Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

***SPOJLER***
Nie runy tylko SEFIRY
Ludzie ci powiedza gdzie mozna takowe znalesc lub dadza za wykonanie pewnych zadan
***KONIEC SPOJLERA***

HMRpG_MODED

Dnia 07.11.2007 o 18:45, hehe napisał:

Zna ktoś rozsądne wymagania minimalne na których Wiedźmin pójdzie komfortowo na max ?
Czeka mnie wymiana sprzętu a nie chcę wydać za dużo.

spytaj w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92#u_18787 tu ludzie znaja sie na sprzecie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srebny ma się wciąż ten sam. :)

Co to za bzdura? Srebrnych jest kilkanaście rodzai w grze... nie tylko one są za niektóre questy, ale także do wykucia u kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ogromny problem który rozwalił mi przyjemność nieziemską z przechodzenia tej bądź co bądź genialnej
produkcji.

Chodzi mi konkretnie o sam koniec aktu III. Po zabiciu królowej kikimor i zwaleniu jej na łeb
całego sklepienia(jak zresztą trzeba uczynić by ją zabić) blokuje się przejście do korytarza
prowadzącego do wyjścia
. Póki tego nie zrobię da sie przejść, ale przecież muszę zabić królową bo
inaczej tak i tak nie wyjdę.

Czy ktoś już się spotkał z tym błędem,bo ja nie wiem co robić.
Przez ten błąd siedzę teraz jak taki kołek i odcięty przez to od Wiedźmina nie wiem co robić.

Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Musisz podejść do ciała królowej Kikimor i zabrać wszystkie rzeczy z jej ciała (między innymi: list magistra), wtedy przejście się otworzy i możesz grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam miecz meteorytowy (z niebieskich meteorytów), wiedźmiński sprzedałem, a srebrny mam od Berengara (jestem dopiero w II akcie). Mogę gdzieś znaleźć coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:23, Dj Deszczu napisał:

co wedlug was lepiej zrobic zabic Abigail czy mieszkanców a kcie 1?????????????

Nie patrz co lepiej tylko zrób jak uważasz. Na tym polega ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:23, UJack napisał:

Mam miecz meteorytowy (z niebieskich meteorytów), wiedźmiński sprzedałem, a srebrny mam od
Berengara (jestem dopiero w II akcie). Mogę gdzieś znaleźć coś lepszego?

Z mieczy? O ile zdobędziesz trzy runy, będziesz mógł przekuć srebrny miecz. Co do stalowego, to lepszy znajdziesz dopiero w IV akcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:03, Seoman. napisał:


Jest trainer (1 min na znalezienie) ma takie możliwości:
Options
-------

Numpad 1: Health
Numpad 2: Endurance
Numpad 3: Toxicity
Numpad 4: Experience
Numpad 5: Bronze Points
Numpad 6: Silver Points
Numpad 7: Gold Points
Numpad 8: Gold

Są dwie wersie trainera do W1.1a "PRomo" dziala tylko :gold i druga wersja "Total" chyba platna
z wszytkimi opcjami.
Zdobycie tej drugiej tez nie jest zbyt trudnym zadaniem
Na STP jest wersia "PROMO" która jest darmowa i jest dostepna na innych serwisach.


Ja strasznie nie lubię używać trainerów, to strasznie psuje zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:23, Dj Deszczu napisał:

co wedlug was lepiej zrobic zabic Abigail czy mieszkanców a kcie 1?????????????


W tej grze o to chodzi żeby podejmować samemu decyzje. Wybierz sam, a na pewno ta decyzja będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kowal który może wykuć miecz z meteorytowej rudy (w II i III Akcie płatnerz zakonu i krasnoludzki kowal - obaj w Wyzimie Klasztornej, w III Akcie miecznik na rynku w Wyzimie Handlowej a w IV Akcie Kowal w Odmętach) może też przekuć miecz srebrny na miecz runiczny, jednak zanim będziesz miał możliwość zamówienia czegoś takiego u kowala musisz mieć w plecaku co najmniej 3 runy (kamienie runiczne się nie liczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:30, Bumber napisał:

> Mam miecz meteorytowy (z niebieskich meteorytów), wiedźmiński sprzedałem, a srebrny mam
od
> Berengara (jestem dopiero w II akcie). Mogę gdzieś znaleźć coś lepszego?
Z mieczy? O ile zdobędziesz trzy runy, będziesz mógł przekuć srebrny miecz. Co do stalowego,
to lepszy znajdziesz dopiero w IV akcie. :)


Okej, dzięki. Któś tam wspominał o sihilu, to o nim mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srebrny lepszy będzie w IV akcie, stalowy niby też, lecz w V można zdobyć sihil - najlepszy stalowy miecz w grze (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:23, UJack napisał:

Mam miecz meteorytowy (z niebieskich meteorytów), wiedźmiński sprzedałem, a srebrny mam od
Berengara (jestem dopiero w II akcie). Mogę gdzieś znaleźć coś lepszego?


Srebrny miecz którym walczysz należał do Coena nie do Berengara, możesz go ulepszyć runami. Lepszy srebrny miecz dostaniesz w Akcie IV.
Co do miecza stalowego to bardzo dobry możesz znaleźć na bagnach na północny-wschód od Gaju Druidów - jest tam mała wysepka z kilkoma wyvernami, pomiędzy nimi leżą zwłoki przy których można znaleźć bardzo przyzwoity miecz, lepsze miecze stalowe będziesz mógł znaleźć/kupić dopiero w IV Akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sihil można zdobyć już w IV Akcie, leży sobie na polach pilnowany (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) przez dwie wyverny. Jest tu jednak pewien haczyk - leży on sobie na ziemi co oznacza że musisz go znaleźć za pierwszym razem gdy odwiedzasz lokację "pola" bo potem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kowal to robi, tylko trzeba mieć 3 runy i można śmiało sobie śmigać do kowala po nowiutki srebrny mieczy, tylko w tym problem, że w II akcie raczej nie będziesz miał 3 run do obkucia. Góra 2, a 3 to w III akcie dostajesz bodajże i wtedy można sobie przekuć srebrniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować