Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

South Park - wasze ulubione odcinki, teksty etc...

162 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 21:09, Ari Zmc napisał:

Najlepsze hasło z filmu wujkojebca :D

W filmie świetny też był plan operacji "żywa tarcza"..samych czarnych dali xD.Żołnierz wtedy zapytał się generała czy słyszał o poprawnosci politycznej.A generał na to:-Nie słucham hip-hopu.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te 2 piosenki z filmu są super.Blame canada,blame canada..xD.A ta druga to oczywiście ta z filmu z terensem i filipem. Cały south park jest po prostu super.Saddam i szatan w łóżku..za jakiś czas to może być prawda ;D.Albo odcinek z lasami deszczowymi....-AAA! Wąż! -Nie, to patyk.-Uff.Aaaa! Wąż! - Nie, to ten sam patyk. Ubóstwiam South Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony odcinek to chyba Chinpokumon, czy jak to się pisało. Wylew konkretny.

"(reklama)-Gdy Stara cię wk***** możesz jej przy***** kulą od kręgli!
(jakies dzieciaki)-Wow, jak dorosne chce bys taki jak Alabama Men!" xD

Ostatnio ogladalem cartoon wars i swietnie tam podsumowali Family Guya, po mistrzowsku. Ale nie bede spojlerował, warto zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:40, Kamiloos napisał:

Screw Youg guys...


Chyba "Screw you guys..." ;).
Cartman jest najlepszy, a zaraz po nim Garrison ;p. Pamiętam że kiedyś najbardziej podobał mi się odcinek z pierwszego sezonu "Damian" czy jakoś tak (ten z synem szatana :D). Teraz ciężko mi powiedzieć który jest moim ulubinym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:04, Donki napisał:

Cartman jest najlepszy, a zaraz po nim Garrison ;p. Pamiętam że kiedyś najbardziej podobał
mi się odcinek z pierwszego sezonu "Damian" czy jakoś tak (ten z synem szatana :D). Teraz ciężko
mi powiedzieć który jest moim ulubinym ;)



Tak, to jeden z fajniejszych odcinków.Gadka z psychologiem:
-inne dzieci mnie nie lubią..
-jak myślisz, dlaczego?
- moze dlatego ze je podpalam.. (itd .)
-tak, to może być to...

po prostu wymiata:D.(jak coś pokręciłem to sorry, pisałem z pamięci)..Mnie też podobają się te starsze odcinki, choć nowym też nic nie brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:40, Pepper Ronie napisał:

Mój ulubiony odcinek South Park jest gdy ludzie tam grają w World of Warcraft. Oni po prostu
robią sobie z graczy jaja!!! Link : http://www.youtube.com/watch?v=om2Uv6cWw0A


widzialem ten filmiki jest nawet fajny:D jednak moim zdaniem lepszy jest ten http://youtube.com/watch?v=L5EmCRa6dlc zwlaszcza dla tych co lubie jeszcze matrix''a:D zycze milego ogladania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają odcinki o Wii "Go God Go"(dwie części), dobry też jest odcinek o PSP:) a ze starszych to jeszcze "Marjorine" i "Bloody Mary", o jeszcze fajny jest "Hell on Earth 2006". Make love, not Warcraft:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O my God! They killed Kenny! - To rozkłada na łopatki ;] No i oczywiście "m''key" ;)
A the best bohater? - Ofkors Kenny :P

It''s easy m''keeyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, jak dla mnie, najlepszy motyw w SP to końcówka odcinka It''s Christmas in Canada (chociaż jako całość akurat ten epizod podchodzi mi średnio). Tyle tylko, że aby w pełni się nim delektować, trzeba być nieźle zaznajomionym z klimatami serialu. W każdym razie Cartman mnie zabił. Za pierwszym razem dosłownie płakałem ze śmiechu.

Dobrych motywów było zresztą więcej, że wspomnę tylko jeden z ostatnich odcinków - Tsst i chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować