Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 18:51, hehe napisał:

Pochodnia niewiele Ci pomoże, bo podczas walki i tak ją się chowa. Musisz zrobić i wypić miksturkę
"kot" która daje widzenie w cemności.


Dzięki a jak moge zdobyć ten drugi składnik do tej mikstury (takie żółte kamyczki bo zielony mam) ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:44, Dj Deszczu napisał:

Słyszałem cos o patchu stworzonym przez graczy ktory upraszcza grafike i dzieki temu gra lepiej
chodzi.Niestety troche wolno mi chodzi i nie iwem czemu ale tak po okolo 30 min wywala mi do
windowsa?? :/ prsze o szybka odp

aha ma ktos linka do trainera do wiedzmina??

wejdź na youtube i wpisz Wiedźmin to Ci się pokarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup książkę opisującą rośliny (u Abigail albo zielarza który jest za dnia przed karczmą) - wtedy sam będziesz mógł zbierać składniki z roślin. Później i tak będzie Ci to potrzebne do questów więc im wcześniej przeczytasz tą książkę tym mniej stracisz na kupowaniu składników od Abigail lub zielarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:03, KrzychoCJ napisał:

Ja się wyuczyłem umiejętności zbierania ziół (jeszcze żadnej książki nie kupiłem, szkoda kasy
;P).


A ja na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:05, Tomek1120 napisał:

kiedy pokażą jakiś filmik jak sklepy w USA czy UK są oblegane bo wszyscy chcą kupić Wiedźmina?


bez przesady. Wiedźmin to nie Harry Potter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność którą kupiłeś przy rozwoju postaci umożliwia Ci rozpoznanie tylko bardzo małej ilości ziół (podobnie jest z umiejętnością rozpoznawania potworów), jeśli nie będziesz czytał książek to później w grze coraz częściej będziesz napotykał na "nieznaną roślinę" i nie będziesz mógł zebrać składnika, im wcześniej kupisz i przeczytasz książki o roślinach tym szybciej Ci się to zwróci - tym bardziej że przy wielu questach będziesz musiał zebrać zioła i nie zawsze będziesz miał alternatywę ich kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem. Nadal nie mogę wielu zebrać. Albo potworów w bestiariuszu nie mam. Ale szkoda mi kasy. Może gdybym zarobił na grze z Talarem albo na zwojach od alchemika z Wyzimy Handlowej. Ale z Talarem nie mogłem pograć (a chyba miałem wymagany poziom) a zwój dostałem tylko jeden... IV akt (samiusieńki początek, porozmawiałem tylko z dziewczynką i tym Vodyanoi). Mam 10 000 z groszami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:21, arturro87 napisał:

hej... mam problem z pokonaniem bestiiii:/ macie jakis chwyt na nią biorac pod uwage ze macie
tylko 2 eliksiry jaskółki?? prosze o pomoc :)

Ucieknij do rogu, żeby Barghesty nie mogły się do Ciebie dostać :) Wypij jaskółkę i lej Bestyję, używaj znaków, Abigail Cię trochę podleczy od czasu do czasu. Dobrze by też było, gdybyś wcześniej przygotował sobie/znalazł olej na miecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:21, arturro87 napisał:

hej... mam problem z pokonaniem bestiiii:/ macie jakis chwyt na nią biorac pod uwage ze macie
tylko 2 eliksiry jaskółki?? prosze o pomoc :)

Ja pokonałem bez żadnych eliksirów. Walisz stylem silnym i Aardem na zmianę. W międzyczasie zajmujesz się Barghestami. Jak spadnie Ci mocno życie to Jaskółka albo biegasz aż się zregeneruje. Ale jak już mówiłem przeszedłem bez eliksirów a to dlatego, że było mi szkoda marnować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoimi sprzymierzeńcami są wieśniacy to będzie ci łatwiej;)Ja z nimi razem walczyłem i za pierwszym razem ubiłem bestię.A jak?Wieśniacy(Wielebny,Haren Brogg,Odo i inni)zajmowali się Barghestami,a ja bestią.Choć Barghesta ubijałem dwoma ciosami na 8 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:34, lancuch napisał:

Ja pomoglem czarownicy i dzieki temu mnie leczyla co 5 sec wiec nic mi te psy nmie robily a
ci wiesniacy to slabsze od bargestow sa ^^

Mnie chyba raz uleczyła i zaczęła udawać nieżywą. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:05, Tomek1120 napisał:

kiedy pokażą jakiś filmik jak sklepy w USA czy UK są oblegane bo wszyscy chcą kupić Wiedźmina?


Niestety nie zobaczymy takich filmików, bo w USA ani w UK Wiedźmin nie sprzedaje się tak dobrze żeby były kolejki do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:39, Kraju92 napisał:

Niestety nie zobaczymy takich filmików, bo w USA ani w UK Wiedźmin nie sprzedaje się tak dobrze
żeby były kolejki do kasy.


A skąd to wiesz? :) Kampania reklamowa powinna zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować