Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 19:59, endrju14 napisał:

A propo posta to jak sie dodaje te obrazki co macie koło ksywek (np. Karharot ma wilka)?

to powie mi ktos skad mam wytrzasnac recepture na Wierzbe?

PS klikasz moje konto-> pozniej ten obrazek ->przegladaj -> wybierasz obrazek -> klikasz wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rośliny najlepszy rzeczywiście jest znak Igni, jednak lepiej jest odpalać z odległości jego doładowaną wersję - w ten sposób nie trzeba do tych roślin doskakiwać i odskakiwać a jedynie spokojnie ostrzeliwać je spoza ich zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaką umiejętność trzeba mieć by była możliwość zbierania języków utopców czy czegoś takiego?? bo 15 zasiekłem i żadnego języczka nie mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zbierać trofea z zabitych monstrów musisz przeczytać odpowiednie książki (pojawi Ci się wtedy wpis w bestiariuszu opisujący danego potwora).
Z utopców zbierasz tkankę mózgową, języki możesz zdobyć jedynie na topielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytam się wstępnie czy jest ktoś kto wyślę mi sejwy z połowy 3 aktu z wszystkimi questami pobocznymi zrobiony do tej pory (poziom trudności średni) ? bo miałem reinstalkę systemu i nie ocalały u mnie żadne zapisane stanu gry , a po prostu nie mam czasu na granie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:29, player000 napisał:

jaką umiejętność trzeba mieć by była możliwość zbierania języków utopców czy czegoś takiego??
bo 15 zasiekłem i żadnego języczka nie mam;/


po pierwsze utopców możesz zabić ile chcesz a języka nie uświadczysz bo z utopców można zebrać jedynie tkankę mózgowa, czasem trupi jad (rebis). Natomiast języki to z topielców które często pojawiają się na bagnach a i tak musisz kupić książkę o utopcach i topielcach ( za chyba 200 orenów) najlepiej uderzyć do antykwariusza w wyzimie klasztorniej bo jak mniemam nie masz dostępu do wyzimy handlowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze pogratulowac tworcom - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli ;-). Prawda, wylaczylem rozmycie i dalem AA na 2x. Ale tego, ze na moim 6600GT gra bedzie płynniuchno śmigała z wszystkimi pozostalymi opcjami na poziomie wysokim, w najśmielszych snach się nie spodziewalem! (No i jeszcze wyglada to przeslicznie...)

Mam jeszcze 3 GB RAMu wiec moze gra to tu jakas role, ale cii. Dobra robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jestem już w III akcie i jeszcze ani razu nie udało mi się użyć ataku specjalnego. Wszyscy padają wcześniej. Nie po to inwestuje w to talnety żeby nie móc nawet zobaczyć jak to wygląda ;/

2. Dalej nie rozgryzłem tych zmieniających się mieczy w walce. Najpierw pojawia się płonący miecz na żółto a zaraz potem w pomarańczowej otoczce. Albo ja nie widzę różnicy albo zawsze trafiam w to samo. Daje to jakieś inne ataki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:12, Elwro napisał:

Musze pogratulowac tworcom - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli ;-). Prawda, wylaczylem rozmycie
i dalem AA na 2x. Ale tego, ze na moim 6600GT gra bedzie płynniuchno śmigała z wszystkimi pozostalymi
opcjami na poziomie wysokim, w najśmielszych snach się nie spodziewalem! (No i jeszcze wyglada
to przeslicznie...)

Mam jeszcze 3 GB RAMu wiec moze gra to tu jakas role, ale cii. Dobra robota!


U mnie tak miodzio nie jest, choć chodzi na maxa ( 20 klatek na sekundę) przy sprzęcie Intel Pentium IV 3.0 Ghz 2048 MB RAM oraz karta Radeon X1950Pro 512 MB i 256 Bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

Czy opowiedzenie się po jednej ze stron, ma wpływ na to jaką zbroję Kruka dostaniemy ? Czy bycie neutralnym powoduje że np płatnerz zakonny nie chce z nami handlować, albo jakieś inne utrudnienia ??

***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:28, hehe napisał:

1.Jestem już w III akcie i jeszcze ani razu nie udało mi się użyć ataku specjalnego. Wszyscy
padają wcześniej. Nie po to inwestuje w to talnety żeby nie móc nawet zobaczyć jak to wygląda
;/

2. Dalej nie rozgryzłem tych zmieniających się mieczy w walce. Najpierw pojawia się płonący
miecz na żółto a zaraz potem w pomarańczowej otoczce. Albo ja nie widzę różnicy albo zawsze
trafiam w to samo. Daje to jakieś inne ataki ??


1.Specjalne ciosy można wyprowadzać dopiero gdy osiągnie się czwarty poziom stylu którym chce się atakować a aby wyprowadzić ciosy kończące musisz ogłuszyć lub powalić przeciwnika znakiem Aard.
Trzeba mieć do tego dobre wyczucie.
2.W grze jest tylko jedna ikona aby łączyć ciosy: miecz w ogniu (dostępne tylko na niskim i średnim poziomie) gdy pojawi się taka ikona możesz kliknąć LPM aby przeprowadzić kolejną sekwencję bez przerywania poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:28, hehe napisał:

2. Dalej nie rozgryzłem tych zmieniających się mieczy w walce. Najpierw pojawia się płonący
miecz na żółto a zaraz potem w pomarańczowej otoczce. Albo ja nie widzę różnicy albo zawsze
trafiam w to samo. Daje to jakieś inne ataki ??


Ataki się nie zmieniają. Przynajmniej takie mam wrażenie. Ale obrażenia przy pomarańczowym płomyku są trochę większe niż przy żółtym płomyku który zawsze widoczny jest dłużej... moge się mylic ale chyba tak jest nawet w instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie powiedzcie mi kto mi moze dac przepis na wierzbe?

mi sie wydaje ze ten pomaranczowy plomyk sie pokazuje jak juz klikniesz zolty ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:40, stasiecki napisał:

1.Specjalne ciosy można wyprowadzać dopiero gdy osiągnie się czwarty poziom stylu którym chce
się atakować

Mam już IV poziom, ale chodzi mi o to że nigdy żaden przeciwnik nie pożył na tyle długo żebym mógł użyć ciosu specjalnego.

Dnia 06.11.2007 o 22:40, stasiecki napisał:

2.W grze jest tylko jedna ikona aby łączyć ciosy: miecz w ogniu

Tylko że ten miecz w ogniu najpierw jest żółty, a za sekundę ma dodatkowo jeszcze pomarańczową otoczkę. Ciekawy byłem czy można wyprowadzać dwa różne ataki w zależności czy kliknie się na miecz żółty czy pomarańczowo żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale każda ze stron jest nieźle zbalansowana w questach. A zbroja kurka będzie taka, jaką frakcje wybraliśmy lub zostaliśmy neutralni, ale i tak najbardziej przydatna jest od Zakonu.

EDIT: Nie dziwota, że nie możesz przeprowadzić, żadnego specjalnego ataku skoro grasz na średnim albo na łatwym poziomie trudności. Tam rzadko kiedy potwory przeżywają do tego momentu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:58, lancuch napisał:

ludzie powiedzcie mi kto mi moze dac przepis na wierzbe?

***SPOILER***
Przepis na wierzbę to na koniec III aktu jak zabijamy Magistra i dostajemy część "Wiedźmińskich Tajemnic". Prawie na pewno bo wczoraj ukończyłem ten akt a dzisiaj patrzę i mam jakieś nowe przepisy. W tym chyba na Wierzbę.
***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom to prawda ze bardzo trudno na latwym aby potwor przezyl choc pol kombosa
ja wlasnie raz questy robie dla krzyzakow a raz dla nieludow i to oznacza ze jestem neutralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować