Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 11:20, DartiReviMaster napisał:

Ja mam takie pytanie: Co trzeba zrobić, by zostać w Kear Morhen i wykonać dodatkowego Q ? Bo
w filmikach widziałem że razem z którymś z wiedźminów miałeś oczyścić las z bandytów a potem
znajdujesz na zamku bandyte który sie poddaje. Chyba że ten quest został usunięty, ponieważ
na tym filmiki była wersja beta ^^

tego questu nie ma w koncowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:20, DartiReviMaster napisał:

Ja mam takie pytanie: Co trzeba zrobić, by zostać w Kear Morhen i wykonać dodatkowego Q ? Bo
w filmikach widziałem że razem z którymś z wiedźminów miałeś oczyścić las z bandytów a potem
znajdujesz na zamku bandyte który sie poddaje. Chyba że ten quest został usunięty, ponieważ
na tym filmiki była wersja beta ^^


No właśnie, wtedy to była jeszce bardzo wczesna beta na pokazanie, jak ta gra wygląda i po prostu koncepcja gry się zmieniła, po na wstępię miało być duże oblężenie na Kaer Morhen, ze wszystkimi drabinami itd. a teraz jak widac jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:18, Karharot napisał:

Musisz do niego zagadać kiedy będzie na piętrze. Możesz go tam znaleźć po tym jak przyrządzisz
lekarstwo dla Triss (nie pamiętam już jednak dokładnie kiedy).


Dzięki już po daniu eliksiru Triss można z nim walczyć, przed chwilą mi się udało to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:29, Jabłoński napisał:

Wchodzę do II aktu. Powiedzcie gdzie najwlięcel levela mozna ubić??


Spoiler
W kanałach w Wyzimie Klasztornej jest krypta (zaraz po prawej stronie jak wchodzimy do kanałów z wyzymy klasztornej), do której dostajemy klucz od cwaniaczka (potkać go możemy przy wejściu do kanałów zleca nam odzyskanie pierścienia rodowego). W krypcie można spotkać ghule i graveiry które się respondują bez końca (przynajmniej graveiry, cztery stuki), wystarczy pomedytować przy ognisku albo wyjść i wejść do lokacji (krypty).
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie.. moze i ono jest glupie ale :D skad wziac pochwe na miecz ? xD bo to dziwnie wyglada jak miecze sobie tak przylegaja do mojego wiedzmina :p takjakby byly przyklejone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:36, 6black6angel6 napisał:

mam takie pytanie.. moze i ono jest glupie ale :D skad wziac pochwe na miecz ? xD bo to dziwnie
wyglada jak miecze sobie tak przylegaja do mojego wiedzmina :p takjakby byly przyklejone


Z tego co wiem chyba nie da sie kupić pochwy do miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:36, 6black6angel6 napisał:

mam takie pytanie.. moze i ono jest glupie ale :D skad wziac pochwe na miecz ? xD bo to dziwnie
wyglada jak miecze sobie tak przylegaja do mojego wiedzmina :p takjakby byly przyklejone


Nie ma. To właśnie wyróżnia wiedźmina spośród tłumu - inni noszą miecz przy pasie, w pochwie, on nosi nagie miecze na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Kryjówki Rascala pewno masz na myśli.

Właśnie też sie nad tym zastanawiam za każdym razem jak przechodzę grę jakoś zdobywam ten klucz ale nie wiem do czego on służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:39, edeń napisał:

> mam takie pytanie.. moze i ono jest glupie ale :D skad wziac pochwe na miecz ? xD bo to
dziwnie
> wyglada jak miecze sobie tak przylegaja do mojego wiedzmina :p takjakby byly przyklejone


Nie ma. To właśnie wyróżnia wiedźmina spośród tłumu - inni noszą miecz przy pasie, w pochwie,
on nosi nagie miecze na plecach.


widzialem screeny z gry i mial pochwe na miecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:41, 6black6angel6 napisał:

widzialem screeny z gry i mial pochwe na miecze


Zgadza się, ale to były fotki z wersji beta, albo coś koło tego. W skończonej grze zrezygnowali z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:41, 6black6angel6 napisał:

> > mam takie pytanie.. moze i ono jest glupie ale :D skad wziac pochwe na miecz ? xD
bo to
> dziwnie
> > wyglada jak miecze sobie tak przylegaja do mojego wiedzmina :p takjakby byly przyklejone

>
>
> Nie ma. To właśnie wyróżnia wiedźmina spośród tłumu - inni noszą miecz przy pasie, w pochwie,

> on nosi nagie miecze na plecach.

widzialem screeny z gry i mial pochwe na miecze


Wiele w Grze się zmieniło w ostatniej chwili, a po poatchu 1.2 również sporo na gorsze, niestety. Pochwy były w beta, ale przenikały się z mieczami (a''la Gothic 3 :P miecz z tarczą i łukiem - syfiaście to wyglądało), stąd Redzi zrezygnowali z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Gdzie mogę zdobyć drugą część do Zbroji Kruka? Chodzi o jakieś pismo czy cos takieigo. Mam już kaftan. W poradniku gracza pisze, że jest to w którymś z sarkofagów w krypcie na polach, ale przeszukałem całą i nic nie znalazłem.
Proszę o pomoc.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:37, KrzychoCJ napisał:

Dawno nie grałem i nie wiem czy dobrze pamiętam ale tego tam chyba nie ma. Znajdziesz to dopiero
w V akcie.


Dzięki. Ale trapi mnie to, ze pisze, że własnie znajde to w IV akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:40, Bal Isidro napisał:

> Dawno nie grałem i nie wiem czy dobrze pamiętam ale tego tam chyba nie ma. Znajdziesz
to dopiero
> w V akcie.

Dzięki. Ale trapi mnie to, ze pisze, że własnie znajde to w IV akcie.

to jest blad w poradniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:41, lord0 napisał:

> > Dawno nie grałem i nie wiem czy dobrze pamiętam ale tego tam chyba nie ma. Znajdziesz

> to dopiero
> > w V akcie.
>
> Dzięki. Ale trapi mnie to, ze pisze, że własnie znajde to w IV akcie.
to jest blad w poradniku


W tym poradniku to jest duzo tych błędów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jednak CDProjekt wydał ponad 3200 egzemplarzy Wiedźmin, pomimo swoich stanowczych zapewnień? ja bym się nie zdziwił, i tak obstawiałem że to nieprawda.
Na allegro sprzedawane są unikalne medaliony dołączane tylko do EK z numerami 3331; 3261; 3252. Co jest grane gram.pl??????

3331
http://www.allegro.pl/item293694737_wiedzmin_witcher_brelok_medalion_wiedzminski.html
3261
http://www.allegro.pl/item293776034_wiedzmin_medalion_brelok.html
3252
http://www.allegro.pl/item293802394_wiedzmin_medalion_wiedzmin_brelok_kolek_.html

przypominam , iż medalion został nazwany przez gram.pl "Unikalny medalion wiedźmiński"


skoro 'mądrzy" moderatorzy chcą wrzucać wszystko do jednego wora proszę bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baardzo intrygujące. Kojarzy mi się quest z Wiedźmina pt. "Co kryje prawda" ;/ Tylko czekać na wyjaśnienia CDP...

EDIT: Jeszcze jedna sprawa: czy wie ktoś do czego będzie mi potrzebny pamiętnik babuni od tej staruchy z domu Shani? Bo mam je już dwa i nadal z nich nie musiałem "korzystać" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować