Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 14:56, napster6 napisał:


> W CD-Action się podniecili i dali 9+/10. Trochę (a nawet więcej niż trochę) zbyt wysoko
:)

Weź pod uwagę że to jedyna polska gra rpg. Myślę że 9/10 jest dobą oceną tej gry.

Tylko się o ten plusik przy ocenie nie pozabijajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:07, Karharot napisał:

> Weź pod uwagę że to jedyna polska gra rpg.

To nie do końca prawda. Należy pamiętać że gra Two Worlds która miała premierę w tym roku to
również cRPG i także została zrobiona w Polsce.


masz racje ale o wiedźminie gada teraz każdy nawet ten kto zbytnio nie interesuje się grami , nawet w szkole na wosie rozmawialiśmy o nim a o Two Worlds jak na razie słowa nie słyszałem. Zresztą zostawmy już tą ocenę gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:21, bigsmoke177 napisał:

Strasznie mnie w wiedzminie to ladowanie denerwuje, jak jestem w miescie wyjde z chaty to sie
laduje i laduje potem znowu wejde bo czegos zapomnialem sie laduje i wyjde znowu to sie laduje
to po prostu smieszne w gothicu moze i nienajlepiej gra dzialala bo miala zryty kod ale nie
ladowalo sie co minute


Mnie to tez denerwuje, czasem w zadaniach trzeba iść do chaty z kimś pogadać potem wyjść z tej chaty i czekanie aż się wczyta a potem do innej lokacji i znowu się czeka na wczytanie. Powinna być jedna duża mapa która się nie wczytuje np. tak jak w gothicu 3 można było już na samym początku iść gdzie się chce, wszystko stanowi jedną całość. Wada silnika na którym jest zrobiony Wiedźmin ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:12, Ratefi napisał:

> Strasznie mnie w wiedzminie to ladowanie denerwuje, jak jestem w miescie wyjde z chaty
to sie
> laduje i laduje potem znowu wejde bo czegos zapomnialem sie laduje i wyjde znowu to sie
laduje
> to po prostu smieszne w gothicu moze i nienajlepiej gra dzialala bo miala zryty kod ale
nie
> ladowalo sie co minute

Ja z tym problemu nie mam, najdłużej u mnie trwa wczytywanie save''a, ok 1 minuty, a wczytywanie lokacji ok. 9-15 s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
No nie dziwię się Stara Wyzima i Wyzima Handlowa to 2 miejsca gdzie mi w ogóle najwięcej ścina i najmniej klatkuje no i ładuje też.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłam se pre-Order i warto było. Gra tak wyjechana w kosmos że nie wiem. Najgorzej że mi się tnie mimo że mam minimalne wymogi systemowe. Zalecam, aby zakupic jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 15:16, Union Pacific napisał:

> > ladowalo sie co minute
Ja z tym problemu nie mam, najdłużej u mnie trwa wczytywanie save''a, ok 1 minuty, a wczytywanie
lokacji ok. 9-15 s.


Wczytywaniem save''a to sie nie denerwuje, też mi podobnie wczytują się lokacje jak u ciebie ale ogólnie nie lubie jak podczas grania gdy wchodzi sie do jakiegos pomieszczenia albo innej lokacji na mapie to trwa wczytywanie.
Przyzwyczaiłem się może do takich gier jak Oblivion, Gothic. Mimo to Wiedźmin bardzo mi się podoba i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wazne czy ma 9 9+ czy 10 a gdyby miał 7 to byście nie grali? Najważniejsze są indywidualne odczucia każdego z nas i kazdy oceni ją inaczej. A z tego co czytam widze i słysze Wiesiek cieszy sie bodajże największym zainteresowaniem od dawna i czy lokacje wczytują się wolno czy szybko każdy komu pójdzie na kompie śmiga po nocach. Więc po co cały ten temat z punktacją.
Grać i nie narzekać na noty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 15:39, Ratefi napisał:

ale ogólnie nie lubie jak podczas grania gdy wchodzi sie do jakiegos pomieszczenia albo innej
lokacji na mapie to trwa wczytywanie.


o dokładnie to też mnie troche drażni w wiedźminie ale no cóż nic nie jest idealne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:11, N.o.s. napisał:

Jak najprościej pokonać królowa bo ona strasznie dużo zadaje nawet gdy mam kurtkę za 5k proszę
o pomoc


Królowej nie da się zabić. Musisz przed nią uciekać, po drodze rozwalając stemple aardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:51, Santino93 napisał:

Jak przebić się przez ostatnią barykadę z Białą Raylą bo Ardem nie mogę jej rozwalić ???

Zainstaluj patcha 1.1a, który naprawia ten błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:53, Kukowsky napisał:

> Jak przebić się przez ostatnią barykadę z Białą Raylą bo Ardem nie mogę jej rozwalić
???
Zainstaluj patcha 1.1a, który naprawia ten błąd. :)

Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś dobra taktyka na te najpotężniejsze czerwone echninopsy(nie pamiętam jak się nazywają) bez wymasterowanego znaku z płomieniami. Koło domku kanibala jest sporo echinopsów. Ale jak kilka z nich zabije to wyrastają te najpotężniejsze, które Geralta zabijają na kilka strzałów. A potrzebuje 3 rzeczy z nich dla ogrodnika, bo pieniędzy mi brakuje na burze a sporo pobocznych zleceń wykonałem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować