Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 18:29, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Niestety ale gra jest jak dla mnie dużo za łatwa i /.../
Jeśli za łatwa, to zdejmij zbroję...
To dopiero wyzwanie!
Albo jeszcze lepiej, do potworów startuj z mieczem stalowym a do ludzi ze srebrnym. Naprawdę,
taką wiwernę da się ubić stalą. Ludzi srebrnym nie próbowałem, ale Ty zawsze możesz ;-P

Nie radzę :) Taki cmentar to już bardzo trudny przeciwnik,gdy walczysz stalą. Spróbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:29, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Niestety ale gra jest jak dla mnie dużo za łatwa i /.../
Jeśli za łatwa, to zdejmij zbroję...
To dopiero wyzwanie!
Albo jeszcze lepiej, do potworów startuj z mieczem stalowym a do ludzi ze srebrnym. Naprawdę,
taką wiwernę da się ubić stalą. Ludzi srebrnym nie próbowałem, ale Ty zawsze możesz ;-P

Ta wiwke położyć to jeszcze pikuś, ale weź i połóż Kościeja (dla zabawy próbowałem, mimo zamieci wilka i wilgi nie dałem rady :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:34, mati285 napisał:

> /.../> Nie radzę :) Taki cmentar to już bardzo trudny przeciwnik,gdy walczysz stalą. Spróbowałem :)

No, ja też spróbowałem. Da się zrobić, chociaż ciężko, ale jeśli komuś zależy głównie na wyzwaniach i skarży się, że gra jest zbyt łatwa, to chyba może ją sobie utrudnić samemu, zamiast się skarżyć?
P.S.
Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:38, KrzysztofMarek napisał:

P.S.
Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?

Heh,a da się w ogóle? Ja próbowałem to nie za bardzo go ruszyło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:11, Geek with AS napisał:

> A ja mam takie (pozornie) banalne pytanie. Gdzie w warszawie, nie wysyłkowo można kupić
wiedźmina
> w cenie poniżej lub takiej samej jak 220 zł
kur.. Nie można zedytować, chodzi mi o EK



może jeszcze w empiku ale raczej zostaje ci tylko allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:46, hagen321 napisał:

> > A ja mam takie (pozornie) banalne pytanie. Gdzie w warszawie, nie wysyłkowo można
kupić
> wiedźmina
> > w cenie poniżej lub takiej samej jak 220 zł
> kur.. Nie można zedytować, chodzi mi o EK


może jeszcze w empiku ale raczej zostaje ci tylko allegro.



przeciez w sklepie gram.pl jest dostepny jeszcze w sprzedarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:42, mati285 napisał:

> /.../> Heh,a da się w ogóle? Ja próbowałem to nie za bardzo go ruszyło xD

Nie wiem, czy się da, bo nie próbowałem. Ale trafiło mi się coś innego, tuż po walce z Magistrem. Zawaliłem sklepienie, Królowa Kikimor zginęła, ale... ale ja zostałem w środku i wyjść nie mogłem. Musiałem stoczyć walkę z dobrym tuzinem kikimor wojowniczeck, kilkudziesięciu robotnicami, ledwo przeżyłem zatruty eliksirami, zresztą okresowo uciekałem. Spod ziemi wyłaziły. W sumie na nic mi się to nie przydało, bo wyjść nie mogłem, ale sobie powalczyłem a powalczyłem. I po co? Jak dla mnie, to nie o walki chodzi, chociaż to też jest ważne, ale fabuła bardziej się liczy. Jak ktoś chce walk, to zawsze je znajdzie, bo robiąc coś nie tak, jak powinniśmy, zaraz napotykamy na dodatkowe utrudnienia. Weźmy wyjście ze szpitala (w V akcie). Możemy wdać się w bijatykę na dłuższy czas, tylko po co? Stale nowi przeciwnicy przybiegają...A doświadczenie pomału przybywa, można też z utopcami, po jednym punkcie doświadczenia za każdego. Po dwudziestu tysiącach utopców mamy pewny awans... jak ja, po zabiciu tylu kikimor w jaskini. Awansowałem, tylko co mi taki awans dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktos za ile jest Wiedźmin w Saturnie? Bo w mojej opinii to gierki tam są najtańsze, a że w Media Markcie za 79,8 to tam stawiałbym na 70. Jestem ciekaw ile zaoszczedziłem kupując na allegro za 62:P (plus 6,5 przesyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:06, tomoliop napisał:

Orientuje się ktos za ile jest Wiedźmin w Saturnie? Bo w mojej opinii to gierki tam są najtańsze,
a że w Media Markcie za 79,8 to tam stawiałbym na 70. Jestem ciekaw ile zaoszczedziłem kupując
na allegro za 62:P (plus 6,5 przesyłka)


Według mnie w Saturnie powinno kosztować jakieś 75 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Heh,a da się w ogóle? Ja próbowałem to nie za bardzo go ruszyło xD
Nie wiem, czy się da, bo nie próbowałem. Ale trafiło mi się coś innego, tuż po walce z Magistrem.
Zawaliłem sklepienie, Królowa Kikimor zginęła, ale... ale ja zostałem w środku i wyjść nie
mogłem. Musiałem stoczyć walkę z dobrym tuzinem kikimor wojowniczeck, kilkudziesięciu robotnicami,
ledwo przeżyłem zatruty eliksirami, zresztą okresowo uciekałem. Spod ziemi wyłaziły. W sumie
na nic mi się to nie przydało, bo wyjść nie mogłem, ale sobie powalczyłem a powalczyłem. I
po co? Jak dla mnie, to nie o walki chodzi, chociaż to też jest ważne, ale fabuła bardziej
się liczy. Jak ktoś chce walk, to zawsze je znajdzie, bo robiąc coś nie tak, jak powinniśmy,
zaraz napotykamy na dodatkowe utrudnienia.


Ja też tak miałam i tam naprawdę trudno się dopatrzeć, że te dwie skubane belki blokują ci przejście w głąb korytarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Też zauważyłem miejsca w których można nabić sporo expa. Np. w bazie Salamandry w III akcie, w miejscu gdzie spotykaliśmy się ze swoim towarzyszem. Gdy się trochę cofnąć i pójść w lewo to znajdujemy kupę gruzu,a przy niej.... materializujących się pachołków Salamandry. Też nabiłem sobie na nich level :) (a co jak dają to trzeba brać xD) Ale to o czym wspomniałeś w Starej Wyzimie już jest frustrujące. Wychodzę ze szpitala i od razu przy mnie piątka Scoi''atel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:10, mati285 napisał:

No tak. Też zauważyłem miejsca w których można nabić sporo expa. Np. w bazie Salamandry w III
akcie, w miejscu gdzie spotykaliśmy się ze swoim towarzyszem. Gdy się trochę cofnąć i pójść
w lewo to znajdujemy kupę gruzu,a przy niej.... materializujących się pachołków Salamandry.
Też nabiłem sobie na nich level :) (a co jak dają to trzeba brać xD) Ale to o czym wspomniałeś
w Starej Wyzimie już jest frustrujące. Wychodzę ze szpitala i od razu przy mnie piątka Scoi''atel.


Można też nabić dużo expa w V akcie, na początku jak mamy iść do Starej Wizimy, to przed bramą do niej, jest dużo Wiewiórek, pokonujemy je, idziemy się przespać i znowu walczymy. Dzięki temu możemy nabić exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:06, tomoliop napisał:

Orientuje się ktos za ile jest Wiedźmin w Saturnie? Bo w mojej opinii to gierki tam są najtańsze,
a że w Media Markcie za 79,8 to tam stawiałbym na 70. Jestem ciekaw ile zaoszczedziłem kupując
na allegro za 62:P (plus 6,5 przesyłka)

w saturnie kosztuje 79.90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:38, KrzysztofMarek napisał:

P.S.
Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?

O żesz w morde XD a ja nie wiedziałem że go można odstraszyć i w spojler finałowej walce go załatwiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:15, Bartek 93 napisał:

> P.S.
> Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?
O żesz w morde XD a ja nie wiedziałem że go można odstraszyć i w spojler finałowej walce go
załatwiłem :D


Ja nawet nie próbowałem z nim walczyć, olałem to zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:16, Kraju92 napisał:

> > P.S.
> > Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?
> O żesz w morde XD a ja nie wiedziałem że go można odstraszyć i w spojler finałowej walce
go
> załatwiłem :D

Ja nawet nie próbowałem z nim walczyć, olałem to zadanie.

ciekawe jak to zrobiłeś... olać finałową walke... niezły jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:19, Bartek 93 napisał:

> Ja nawet nie próbowałem z nim walczyć, olałem to zadanie.
ciekawe jak to zrobiłeś... olać finałową walke... niezły jesteś!

Chodzi o akt IV. Zadanie "Polowanie na Gon'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:19, Bartek 93 napisał:

> > > P.S.
> > > Albo chociaż Króla Gonu załatwić mieczem, a nie odpędzać mandragorą?
> > O żesz w morde XD a ja nie wiedziałem że go można odstraszyć i w spojler finałowej
walce
> go
> > załatwiłem :D
>
> Ja nawet nie próbowałem z nim walczyć, olałem to zadanie.
ciekawe jak to zrobiłeś... olać finałową walke... niezły jesteś!


To on pojawia się w finałowej walce? Wiem że podczas zadania "Polowanie na Gon" można z nim walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować