Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

ja nie moge pokonać zeugla bo się zbytnio nie przygotowałem do walki mam pytanie czy bo zeuglu będzie można jeszcze kupić składniki do zrobienia jakiś mikstur potrzebnych do finałowej walki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze gry w USA

PC:

1. Call of Duty 4: Modern Warfare— Activision
2. Crysis—EA
3. The Sims 2: Teen Style Stuff—EA
4. The Orange Box—EA
5. Nancy Drew: The Legend of the Crystal Skull—Her Interactive
6. The Sims 2: Bon Voyage—EA
7. The Witcher—Atari
8. The Sims 2: Seasons Expansion Pack—EA
9. Hellgate: London—EA
10. Sid Meier’s Civilization IV: Beyond the Sword—2K Games


Wiedźmin na 7 miejscu widać, że docenili naszą rodzimą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące gry
***SPOJLER***
Czy można dojść do każdego miejsca które jest na mapie dołączonej do oryginalnej gry
***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:57, hagen321 napisał:

ja nie moge pokonać zeugla bo się zbytnio nie przygotowałem do walki mam pytanie czy bo zeuglu
będzie można jeszcze kupić składniki do zrobienia jakiś mikstur potrzebnych do finałowej walki????


***SPOILER***
Niestety nie będzie można. Trzeba zadbać o to wcześniej, ja też miałem z tym problem.
***KONIEC SPOILERA***

PS: twoje pytanie to SPOILER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:00, Mati5046 napisał:

Witam mam pytanie dotyczące gry
***SPOJLER***
Czy można dojść do każdego miejsca które jest na mapie dołączonej do oryginalnej gry
***KONIEC SPOJLERA***


Można dojść do każdego miejsca zaznaczonego na mapie Temerii, ale oczywiście w różnych rozdziałach. Tych z mapy ogólnej nie da się odwiedzić, ekstra by było gdyby się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:01, stasiecki napisał:

Można dojść do każdego miejsca zaznaczonego na mapie Temerii, ale oczywiście w różnych rozdziałach.
Tych z mapy ogólnej nie da się odwiedzić, ekstra by było gdyby się dało.


Mapka bedzie, mam nadzieje, dzialac na wyobraznie tworcow modow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zdobyc karty mieszczki, szlachciczki (palce sobie polamie probojac to wpisac. Oby bylo poprawnie:P). Wie kto kiedy i gdzie zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w II Akcie, Vaska mi mówi że mam isć do gaju Druidów i pogadać z takim dziadkiem który wygląda jak Czcigodny ten mi każe isć do jaskini i cos zebrać przeciwko Salamandrze, chce jakis elixir zrobić
Powiedzcie mi co ja w tej jaskini mam uzbierać??
I gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Ten dzieciak to chyba był niziołek - ta rasa (podobnie jak gnomy) nie weszła do ostatecznej wersji gry. A odpowiadając na twoje pytanie - nie możesz uzyskać jego pomocy choć w walce z Zeuglem może Ci pomagać ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem ile miejsca na dysku zajmują moje zapisy z wiedźmina bo mi miejsce na dysku C strasznie uciekło. 4gb heh

Wie ktoś już jak się chodzi (nie biega) w trybie z za pleców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:34, Artas15 napisał:

Mam mały problem w II Akcie, Vaska mi mówi że mam isć do gaju Druidów i pogadać z takim dziadkiem
który wygląda jak Czcigodny ten mi każe isć do jaskini i cos zebrać przeciwko Salamandrze,
chce jakis elixir zrobić
Powiedzcie mi co ja w tej jaskini mam uzbierać??
I gdzie...

Grzyb psilocyl (czy jakoś tak..) znajduje się on w ostatniej komnacie pełnej kuroliszków. A tak na marginesie Wielebny i III akt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:51, Zand79 napisał:

Kuroliszek i Zygfryd
Ps staraj się wykonywać wszystkie questy poboczne odnajdziesz więcej smaczków a gra tylko zyska.
3 godziny w I akcie to coś szybko chyba że grasz na najłatwiejszym poziomie a to trochę uwłacza
godności prawdziwego Wiedźmina. Zresztą ten poziom to chyba nieporozumienie. Gram na średnim
jestem na początku III aktu i zastanawiam się nad ponownym rozpoczęciem na hardzie. Miłej zabawy
gra jest przednia

Ba, Zygfryd.. pisałem, że ktoś na Z ;) Jeśli chodzi o questy poboczne to - a jakże - wypełniam wszystkie, no prawie.. teraz wszedłem na forum po małym szlabanie, nie grałem od niedzieli. Ciężko wytrzymać, dzisiaj i tak już nie zagram - wolę się wyspać ;) Jeszcze jedno ; nie pisałem, że jestem po pierwszych trzech godzinach przy Wiedźminie, tylko, że ogólnie.. kolejne trzy godzinki spędziłem ;) Odnośnie poziomu trudności, to też walczę na średnim, jakżeby na łatwym - ogólnie jeśli twórcy dają wybór to zawsze wybieram środkowy poziom trudności :)
Również życzę miłej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAZNE
Czy chodzi komus trainer do wiedzmina 1.1a??? Jezeli tak to moglby mi ktos powiedziec jak go uruchomil bo ja robie tak jak podane jest w instrukcji i nie dziala :( Musze chyba zaczac grac na trainerze bo mam takie lagi w V akcie ze szok i nie da sie grac az mnie kur.... bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:47, dzawora napisał:

WAZNE
Czy chodzi komus trainer do wiedzmina 1.1a??? Jezeli tak to moglby mi ktos powiedziec jak go
uruchomil bo ja robie tak jak podane jest w instrukcji i nie dziala :( Musze chyba zaczac grac
na trainerze bo mam takie lagi w V akcie ze szok i nie da sie grac az mnie kur.... bierze :(



Jest jakiś trainer?? Nawet nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, że o tyle właśnie procent obniżona jest skuteczność w zadawaniu obrażeń broni w stosunku do normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:10, szerszeń45 napisał:

Oznacza, że o tyle właśnie procent obniżona jest skuteczność w zadawaniu obrażeń broni w stosunku
do normalnej.

nie normalnej tylko wiedzminskiej bo taki topor to tez normalna bron ale juz nie wiedzminska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury nazwijmy to wizualnej. Otóż w opcjach gry w ustawieniach Zaawansowanych gdy ustawimy Zasięg Wzroku na Średni to niebo jest cały czas takie szare, nijakie. Gdy ustawimy Zasięg Wzroku na Wysoki niebo w grze jest wyraziste - widać księżyc w nocy oraz słońce za chmurami w dzień. I tutaj moje pytanie - Zasięg Wzroku mam ustawiony na Wysoki ale podczas gry (a jestem już w II akcie) niebo jest CAŁY czas pochmurne od czasu do czasu pada deszcz. A patrząc na screeny z Wiedźmina widzę że gra potrafi generować również ładną pogodę (choćby dwa screeny poniżej). I tak się zastanawiam czy za wyświetlanie tekstur nieba odpowiada jeszcze jakiś inny suwak w opcjach czy tylko ja miałem takiego "pecha" że niebo jest non stop zachmurzone...

20071114224631

20071114224742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować