Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 09:30, KrzychW napisał:

O co chodzi?

Jeżeli chodzi o wspomnianą 100 , to o ile dobrze pamiętam , klienci mają być powiadomieni mailem
o warunkach wykorzystania pieniędzy , ale dopiero po zakończeniu akcji rozsyłania EK.Być może
jeszcze ktoś czeka na swój egzemplarz i dlatego nie zostały podane oficjalne informacje.


No dobra, ale była mowa o gratyfikacji związanej z pre-orderem, w postaci plakatu i naklejki. Moi kumple dostali naklejki, a ja nie dostałem niczego z tych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:40, scott napisał:

trzeba dokładnie questy wykonywać i szukać

Aleś mi powiedział... Pytam się jeszcze raz - gdzie mam szukać flederów?

Dnia 14.11.2007 o 09:40, scott napisał:

ja już w I akcie miałem miecz runiczny (można tam zdobyć 3 runy ) i przekuć miecz u krasnala

To też nie jest odpowiedź na moje pytanie...

JayC - Ja dostałem naklejkę, ale o plakacie nic mi nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:08, Lord of the force napisał:

Spoiler

Mam takie pytanie: komu się bardziej opłaca oddać list Yaevinna - Golanowi czy Vincentowi?


Spolier


Zależy, czyje wolisz poparcie: nieludzi czy Zakonu Płonącej Róży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:05, Mediv napisał:

> trzeba dokładnie questy wykonywać i szukać
Aleś mi powiedział... Pytam się jeszcze raz - gdzie mam szukać flederów?

> ja już w I akcie miałem miecz runiczny (można tam zdobyć 3 runy ) i przekuć miecz u krasnala
To też nie jest odpowiedź na moje pytanie...

JayC - Ja dostałem naklejkę, ale o plakacie nic mi nie wiadomo...


Wampiry jak to wampiry na ogół można je spotkać w nocy na cmentarzu. Możesz je również spotkać w magazynie wykonując zadanie z atakiem Scoiatel na bank. Ale Scott ma rację w Wiedźminie większość pobocznych zadań możesz wykonac przy okazji głównych i prędzej czy później i tak byś sie na nie natknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:08, Lord of the force napisał:

Spoiler

Mam takie pytanie: komu się bardziej opłaca oddać list Yaevinna - Golanowi czy Vincentowi?


Spolier

Spolier
Z tego co się orientuje to oddajac list Golanowi i tak się jeszcze nie opowiadasz za nieludźmi - jeszcze nie i możesz zachować neutralność. Nie wiem co bedzie jak oddasz Vincentowi. Podejrzewam, że nagroda jest podobna ale możesz narazić się Wiewiórkom. Chyba że masz jasne sprecyzowane poglądy.Decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś pisał o szczególnych właściwościach mikstur przyrządzanych ze składników , które mają jednakową substancję dodatkową.Ja na razie skompletowałem 3 takie przepisy.Dominata Rubedo daje premię do regeneracji żywotności , Nigredo daje +20% do obrażeń , a Albedo jest szczególnie przydatne , ponieważ zmniejsza toksyczność mikstur.Ta zasada obowiązuje chyba przy wszystkich wiedźmińskich specyfikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:25, KrzychW napisał:

Nie wiem czy już ktoś pisał o szczególnych właściwościach mikstur przyrządzanych ze składników
, które mają jednakową substancję dodatkową.Ja na razie skompletowałem 3 takie przepisy.Dominata
Rubedo daje premię do regeneracji żywotności , Nigredo daje +20% do obrażeń , a Albedo jest
szczególnie przydatne , ponieważ zmniejsza toksyczność mikstur.Ta zasada obowiązuje chyba przy
wszystkich wiedźmińskich specyfikach.


Dokładnie tak samo stoi w poradniku do Wiedźmina. Stosuje się ja przy wszystkich przepisach dlatego warto zbierać ziółka i mieć każdy składnik z różną dominantą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące Wiedźmina.... Czy Wiezmina można kupić w takich sklepach jak np. Auchan czy tylko w takich sklepach jak empik? Bo myśle o takim prezeńcie pod choinke, a nie lubie robić zakupów przez internet ;) . A żebym nie musiał szukać po sklepach pytam sie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:32, Zand79 napisał:

Dokładnie tak samo stoi w poradniku do Wiedźmina.


No to się wykazałem.:-)
Co tam , przynajmniej mam satysfakcję , że sam odkryłem dodatkowe działanie eliksirów.W poradniku są opisane również tylko te 3 dominaty , więc chyba więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:37, Dj Deszczu napisał:

hej mam pytanie czy jest mozliwe zakonczenie rozdzialu 3 bez ozenienia sie z Shani lub z Triss??


Z tego co wiem musisz wybrać którąś z nich. Ja wybrałem Shani : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wogóle nie używam oleji ani

Dnia 14.11.2007 o 11:36, kajojek napisał:

petard korzystam tylko z eliksirów.

No to żałuj.W bazie Salamandry w 3 sekundy załatwiłem chyba z kilkunastu przeciwników.Najpierw rzuciłem Smoczy Sen , który uwalnia łatwopalny gaz , a potem znak Igni i po przeciwnikach pozostało tylko wspomnienie.Naprawdę efekt był błyskawiczny.Oczywiście bez petard spokojnie da sie grać , ale warto również trochę poeksperymentować.Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... Czy Wiezmina można kupić w takich sklepach jak np.

Dnia 14.11.2007 o 11:37, DartiReviMaster napisał:

Auchan czy tylko w takich sklepach jak empik?


Wiedźmina widziałem w Auchan , w Carrefourze i w Kolporterze , więc chyba nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:43, kajojek napisał:

> hej mam pytanie czy jest mozliwe zakonczenie rozdzialu 3 bez ozenienia sie z Shani lub
z Triss??

Z tego co wiem musisz wybrać którąś z nich. Ja wybrałem Shani : )


własnie dobre pytanie, a jesli ja podczas misji gdzie został porwany Alvin, dałem go do domu Triss, a Shani teraz nie chce przez to ze mną rozmawiać, to znaczy, że nie moge się z nią juz ożenic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 12:03, Długi18 napisał:

> > hej mam pytanie czy jest mozliwe zakonczenie rozdzialu 3 bez ozenienia sie z Shani
lub
> z Triss??
>
> Z tego co wiem musisz wybrać którąś z nich. Ja wybrałem Shani : )

własnie dobre pytanie, a jesli ja podczas misji gdzie został porwany Alvin, dałem go do domu
Triss, a Shani teraz nie chce przez to ze mną rozmawiać, to znaczy, że nie moge się z nią juz
ożenic ??


Właśnie od tego komu oddasz Alvina zależy z kim sie zwiążesz. Proponuję sprawdzić obie wersję chociażby dlatego żeby posłuchać co ta druga ma później do powiedzenia. Powinni to ocenzurować ale że gra jest od 18+ to jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowaliście już patch? Jestem przy końcu trzeciego rozdziału i nie wiem czy go instalować (żeby mnie nie cofnęło do początku rozdziału). Kiedy najlepiej mam zainstalować? Na początku czwartego rozdziału?

Zand79 - Już zrobiłem prawie wszystkie zadania główne w III rozdziale, a spotkałem tylko jednego fledera (i do tego bez kłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:49, KrzychW napisał:

Ogólnie wogóle nie używam oleji ani
> petard korzystam tylko z eliksirów.
>
No to żałuj.W bazie Salamandry w 3 sekundy załatwiłem chyba z kilkunastu przeciwników.Najpierw
rzuciłem Smoczy Sen , który uwalnia łatwopalny gaz , a potem znak Igni i po przeciwnikach pozostało
tylko wspomnienie.Naprawdę efekt był błyskawiczny.Oczywiście bez petard spokojnie da sie grać
, ale warto również trochę poeksperymentować.Zawsze to jakieś urozmaicenie.


Niestety ale gra jest jak dla mnie dużo za łatwa i równiez nie uzywam petrad choć oleje mi się zdaża. Mam nadzieję że ewentualne dodatki lub druga część to zmieni a może wystarczy patch i uzywanie olei petard i odpowiedniego stylu będzie koniecznością. jaki sens ma noszenie np. miecza srebrnego jeżeli przy zawansowanej postaci to samo osiągniesz mieczem stalowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować