Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

A ja bym chciał się dowiedzieć gdzie jest szulernia, bo chcialbym zagrac z szulerem w kości, a nie moge go znaleźć :P
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:21, Karharot napisał:

Ja zdobyłem jedynie wersję zakonną więc nie wiem jak wyglądają inne (wstyd przyznać ale ukończyłem
tą grę tylko raz :D). Jednak z tego co piszą i pokazują w artbooku na stronach 92-95 wynika
że Zbroja Kruka ma tylko jeden wygląd.

Zbroja kruka ma na 100% różny wygląd (różni się szczegółami np. w wersji zakonnej masz kolce, a w neutralnej nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przeglądając oferty na Allegro natknąłem się na coś takiego. Powiem szczerze że nigdy nie spotkałem się z takim wydaniem. Jeśli ktoś wie, to proszę napisać gdzie takie cudo można kupić?

20071114004232

20071114004237

20071114004241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 00:42, Marko Pele napisał:

Witam.
Przeglądając oferty na Allegro natknąłem się na coś takiego. Powiem szczerze że nigdy nie spotkałem
się z takim wydaniem. Jeśli ktoś wie, to proszę napisać gdzie takie cudo można kupić?


Pomieszanie z poplataniem. Edycja specjalna byla sprzedawana w MM w cenie wydania podstawowego i zawierala dodatkowo bestiariusz. Koszulka i plakat sa ekstra, moze byla jakas promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 00:47, Garett napisał:

> Witam.
> Przeglądając oferty na Allegro natknąłem się na coś takiego. Powiem szczerze że nigdy
nie spotkałem
> się z takim wydaniem. Jeśli ktoś wie, to proszę napisać gdzie takie cudo można kupić?


Pomieszanie z poplataniem. Edycja specjalna byla sprzedawana w MM w cenie wydania podstawowego
i zawierala dodatkowo bestiariusz. Koszulka i plakat sa ekstra, moze byla jakas promocja.


No to nice. Mówiąc krótko czysty zysk. Za taką cenę dostaje się naprawdę mega wydanko Wieśka. Ale nie będę za bardzo zazdrościł, bo mam już swoje EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 09:38, Graffis napisał:

> ps. co to jest filtrowanie anizotropowe?
O ile dobrze kojarzę jest to funkcja grafiki służąca obrazowaniu głębi obrazu. Tekstury najbliżej
ciebie są wyraźne, te trochę dalej bardziej zamazane, te najdalej są najsłabiej uszczegółowione.


no tak z grubsza rzecz biorąc ;)).
Tak dokładniej to w przypadku skalowania tekstur (czyli oddalania/przybliżania się od obiektu ) aby zapobiec utracie szczegółów lub powiększaniu pikseli("pikseloza") - stosuje się uśrednianie koloru pomiędzy pikselami (różne algorytmy są stosowane dla filtrowania bi-, trilinearnego i anizotropowego) - tak aby wyglądało to jak najbardziej realistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:29, sird napisał:

A ja bym chciał się dowiedzieć gdzie jest szulernia, bo chcialbym zagrac z szulerem w kości,
a nie moge go znaleźć :P
Z góry dzięki


*** Spoiler***

Jest w Handlowej tak mniej więcej na północy dzielnicy, w kamieniczce (nieoznaczonej) na przeciwko muru niedaleko sprzedawcy tego od pierścionków i kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 07:46, Irc100 napisał:

SPOJLER

Na jakim quescie kończy się akt II? Na zakończeniu zadania z tajemniczą wierzą (czyli jej otwarciu)?


SPOJLER

SPOILER
Tak. To jest ostatni quest. Po otwarciu musisz się jeszcze spotkać przy niej z Raymondem i zabrać z wieży księgę
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 08:29, Valentino S.A. napisał:

a powie ktoś jaki jest maksymalny poziom postaci ? i czy talentów starczy na wszystkie umiejętności
czy tylko na brązowe i srebrne a trzeba będzie wybierac niektóre złote ?

sprawa była już poruszana patrz wcześniejsze wypowiedzi

na srebrne i złote na 100% nie starczy punktów -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:11, Karharot napisał:

Plotkara chce jakiś ładny kamyk, ja je dałem diament i była zadowolona:)


Hm to troszkę przepłaciłeś w moim przypadku plotkara zadowoliła się rękawiczkami. Natomiast urzędniczka nie da się namówić na nic innego jak diament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z postów wynika że zadanie "Nie będzie bolało" mozna zakończyć w V akcie ale czy komuś udało się je zakończyć w III akcie bo nie mogę znaleźć zjadarki i nie wiem czy jest sens śmigać wieczorami po cmentarzu albo bagnach.
Kiedy można wybic ząb bokserowi bo już nie chce mi się ich tłuc :-)

Ps. czy ktoś spotkał Zoltana w III akcie bo jakoś nie moge na niego trafić. Jeżeli tak to gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:13, Zand79 napisał:

Ps. czy ktoś spotkał Zoltana w III akcie bo jakoś nie moge na niego trafić. Jeżeli tak to gdzie.


Popołudniami wałęsa się po Wyzimie Klasztornej w okolicach pomiędzy loszkiem i szpitalem.Spotkałem Zoltana przynajmniej kilka razy.Niestety nie wiem , czy ma jakieś stałe miejsce pobytu w którymś z domów.Wczytywanie Wiedźmina trwa dość długo i nie chciało mi się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj dostałem resztę swojego EK, czyli dodatki. Po rozpakowaniu każdego elementu i rozłożeniu EK na części składowe zauważyłem, że nie ma nigdzie zapowiadanych jako gratyfikacje za wadliwą pracę serwerów podczas startu pre-orderu naklejki i plakatu. Moi kumple dostali po naklejce, ale plakatu też nie mają. O co chodzi? I gdzie kupon 100 zł do wydania w sklepie gram.pl? Czy ktoś z użytkowników tego forum dostał plakat, naklejkę i kupon? A czy ktoś z CDP mógłby wyjaśnić mi tą sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi?

Jeżeli chodzi o wspomnianą 100 , to o ile dobrze pamiętam , klienci mają być powiadomieni mailem o warunkach wykorzystania pieniędzy , ale dopiero po zakończeniu akcji rozsyłania EK.Być może jeszcze ktoś czeka na swój egzemplarz i dlatego nie zostały podane oficjalne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć gdzie w III akcie można spotkać fledery? Chcę wykonać zlecenia dla Velerada.

SPOILER
Oprócz tego z zadania Strapiona Sanitariuszka, bo on nie miał kłów przy sobie.
SPOILER

I jeszcze jedno - gdzie w III akcie można znaleźć kamień runiczny? (uwaga, to prawdopodobnie jest SPOILER) Jak na razie zdobyłem tylko dwa - kupiłem od Talara Runę Słońca i dostałem od Zoltana Runę Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;] Mam problem w 5 akcie przy wykonywaniu zadania " Płomień, który oczyszcza" CHodzi dokładnie o walke na barykadach, do pokonania została mi ostatnia ale niewiem jak sie dostać za barykade - ard niedziala w zadnym miejscu, niewiem czy to jakis bład techniczny czy .. jeśli ktoś miał podobny problem prosze o pomoc;] Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:32, Mediv napisał:

Możecie mi powiedzieć gdzie w III akcie można spotkać fledery? Chcę wykonać zlecenia dla Velerada.

SPOILER
Oprócz tego z zadania Strapiona Sanitariuszka, bo on nie miał kłów przy sobie.
SPOILER

I jeszcze jedno - gdzie w III akcie można znaleźć kamień runiczny? (uwaga, to prawdopodobnie
jest SPOILER) Jak na razie zdobyłem tylko dwa - kupiłem od Talara Runę Słońca i dostałem
od Zoltana Runę Ziemi.

trzeba dokładnie questy wykonywać i szukać
ja już w I akcie miałem miecz runiczny (można tam zdobyć 3 runy ) i przekuć miecz u krasnala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:38, superkaczka napisał:

Witam wszystkich ;] Mam problem w 5 akcie przy wykonywaniu zadania " Płomień, który oczyszcza"
CHodzi dokładnie o walke na barykadach, do pokonania została mi ostatnia ale niewiem jak sie
dostać za barykade - ard niedziala w zadnym miejscu, niewiem czy to jakis bład techniczny czy
.. jeśli ktoś miał podobny problem prosze o pomoc;] Z góry THX

patch 1.9a poprawia ten błąd - z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować