Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Kod pochodzi z gry Wiedzmin

Mam problem z wirtualnymi pieniędzmi wpisałem kod a przy wirtualnych pieniądzach pisze mi że dodano 0zł prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:32, cukier93 napisał:

Kod pochodzi z gry Wiedzmin

Mam problem z wirtualnymi pieniędzmi wpisałem kod a przy wirtualnych pieniądzach pisze mi że
dodano 0zł prosze o pomoc.

To znaczy, że kupiłeś grę od kogoś, kto już wcześniej rejestrował grę na swoje konto. WPLN dodają się tylko przy pierwszym użyciu kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już skończyłem na 53 lvl choć do 54 zabrakło mi około 500 exp. Co do długości przechodzenia, to najdłużej zeszło mi w III akcie, bo tam wyexpiłem z 19 lvl na 43. Potem już z górki. Całość w jakiś tydzień. Teraz będąc w V akcie z 48 na 52 wyciągnąłem w Krypcie Kruka (na upiorach, flederach i bazyliszku). Za jednym odbiegnięciem krypty można zainkasować około 11000 exp. Na poziom trzeba ok. 50000, więc 5 rundek i poziom. Mam tam sejwa, to może spróbuję dobić do 60 poziomu. Chyba, że się stworki przestaną odradzać.
Jednej rzeczy mi szkoda - nie wykorzystałem 1 złotego talentu...
Ponadto nie dałem zginąć Berengarowi podczas walki z Azarem :)

EDIT: W opcji neutralnej

20080102203640

20080102203713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:43, Xargo16 napisał:

Po co chcesz nabić ten 60? Talentów już nie ma, a rangi nowej też nie będzie ;).


A skąd informacja, że nie będzie rangi? Skończył już ktoś grę na takim poziomie? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:46, heyboy napisał:

> Po co chcesz nabić ten 60? Talentów już nie ma, a rangi nowej też nie będzie ;).

A skąd informacja, że nie będzie rangi? Skończył już ktoś grę na takim poziomie? Pytam z ciekawości.

Nie, ale są 2 przesłanki, kiedyś idiota nabił trailerem 103 lvl, potem już nie naliczało lvl i... miał 3 kropki w statusie Legendarny Wiedźmin, po 2 autorzy nie uwzględnili żadnych rang przy 60 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem nabić trainerem, ale nie działał, więc nabiłem ręcznie legendarnego. Poza tym KrzysztofMarek ma w statusie 5 kropek przy legendarnym, a z tym, że autorzy nie uwzględnili nowej rangi przy 60 lvl, to pewna informacja?

EDIT: Olśnienie 103 lvl -> 3 kropki :) Nie było sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:38, heyboy napisał:

Ponadto nie dałem zginąć Berengarowi podczas walki z Azarem :)

A są dostępne jakieś opcje dialogowe? Ja za pierwszym podejściem ''przypadkowo'' (wybrałem złą kwestię :P) rozsmarowałem Berengara po wyspie Rybitw, więc nie dałem mu nawet spróbować walki z Azarem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:27, Kodi127 napisał:

mam pytanko. Gdzie w III akcie można znaleźć zjadarkę i graviera?? dzięki z góry za odpowiedzi...

Zjadarki nie można. Znajdziesz ją dopiero w IV akcie. Co do Graveira to poszukaj na cmentarzu wyzimskim albo na bagnach nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:30, mati285 napisał:

> mam pytanko. Gdzie w III akcie można znaleźć zjadarkę i graviera?? dzięki z góry za odpowiedzi...

Zjadarki nie można. Znajdziesz ją dopiero w IV akcie. Co do Graveira to poszukaj na cmentarzu
wyzimskim albo na bagnach nocą.


To dziwne... Jak w ttakim razie ukończyć zadanie "Nie będzie bolało""??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:32, Kodi127 napisał:

To dziwne... Jak w ttakim razie ukończyć zadanie "Nie będzie bolało""??

Zadanie można (nawet trzeba) ukończyć w V akcie,bo dopiero w aktach IV i V można zdobyć wszystkie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:32, Kodi127 napisał:

To dziwne... Jak w ttakim razie ukończyć zadanie "Nie będzie bolało""??

Wcale nie ...
SPOILER :)
zadanie konczysz w Starej Wyzimie, zebolog jest w Wiezy Kata. Zebiska ktore dales przypadkiem na przechowanie karczmarzom, mozesz odebrac od Jaskra, on teraz trzyma caly stuff. I lepiej wez je zanim wejdziesz do Starej Wyzimy. Mi potem juz nie udalo sie wrocic na czas by to zadanie ukonczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety. To chyba jeden z bugów. We wpisie o Berengarze nie ma nic o tym, że po walce z Azarem gdzieś odszedł, a jak ginie, to jest we wpisie wzmianka. Myślę, że powinien tam zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę skończyłem jak przystało na prawdziwego wiedźmina, a więc neutralnie :). I teraz tak się zastanawiam, w jakim celu nabijać tak wysokie levele, mi od III akty gra wydawała się strasznie łatwa, a ostatecznie grę skończyłem na lvl 39 (poziom normalny, następnym razem będę grał na trudnym i się chyba do wiewiórek przyłączę).
Podobnie z pieniędzmi, na początku brakowało, a od aktu III nie wiedziałem na co wydawać.

Ogólnie jak już zaopatrzyłem się w tą drugą zbroję za 5000 to przez wszystkich przeciwników przechodziłem bez problemów. Mieczy żadnych nie miałem (srebrny dostał mi się sam w akcie IV tam też już się zdecydowałem na zakup jakiegoś stalowego, bo nie było co z pieniędzmi robić). I nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, że ta gra się taka łatwa zrobiła? A może na początku grało mi się trudniej, bo jakoś nie specjalnie ze znaków korzystałem? Bo jak do kombosów dodało się Igni i Ard to miałem przeczucie, że nawet jaskółka była by mi nie potrzebna, choć tak z przyzwyczajenia używałem.

Gra mi się strasznie podobała i jedyny feler to właśnie ten poziom trudności. Jak już pisałem, od III aktu gra nie stanowiła dla mnie wyzwania, a ginąłem tylko na własne życzenie (a nawet chyba nie zginąłem potem).
Dodam że grałem na najniższych detalach (bo mój komputer ledwo spełnia minimalne wymagania) i gra mi się graficznie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi levelami, to tylko dla czystej przyjemności i satysfakcji zostania legendarnym wiedźminem. Jak pierwszy raz przechodziłem grę, to też skończyłem na 39 poziomie. Fakt, że nie ma kasy na co wydawać. Teraz skończyłem z jakimiś 14500 orenów, wszystkimi najlepszymi mieczami, wielkim zapasem eliksirów i przeczytanymi książkami, które mogły się przydać (oczywiście kupiłem je wcześniej). Co do trudności, to nie spodziewaj się jakiejś dużo większej niż na poziomie normalnym. Mnie szczerze powiedziawszy grało się przyjemniej na trudnym. Nie przeszkadzał mi kursor zmieniający kolor i mogłem się lepiej przyjrzeć kombosom wykonywanym przez Geralta :)

EDIT: I udało mi się zrobić miecz z 3 kawałków żółtego meteorytu. Ale nędzny jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

moja sprawa tyczy sie zadania "poszukiwany" chodzi o to ze co wieczor w karczmie "Miś Kudłacz" stoi gosc ktoremu mam dac jaka brosze... zorientowalem sie po dluugim czasie ze to chodzi o brosze salamandry :p a teraz nie wiem skad ja wzaic bo nikogo nie moge spotkac z tej calej salamandry :/ moze mi ktos powiedziec czy to zadanie jest wazne ? jak tak to skad wziac brosze jesli nie ma przeciwnikow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować