanie się Wyzimy - to do tej pory zgrzytam zębami he, he.) Ps. ***SPOLER***Wiecie, że jak spijecie na przyjęciu w III akcie rycerza co przysięgał śluby milczenia - to on sie wygada i da wam pierścień uprawniający do zniżki w burdelu hehe ***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem cos o patchu stworzonym przez graczy ktory upraszcza grafike i dzieki temu gra lepiej chodzi.Niestety troche wolno mi chodzi i nie iwem czemu ale tak po okolo 30 min wywala mi do windowsa?? :/ prsze o szybka odp

aha ma ktos linka do trainera do wiedzmina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:43, Jabłoński napisał:

Krzycho od kiedy to Gothic jest grą hack''n''slash? ;)

No nie jest hack''n''slashem... :P Ale walce wystarczy cały czas klikać i przeciwnik nawet nie zareaguje.

EDIT: No może nie tyle klikać co walić byle jak i gdzie popadnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną pochodnię w I Akcie można znaleźć we wnętrzu krypty:(
Najlepiej użyj eliksiru "Kot" - zapewnia on widzenie w ciemnościach. Jeśli go nie masz wejdź w tryb medytacji i go przyrządź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:47, mlynar911 napisał:

Pytanko w I akcie gdzie moge kupić pochodnie ?? Bo mam misje z kryptą a tam ciemno strasznie
:P


są w beczkach poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:47, mlynar911 napisał:

Pytanko w I akcie gdzie moge kupić pochodnie ?? Bo mam misje z kryptą a tam ciemno strasznie
:P


W którejś z chat w wiosce rybackiej bodajże się znajdzie. Chyba nawet u Harrena Brogga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować