Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 22:53, heyboy napisał:

Kręcą się po Wyzimie Klasztornej w nocy.

wlasnie nie :/ kreca sie tylko fledery i ghule... nikogo nie ma z salamandry :/ moze to jakis bald gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Tego gościa (posłańca) wystarczy upić i pogadać o robocie, skieruje nas do Leuvaardena on zapłaci nam za trzy broszę salamandry 600 orenów. Brosze możesz zdobyć przy zwłokach bandytów salamandry, kręcą się w nocy w dzielnicy nieludzi, przy wykonywaniu głównego zadania "tajemnice wyzimy" też ich parę razy spotkasz, misja od Carmen "pracujące dziewczyny",
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 23:05, 6black6angel6 napisał:

ale ja jzu jestem za daleko... misje od Carmen wykonywalem ho ho ho ... po akcji w magazynie
nie ma nikogo na ulicach od salamandry


Spij tego kolesia w Misiu Kudłaczu, pogadaj z Leuvaardenem i wtedy spróbuj pochodzić po Wyzimie. U mnie łazili od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 23:05, 6black6angel6 napisał:

ale ja jzu jestem za daleko... misje od Carmen wykonywalem ho ho ho ... po akcji w magazynie
nie ma nikogo na ulicach od salamandry

Spoiler
W głównej misji "tajemnice wyzimy", jeszcze atakują detektywa bandyci salamandry w jego domu. Na bagnach koło dołów z gliny są zmasakrowane ciała, przy nich znajdziesz jedną sztukę, a gdzie jeszcze to nie wiem.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzie, gdy w Wyzimie Handlowej zabijemy Vincenta, a później będziemy rozmawiali z Carmen na bagnach? Nie będzie jej tam w ogóle? ''Rzuci fochem'' na biednego Geralta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 23:18, Sztywny-pl napisał:

Co będzie, gdy w Wyzimie Handlowej zabijemy Vincenta, a później będziemy rozmawiali z Carmen
na bagnach? Nie będzie jej tam w ogóle? ''Rzuci fochem'' na biednego Geralta?

Spoiler
Nie będzie jej na bagnach, ani w wyzimie klasztornej w domku "chętne uda". Dopiero ją spotkamy w piątym akcie na grobli, wtedy "strzeli focha" i w epilogu w domku uciekinierów będziemy mogli pogadać z nią (tam gdzie spotykamy pustelnika z czwartego aktu, Vivaldiego i innych).
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 23:43, 6black6angel6 napisał:

ja juz jestem po tej akcji w domu detektywa... a kolo dolkow z gliny lezy quest item

Spoiler
To popróbuj w dzielnicy nieludzi, koło domu kowala i Vivaldiego, tam mają kryjówkę bandyci salamandry i czasami wychodzą po nocach, atakują nieludzi.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok po wzieciu questa u Leuvaardena zaczeli sie pojawiac zabojcy salamandry ;] dwoch spotkalem w nocy z czego ejden mial brosze.. ale da sie jakos uzbierac to ;] dziekuje za rozwiaznie problemu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Spojler>

Ja z tego co pamiętam miałem sporo brosz przy sobie i od razu zakończyłem ten quest u Declana Leuvardena. Mieli jest bandziory z Salamandry, którzy atakują Kalksteina na moście w Akcie I. Potem już nie zbierałem, a atakowałem dla fisstechu, który można było opylać za 20 orenów u Colemana (jeśli wcześniej zabiło się elfy w Akcie I). Niestety Salamandry nie atakują już więcej gdy skończymy ten quest u Leuvardena...

<Spojler>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<SPOILER>

W Akcie III spotkasz sporo bandytów i zabójców Salamandry - część z nich także będzie miała brosze. Niestety nikt już nie chce ich kupić, więc nie ma co ich zbierać.

Takie ostrzeżenie na przyszłość.

</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2008 o 18:12, KrzysztofMarek napisał:

Z ciekawości sprawdziłem, co będzie, jeśli zawrócę z drogi. Tak, jak w pewnym momencie mówi
Shani: z tyłu jest tylko śmierć. Ginie się nie wiedząc od czego...


Z tego co pamiętam ze śmiercią Geralta ma dużo współnego zamieć śnieżna, która cały czas podąża za nim i odcina mu droge powrotną. Poza tym wydaje mi się, że nie ginie on odrazu tylko jaki wejdzie w burzę to żywotność spada mu stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 08:38, Zand79 napisał:

/.../> Z tego co pamiętam ze śmiercią Geralta ma dużo współnego zamieć śnieżna, która cały czas podąża
za nim i odcina mu droge powrotną. Poza tym wydaje mi się, że nie ginie on odrazu tylko jaki
wejdzie w burzę to żywotność spada mu stopniowo.

Nie wiem co Tobie się wydaje; ja wróciłem kawałek do tyłu i zginąłem od razu, bez żadnego ostrzeżenia. Może to od miejsca zależy, nie wiem, napisałem, co mnie się trafiło. Nie było żadnej burzy, żadnego stopniowego tracenia zdrowia, nic, tylko od razu śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 10:32, 6black6angel6 napisał:

heh xD mam jecsze jedno pytanie... gdzie mozna wklepac runy magiczne do srebrnego miecza ?:p
u kowala sie nie da


Najpierw co najmniej 3 runy - potem do kowala (najpierw ogólnodostępnego potem kowala strony którą wybrałeś wiewiórki lub zakon) - pojawia sie nowa opcja w menu - wybierasz oferowane nowe miecze wykute z run, jeśli masz więcej run i są one różne to dostaniesz do wyboru rożne miecze, z różnymi parametrami - do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wróciłem po świętach do domu i zastanawiam się czy instalować nowego pacha.
Właściwie kończę 3 akt a w 4 można znaleźć sihilla i tu pytanie, gdy już będę miał owy mieczyk w ekwipunku i wgram nowego patcha to mieczyk zniknie ?
jeżeli tak to od razu wgram nowego patcha, jeżeli nie to posiedzę jeszcze na 1.1a do początku aktu 4.
z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinien zniknąć w końcu byłoby to dość ekstremalne (co by się stało gdyby patcha wgrał ktoś walczący Sihilem z Pól i znajdujący się w miejscu gdzie nie można zdobyć innego miecza). Przypuszczam że miecz został po prostu usunięty z mapy tej lokacji i tyle. W mojej opinii skoro już i tak jesteś przy końcu III Aktu powinieneś poczekać z wgraniem patcha, zdobycie Sihila na początku IV Aktu jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 10:41, Szymon666 napisał:

Witam, właśnie wróciłem po świętach do domu i zastanawiam się czy instalować nowego pacha.

Właściwie kończę 3 akt a w 4 można znaleźć sihilla i tu pytanie, gdy już będę miał owy mieczyk
w ekwipunku i wgram nowego patcha to mieczyk zniknie ?
jeżeli tak to od razu wgram nowego patcha, jeżeli nie to posiedzę jeszcze na 1.1a do początku
aktu 4.
z góry dzięki za info


Ja nie polecam instalowania patcha 1.2 jeśli zamierzasz kontynuować grę bo może się zdarzyć (co jest wysoce prawdopodobne), że w pewnym momencie będziesz miał zamiast filmiku czarny ekran i wtedy gry się nie da ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować