Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

South Park - wasze ulubione odcinki, teksty etc...

162 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2009 o 18:00, Fatal-X napisał:

Skoro matka Cartmana jest obojnakiem, to czy Eric też jest hermafrodytą?

Tego typu pytania zawsze pozostaną tajemnicą : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem kilka tygodni temu oglądać South Park, oglądam od pierwszego sezonu wzwyż, jestem aktualnie na 6 i muszę powiedzieć że 6 jest najbardziej beznadziejnym sezonem jaki póki co widziałem.

Wchodzenie w trupa tej babki przez Cartmana, ciągłe głupie poniżanie Buttersa, brak Kennego, odcinki o głupich tematach jak "dziwadła w jakiś telewizyjnych szołach", "ratowanie filmów od ich reżyserów", "w kościele katolickim wierzy się w zielonego pająka i wszyscy księża to pedofile", "odcinek o wegetariańskim przesłaniu przy którym na końcu wszyscy idą jeść burgery". No cholera, niezbyt dobrze mi się to ogląda. Albo topic nieinteresujący mnie w ogóle, albo jakieś niesmaczne żarty.

Mam nadzieję to przebrnąć jakoś do sezonu siódmego i oby się bardziej postarali, bo o ile można stwierdzić że zwykle scenariusz do South Parku pisze gość na haju palący Maryśkę, tak w szóstym przesadził i zaczął brać herę.

Widać pewną ewolucję czy zmianę przez te sezony, mam nadzieję że Kenny w miarę szybko "zrespawnuje się" i wszystko wróci do względnej normy.

Swoją drogą przed ostatni odcinek 5 sezonu po którym Kenny znika był całkiem wzruszający mimo że Kenny i tak umierał prawie w każdym poprzednim odcinku ;). Tzn jego śmierć była wzruszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli: w nowym odcinku (13x11 - Whale Whores) Cartman śpiewa kawałek Poker Face na co dzień wykonywany przez Lady GaGę. Mimo że oryginał przypasował mi średnio, to wykonanie miażdży! Nucę nieustannie od kilku dni ;)

http://ravenn.wrzuta.pl/audio/5zIwSqWQzy2/south_park_-_cartman_sings_poker_face
http://www.youtube.com/watch?v=qST5eVLudrQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 11:19, Spayki napisał:

Nucę nieustannie od kilku dni ;)

Mam to samo ;p Genialne ^^

Damianuss1
Ej, nie jest taki zły. Harleyowcy wymiatają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 17:45, jackass napisał:

Kiedy startuje nowy sezon ? Bo odcinek Pee to chyba ostatni z sezonu ,tak ?

Tak to był ostatni odcinek tego sezonu. Fajnie jakby kolejny rozpoczął się już niedługo. Najlepszy odcinek tego sezonu to moim zdaniem Butters Bottom Bith, niesamowity :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon ruszył .Dostało się seksoholikom w tym najbardziej T.Woodsowi .Olany byłem jak zobaczyłem eksperyment na szympansach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczalem od 14 sezonu znow ogladac south park i ruszylem sezon 14, pozniej 13, dzisiaj skonczylem 12 i jestem w polowie pierwszego :D
juz zapomnaielm czym jest south aprk, bo ostatni sezon jaki ogladalem to 9 :D

kilka odcinkow bylo powalajacych jak ten z Craigiem w roli glownej, z HSM - tworcy maja swietne pomysly i zdecydownaie pierwsze sezony sa slabe w stosunku do najnowszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś czuję, że najnowszy odcinek nowego sezonu będzie zdrowo kopnięty ;p. Wystarczy spojrzeć na obrazek z napisem previev. Jutro zapewne pojawi się na southparkstudios.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy dostępny odcinek o Faceboku jest po prostu genialny :D. W końcu widzę, że twórcy wykorzystują pomyły i wychodzi to na dobre. I przy okazji dzisiaj sam założyłem sobie konto i mam ... 0 znajomych :P. Ktoś chce zostać moim przyjacielem? Hehe.

Na dniach szykuje się już kolejny odcinek zatytułowany "200". Mam nadzieję, że będzie równie dobry co poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:01, Damianuss1 napisał:

Najnowszy dostępny odcinek o Faceboku jest po prostu genialny :D. W końcu widzę, że twórcy
wykorzystują pomyły i wychodzi to na dobre. I przy okazji dzisiaj sam założyłem sobie
konto i mam ... 0 znajomych :P. Ktoś chce zostać moim przyjacielem? Hehe.

http://www.facebook.com/KipDrordy

Dnia 11.04.2010 o 22:01, Damianuss1 napisał:

Na dniach szykuje się już kolejny odcinek zatytułowany "200". Mam nadzieję, że będzie
równie dobry co poprzedni.

Czekam na ten, z zajawek "People Call Me Ginger" .Cartman zamiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:45, Q-Jot napisał:

Nie no, tym to mnie zagiąłeś :P, chociaż w zasadzie to nie powinienem się dziwić.

Dnia 11.04.2010 o 22:45, Q-Jot napisał:

Czekam na ten, z zajawek "People Call Me Ginger" .Cartman zamiecie .

Właściwie to co to był za trailer? Ten odcinek ma dopiero być czy jak? Trochę mi się pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj SP oglądam dość "nieregularnie", więc mam pewne zaległości, ale co jak co - ten fejsbukowy odcinek był genialny. Co prawda nie wiem, czy lepiej się śmiać, czy płakać, bo to co tam przedstawili to dośc brutalny obraz rzeczywistości w której żyjemy, niemniej... I tak genialny był ten epek :)
Aż może powrócę do regularnej zabawy z tym serialikiem, nie wiem tylko czy być na bieżaco czy nadrabiać te XYZ sezonów, które mnie ominęły...
Jak myślicie?

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź na bieżąco i równocześnie oglądaj sobie w wolnych chwilach starsze epizody. Ja tak robiłem. Oglądałem najnowszy epizod z najnowszego sezonu i później jechałem w dół =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie "200" to chyba najdziwniejszy odcinek jaki widziałem (no może nie licząc tego świątecznego z gromadką zwierzątek), ale chcę wiedzieć co stanie się dalej : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować