Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Padło wcześniej pytanie czy w EK Wiedźmina jest napisany numer kompletu który zamuliliśmy... ja już dostałem resztę i mogę powiedzieć że na odwrocie medalionu jest numer waszej EK (przynajmniej tak mi sie wydaje xD) w żadnym innym miejscu tego nie widziałem... (a medalion jest solidnie zrobiony, ciężki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:46, Karharot napisał:

Sihil można zdobyć już w IV Akcie, leży sobie na polach pilnowany (jeśli w ogóle można tak
powiedzieć) przez dwie wyverny. Jest tu jednak pewien haczyk - leży on sobie na ziemi co oznacza
że musisz go znaleźć za pierwszym razem gdy odwiedzasz lokację "pola" bo potem zniknie.


Runiczny sihil z Mahakamu? O! Fajnie wiedzieć. Przyda się do następnego przechodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem jestem na cmentarzysku golemów mam 8 kamieni i nie wiem co mam dalej robić?Mam te trzy kamienie jak dwa włączam trzeci je wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd gry. Zadanie jakie masz przed sobą wygląda następująco: kiedy wbiegniesz do dużej jaskini z podporami musisz rozwalić znakiem Aard podpory a następnie masz kilka sekund na to żeby zwiać do korytarza wyjściowego, jeśli Ci się to nie uda Geralt powinien zginąć przysypany gruzem - i tu właśnie jest błąd ponieważ Geralt nie zawsze ginie jeśli sufit zwali mu się na głowę, jeśli przeżyje to jest zablokowany wewnątrz jaskini przez ciało Królowej (które pojawia się przy wyjściu do tunelu niezależnie od tego gdzie faktycznie zginęła). Jedyne co można zrobić to załadować grę i spróbować jeszcze raz, pamiętaj że musisz się znaleźć w tunelu wyjściowym zanim jaskinia się zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Te trzy pylony służą do zabicia golema nie do jego ożywienia. Aby wykonać to zadanie musisz w Golema wetknąć odgromnik który wykuje dla Ciebie jeden z kowali w Wyzimie Klasztornej (aby pojawiła się odpowiednia opcja dialogowa najpierw musisz dostać kartę "wieża" od starszej wioski ceglarzy a następnie pokazać ją Kalksteinowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic? W sumie u mnie też tak to działało, później masz walkę z tym golemem. Ale do czego służą te pylony to już nie wiem. One chyba tak dla ozdoby, bo w sumie ja ich nie rozpracowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karharot wielkie ;)

Sprobuje zrobić jak mówisz. Na to nie wpadłem.
Mam nadzieję tylko,że jest to wykonalne z normalnym ludzkim refleksem :).

Już sie martwiłem, ze na tym zakończy się moja rozgrywka na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie glupie pytanko, ale nie moge znalezc odpowiedniego guzika w klawiszologii. jak przelaczac miedzy chodzeniem i bieganiem w tpp i jak chowac miecz(q zmienia tylko styl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:50, JEDIDJ napisał:

Padło wcześniej pytanie czy w EK Wiedźmina jest napisany numer kompletu który zamuliliśmy...
ja już dostałem resztę i mogę powiedzieć że na odwrocie medalionu jest numer waszej EK (przynajmniej
tak mi sie wydaje xD) w żadnym innym miejscu tego nie widziałem... (a medalion jest solidnie
zrobiony, ciężki ;) )

Hm... ja reszty swojej EK jeszcze nie dostałem.. mam pytanko .. dorzucili coś ekstra w ramach przeprosin tak jak obiecywali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:44, Karharot napisał:

> Mam miecz meteorytowy (z niebieskich meteorytów), wiedźmiński sprzedałem, a srebrny mam
od
> Berengara (jestem dopiero w II akcie). Mogę gdzieś znaleźć coś lepszego?

Srebrny miecz którym walczysz należał do Coena nie do Berengara, możesz go ulepszyć runami.
Lepszy srebrny miecz dostaniesz w Akcie IV.
Co do miecza stalowego to bardzo dobry możesz znaleźć na bagnach na północny-wschód od Gaju
Druidów - jest tam mała wysepka z kilkoma wyvernami, pomiędzy nimi leżą zwłoki przy których
można znaleźć bardzo przyzwoity miecz, lepsze miecze stalowe będziesz mógł znaleźć/kupić dopiero
w IV Akcie.

Sorki, pomyliłem imiona :P I dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:06, Jabłoński napisał:

> Padło wcześniej pytanie czy w EK Wiedźmina jest napisany numer kompletu który zamuliliśmy...

> ja już dostałem resztę i mogę powiedzieć że na odwrocie medalionu jest numer waszej EK
(przynajmniej
> tak mi sie wydaje xD) w żadnym innym miejscu tego nie widziałem... (a medalion jest solidnie

> zrobiony, ciężki ;) )
Hm... ja reszty swojej EK jeszcze nie dostałem.. mam pytanko .. dorzucili coś ekstra w ramach
przeprosin tak jak obiecywali??


jest plakat (ten co wiedźmin wbija miecz w strzyge) i naklejka :) więc wszystko ok.... a i numer EK jest jeszcze na pudełku.. sorki wcześniej nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:04, MarneusPL napisał:

takie glupie pytanko, ale nie moge znalezc odpowiedniego guzika w klawiszologii. jak przelaczac
miedzy chodzeniem i bieganiem w tpp i jak chowac miecz(q zmienia tylko styl)?


Miecz chowasz TAB, a co do zmiany kamery to chyba nie ma takiego klawisza odpowiedzialnego za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:04, MarneusPL napisał:

takie glupie pytanko, ale nie moge znalezc odpowiedniego guzika w klawiszologii. jak przelaczac
miedzy chodzeniem i bieganiem w tpp i jak chowac miecz(q zmienia tylko styl)?


Żeby chodzić musisz przytrzymać shift i kliknąć tam gdzie chcesz pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:14, UJack napisał:

Kamerę zmieniasz na F1, F2, F3.


Czyli jednak można zmieniać? To dobrze, czasami lubię się pobawić kamerami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować